Turniej na maksy
Poniedziałek, 1 grudnia 2014
Wyniki z 16 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
205
Danuta Żabicka
Jerzy Komorowski
5.0
5.0
PM
PM/102
66.57
35
2
13
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
3.0
DS
DS/67
65.90
35
3
67
Robert Stoliński
Jan Moszyński
15.0
17.0
LD
WP
LD/155
65.27
34
4
122
Weronika Pasińska
Paweł Pęsiek
1.5
1.5
MA
MA/86
63.77
33
5
10
Bogdan Nowakowski
Adam Szuszkiewicz
3.0
1.0
DS
DS/104
63.11
33
6
11
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
4.0
DS
DS/67
62.47
32
7
30
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
62.14
31
8
249
Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0
LU
WP/30
61.73
31
9
102
Danuta Krupnik
Bolesław Krzewski
5.0
9.0
MA
MA/65
61.25
30
10
159
Janusz Natorski
Marek Jaworski
4.0
12.0
MP
MP/40
61.05
30
11
251
Piotr Jassem
Marcin Pędziński
9.0
15.0
WP
WP/30
60.81
29
12
115
Tadeusz Wojtyś
Tadeusz Osiecki
1.5
1.5
MA
MA/86
60.74
29
13
49
Tomasz Kupczyk
Mariusz Krakowiak
5.0
5.0
KP
KP/50
60.57
28
14
22
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
59.38
28
15
191
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
18.0
7.0
PM
PM/102
59.37
27
16
120
Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
2.5
2.0
MA
MA/86
59.31
26
17
139
Dariusz Sosin
Piotr Markiewicz
5.0
5.0
MP
MP/101
59.18
26
18
69
Jarosław Cieślak
Janusz Makaruk
17.0
17.0
WP
LD/155
59.18
25
19
118
Sławomir Moroz
Ireneusz Liberadzki
1.5
1.5
MA
MA/86
58.85
25
20
214
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/102
58.81
24
21
113
Zuzanna Pęsiek
Maciej Osmolak
0.0
1.5
MA
MA/86
58.76
24
22
32
Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
12.0
DS
DS/72
58.73
23
23
234
Ewa Mielcarzewicz
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/30
58.56
23
24
70
Andrzej Kozikowski
Urban Kielichowski
13.0
13.0
LD
LD/155
58.53
22
25
248
Andrzej Dymek
Bogdan Świątek
4.0
12.0
WP
WP/30
58.53
21
26
197
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
3.0
3.0
PM
PM/102
58.51
21
27
168
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
3.0
4.0
PD
PD/81
58.40
20
28
131
Ryszard Skotarski
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
MP
MP/101
58.38
20
29
222
Sławomir Piechocki
Marek Szukała
7.0
19.0
WP
WP/30
58.32
19
30
218
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PM
PM/102
58.28
19
31
204
Leszek Szkudlarek
Roman Kmieciak
7.0
5.0
PM
PM/102
57.73
18
32
228
Justyna Stachowiak
Beata Bojarska
4.0
4.0
WP
WP/30
57.67
18
33
21
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DS
DS/67
57.64
17
34
123
Andrzej Broda
Marek Surmiak
12.0
5.0
MP
MP/101
57.64
17
35
43
Stanisław Łański
Andrzej Buczkowski
9.0
3.0
KP
KP/50
57.14
16
36
112
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
9.0
9.0
MA
PM
MA/82
56.87
15
37
110
Teresa Olczyk
Lechosław Piotrowski
5.0
7.0
MA
MA/82
56.61
15
38
235
Mirosława Miętkiewska
Adam Meller
2.0
5.0
WP
WP/30
56.57
14
39
153
Włodzimierz Wala
Kazimierz Chłobowski
19.0
9.0
MP
MP/40
56.51
14
40
209
Stanisław Brzozowski
Zdzisław Stawski
7.0
5.0
PM
PM/102
56.46
13
41
93
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KP
ZP
MA/46
56.43
13
42
42
