Turniej na maksy
Środa, 3 grudnia 2014
Wyniki z 3 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka LD/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
52
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
4.0
3.0
MP
LD/89
61.10
20
2
63
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
11.0
12.0
MP
LD/89
61.05
19
5
55
Jacek Brózda
Mirosław Kołton
2.5
9.0
MP
LD/89
58.12
16
6
62
Witold Stachnik
Marek Jaworski
7.0
12.0
MP
LD/89
58.07
15
7
38
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MP
LD/89
57.98
14
8
53
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MP
LD/89
57.91
13
11
60
Marek Adamczyk
Adam Matyasik
5.0
5.0
MP
LD/89
56.66
10
13
24
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MP
LD/89
56.03
8
16
67
Mirosław Sady
Jarosław Duda
12.0
3.0
MP
LD/89
54.86
5
18
58
Piotr Zięba
Maciej Mąka
5.0
5.0
MP
LD/89
54.52
4
21
41
Stanisław Urbanowski
Adam Lenda
7.0
3.0
MP
LD/89
54.03
4
22
33
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
LD/89
53.23
4
24
29
Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
5.0
5.0
MP
LD/89
53.00
3
25
45
Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
LD/89
52.96
3
27
49
Andrzej Lubojemski
Krzysztof Kleinrok
13.0
12.0
MP
LD/89
52.42
3
28
54
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
12.0
19.0
MP
WP
LD/89
52.31
3
29
61
Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
5.0
2.5
MP
ZP
LD/89
52.21
2
30
66
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
LD/89
52.06
2
31
47
Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MP
LD/89
51.74
2
32
50
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MP
LD/89
51.61
2
33
65
Paweł Skałacki
Maciej Kliś
7.0
2.0
MP
LD/89
51.38
2
34
40
Jerzy Pasich
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MP
LD/89
51.19
2
36
27
Janusz Natorski
Janusz Szyszkowski
4.0
12.0
MP
LD/89
50.96
1
37
64
Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MP
LD/89
50.79
1
40
59
Piotr Kamiński
Janusz Buksa
4.0
5.0
MP
LD/89
50.55
1
41
34
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MP
LD/89
50.50
43
26
Robert Podsiadły
Jacek Gurgul
2.5
5.0
MP
LD/89
49.96
45
35
Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MP
LD/89
49.45
47
21
Magdalena Lankosz
Kazimierz Latawiec
9.0
11.0
MP
LD/89
49.04
49
56
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MP
LD/89
48.75
50
32
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
2.5
2.0
MP
LD/89
47.99
52
51
Marek Heichel
Barbara Nazim
3.0
0.5
MP
LD/89
47.77
53
25
Barbara Batkiewicz
Janusz Wrześniak
9.0
1.5
MP
LD/89
47.75
55
36
Janusz Matiolański
Łukasz Pląder
11.0
2.5
MP
LD/89
47.50
56
22
Tytus Bisping
Andrzej Kusion
5.0
7.0
MP
LD/89
47.46
58
37
Piotr Radzikowski
Piotr Ludwikowski
7.0
4.0
MP
LD/89
46.87
59
44
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MP
LD/89
46.82
60
30
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
LD/89
46.28
61
23
Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.5
7.0
MP
LD/89
45.58
64
43
Józef Barczyk
Stanisław Mierzwa
5.0
7.0
MP
LD/89
44.17
67
48
Aleksander Jezioro
Wacław Gąssowski
19.0
12.0
MP
LD/89
43.43
70
28
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MP
LD/89
42.56
71
31
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
3.0
3.0
MP
LD/89
42.31
74
46
Halina Samborek
Eugeniusz Somogyi
1.5
0.0
MP
LD/89
41.14
76
57
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MP
LD/89
40.61
77
68
Janusz Sokołowski
Andrzej Żugaj
0.0
0.0
MP
LD/89
39.36
78
39
Jacek Kalinowski
Kazimierz Chłobowski
7.0
9.0
MP
LD/89
39.05
79
42
Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MP
LD/89
38.90
Statystyka ośrodków...