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KP
KP/50
56.41
12
43
212
Małgorzata Kurkowska
Jacek Sikora
1.5
3.0
PM
PM/102
56.34
12
44
4
Ryszard Menzfeld
Krzysztof Baranowski
5.0
1.5
DS
DS/104
56.27
11
45
162
Adam Harasimowicz
Bartłomiej Igła
2.5
12.0
ZP
MP
MP/40
55.70
10
46
244
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
4.0
WP
WP/30
55.69
10
47
83
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LD
LD/48
55.60
9
48
39
Andrzej Wyrzykowski
Jan Kulczycki
1.5
1.0
DS
DS/72
55.56
9
49
147
Aleksander Jezioro
Jerzy Pasich
19.0
7.0
MP
MP/40
55.48
8
50
253
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/30
55.32
8
51
184
Tadeusz Książek
Zdzisław Żuber
2.0
2.5
PK
PK/71
55.31
7
52
158
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MP
MP/40
-0.18
55.23
7
53
129
Waldemar Guła
Wacław Sypień
4.0
5.0
MP
MP/101
55.21
7
54
37
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DS
DS/72
55.12
7
55
177
Robert Piechota
Tadeusz Urbanek
5.0
5.0
PK
PK/71
55.12
7
56
74
Waldemar Skóra
Witold Turant
12.0
18.0
LD
LD/155
55.06
7
57
78
Paweł Zubiel
Roman Skowroński
5.0
2.5
LD
LD/155
55.06
7
58
207
Witold Kaliński
Janusz Kobylarski
12.0
4.0
PM
PM/102
55.03
7
59
229
Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
3.0
11.0
WP
WP/30
55.00
7
60
180
Stanisław Malinowski
Zbigniew Wilisowski
4.0
5.0
PK
PK/71
54.96
7
61
44
Grzegorz Rojewski
Roman Woźniak
12.0
4.0
KP
KP/50
54.80
6
62
18
Dariusz Budnik
Wojciech Skonieczny
2.0
5.0
DS
DS/67
54.77
6
63
104
Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
13.0
12.0
MA
MA/65
54.64
6
64
136
Kazimierz Banek
Józef Danek
7.0
5.0
MP
MP/101
54.61
6
65
216
Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
9.0
18.0
PM
PM/102
54.52
6
66
211
Wacław Janicki
Krzysztof Antas
17.0
19.0
PM
WP
PM/102
54.36
6
67
84
Adam Żywiec
Waldemar Mamiński
3.0
2.5
SL
LD
LD/48
54.27
6
68
176
Tomasz Mazur
Jan Lipior
2.0
5.0
PK
PK/71
54.27
6
69
171
Adam Szempliński
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/81
54.19
6
70
185
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PK
PK/71
54.18
6
71
157
Reginald Sukiennik
Waldemar Rybka
12.0
4.0
MP
MP/40
54.07
6
72
96
Albin Borkowski
Józef Adamski
5.0
4.0
KP
MA/46
53.99
5
73
237
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
3.0
WP
WP/30
53.81
5
74
160
Marcin Wilczyński
Ewa Kwiecień
3.0
2.5
MP
MP/40
53.70
5
75
19
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/67
53.67
5
76
130
Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PK
MP/101
53.62
5
77
138
Maciej Rodzaj
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MP
MP/101
53.57
5
78
81
Igor Łobodziński
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
53.50
5
79
88
Jarosław Gąsiorowski
Mirosław Marszał
13.0
5.0
MA
LD
LD/48
53.42
5
80
31
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
4.0
DS
DS/72
53.37
5
81
236
Kazimierz Omernik
Włodzimierz Starkowski
19.0
21.0
PM
DS
WP/30
53.30
5
82
174
Grzegorz Zalewski
Janusz Pawluczuk
5.0
5.0
PD
PD/81
53.24
5
83
17
Tadeusz Łukasiewicz
Zbigniew Sobczyk
4.0
12.0
DS
DS/67
53.10
4
84
117
Kinga Kiraga
Radosław Strzelczyk
1.5
1.0
MA
MA/86
52.89
4
85
36
Artur Winkler
Jarosław Molenda
9.0
9.0
DS
DS/72
52.85
4
86
56
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
5.0
4.0
KP
KP/50
52.78
4
87
9
Tadeusz Janeczek
Włodzimierz Jaszczuk
3.0
0.5
DS
DS/104
-0.19
52.75
4
88
54
Piotr Proporowicz
Rafał Szafranek
4.0
3.0
KP
KP/50
52.70
4
89
47
Adam Drążek
Rafał Konieczny
1.5
11.0
KP
KP/50
52.68
4
90
179
Andrzej Janda
Bogdan Ortyl
5.0
0.0
PK
PK/71
52.67
4
91
7
Halina Pietrzykowska
Radosław Surowiak
1.5
4.0
DS
DS/104
52.49
4
92
206
Edmund Pinkiewicz
Elżbieta Czekaj
12.0
11.0
PM
PM/102
52.48
4
93
210
Henryk Chołuj
Marek Kryniewski
4.0
5.0
PM
PM/102
52.40
3
94
95
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZ
MA/46
52.30
3
95
141
Andrzej Lubojemski
Sławomir Gwizdek
13.0
1.5
MP
MP/40
52.27
3
96
203
Michał Górski
Robert Krawczyk
9.0
3.0
PM
PM/102
52.17
3
97
111
Sławomir Woźniak
Tadeusz Gawart
1.5
4.0
LD
MA
MA/82
52.08
3
98
6
Wacław Rój
Zdzisław Niemirski
1.0
0.0
DS
NZ
DS/104
52.07
3
99
99
Aleksander Marciniak
Kazimierz Falkowski
5.0
5.0
MA
MA/65
52.04
3
100
213
Gabriela Gnacińska
Lechosław Suszka
9.0
4.0
PM
PM/102
0.36
51.98
3
101
76
Ryszard Zubiel
Mirosław Staszewski
5.0
5.0
LD
LD/155
51.91
3
102
250
Olech Bestrzyński
Jerzy Mścisz
13.0
13.0
WP
WP/30
51.91
3
103
35
Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.0
DS
DS/72
51.88
3
104
55
Jerzy Kowalski
Jan Nawrocki
13.0
7.0
KP
KP/50
51.88
2
105
61
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Błaszczyk
7.0
13.0
LD
LD/155
51.81
2
106
196
Adam Suchodolski
Zbigniew Prasek
1.5
5.0
PM
PM/102
51.77
2
107
125
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MP
MP/101
51.76
2
108
215
Monika Suchodolska
Krzysztof Żak
1.5
3.0
PM
PM/102
51.75
2
109
73
Jerzy Markowski
Zenon Darmaszek
4.0
4.0
LD
LD/155
51.63
2
110
25
Andrzej Suchodolski
Jan Sadowski
4.0
3.0
DS
WP
DS/67
51.52
2
111
183
Jacek Gąsiorek
Józef Turecki
2.0
2.5
PK
PK/71
51.43
2
112
2
Jerzy Romańczyk
Marcin Rój
5.0
1.0
DS
DS/104
51.40
2
113
48
Waldemar Kamiński
Mirosław Graczkowski
7.0
5.0
KP
KP/50
51.35
2
114
71
Piotr Piotrowski
Krzysztof Robaszek
4.0
5.0
LD
LD/155
51.33
1
115
220
Józef Pochroń
Krzysztof Czapczyk
19.0
1.5
WP
PM
PM/102
51.32
1
116
79
Jan Zadroga
Grzegorz Lewaciak
13.0
18.0
WP
LD/155
51.15
1
117
145
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/40
50.98
1
118
232
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/30
50.68
1
119
186
Zbigniew Niziołek
Zbigniew Pękala
0.0
0.0
PK/71
50.61
1
120
135
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MP
MP/101
50.58
1
121
187
Zbigniew Kozioł
Zygmunt Szczudło
3.0
2.0
PK
PK/71
50.51
1
122
126
Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.0
MP
MP/101
50.43
1
123
240
Janusz Kopras
Eugeniusz Dota
3.0
1.5
WP
WP/30
50.37
1
124
60
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
5.0
5.0
LD
LD/155
50.33
1
125
59
Jakub Przerembski
Marek Tyran
5.0
11.0
LD
LD/155
50.29
126
227
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/30
50.21
127
224
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/30
50.15
128
192
Adam Kozłowski
Andrzej Malinowski
2.0
5.0
PM
PM/102
50.07
129
169
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PD
PD/81
50.05
130
166
Jan Gardocki
Stanisław Pochodowicz
7.0
5.0
PD
PD/81
49.90
131
107
Tadeusz Pawlak
Tomasz Mikołajczyk
3.0
3.0
MA
MA/82
49.79
132
150
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.5
MP
MP/40
49.79
133
12
Leszek Haber
Ryszard Korotko
4.0
2.0
DS
DS/67
49.77
134
182
Stanisław Pruś
Marek Hocaniuk
5.0
4.0
PK
PK/71
49.76
135
82
Zbigniew Kowalczyk
Bartosz Maszczyk
1.5
0.5
LD
LD/48
49.73
136
98
Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
3.0
2.5
MA
MA/46
49.71
137
142
Halina Samborek
Czesław Usarz
1.5
0.5
MP
MP/40
49.70
138
45
Andrzej Karczewski
Józef Palewicz
3.0
4.0
KP
KP/50
49.68
139
144
Aleksandra Jurkiewicz
Piotr Stefanów
5.0
1.5
MP
MP/40
49.61
140
149
Leszek Faber
Marek Dąbek
2.5
2.0
MP
MP/40
49.36
141
163
Michał Tuszyński
Mirosław Sady
3.0
12.0
MP
MP/40
49.29
142
198
Antoni Sękowski
Jacek Lew
18.0
13.0
PM
PM/102
49.22
143
219
Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
1.0
2.0
PM
PM/102
49.18
144
34
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
3.0
DS
DS/72
49.17
145
247
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/30
49.14
146
137
Adam Stono
Maciej Prokuszki
11.0
2.5
PK
MP
MP/101
49.09
147
86
Ryszard Buczek
Stanisław Majewski
3.0
3.0
LD
LD/48
48.92
148
101
Adam Amrozy
Andrzej Jaroński
3.0
4.0
MA
MA/65
48.84
149
121
Kamila Kiraga
Krzysztof Pietruszka
0.5
1.5
MA
MA/86
48.74
150
167
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PD
PD/81
48.71
151
148
Wit Klapper
Zbigniew Przeginiak
19.0
2.5
WP
MP
MP/40
48.61
152
89
Andrzej Skowroński
Stanisław Dróżdż
2.0
0.0
LD
LD/48
48.61
153
5
Lech Moliński
Włodzimierz Kubas
1.5
2.0
DS
DS/104
48.60
154
91
Wojciech Rzeszotarski
Andrzej Sokołowski
2.0
2.0
MA
MA/46
48.38
155
233
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WP
WP/30
48.38
156
53
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
48.33
157
221
Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/30
48.26
158
108
Grzegorz Fijałkowski
Eugeniusz Treichel
9.0
1.5
MA
MA/82
48.09
159
242
Karol Mońko
Witold Szczepaniak
3.0
4.0
WP
WP/30
47.98
160
239
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
1.0
WP
WP/30
47.97
161
100
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
5.0
MA
MA/65
47.94
162
127
Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MP
MP/101
47.89
163
63
Piotr Kaczorowski
Tomasz Radwański
5.0
5.0
LD
LD/155
47.85
164
64
Bogusław Jakóbczyk
Jarosław Łaszczuk
5.0
5.0
LD
LD/155
47.81
165
28
Wiesław Musiałczyk
Dariusz Marczak
2.0
4.0
DS
DS/67
47.78
166
50
Zbigniew Dąbek
Jerzy Bronisławski
5.0
4.0
KP
KP/50
47.77
167
92
Grzegorz Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
0.0
0.5
NZ
MA
MA/46
47.61
168
80
Roman Majcherczak
Wojciech Wawryn
1.5
1.5
LD
LD/155
47.52
169
241
Jerzy Stefanowski
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/30
47.45
170
46
Zbigniew Witt
Tomasz Bogucki
0.0
1.0
KP
KP/50
47.41
171
134
Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.5
1.0
MP
MP/101
47.36
172
178
Bogdan Rojkowicz
Bogusław Sygulski
5.0
3.0
PK
PK/71
47.19
173
170
Jarosław Roszczenko
Piotr Latała
2.0
3.0
PD
PD/81
47.13
174
58
Wojciech Giżyński
Marek Warda
4.0
4.0
KP
KP/50
46.95
175
154
Tytus Bisping
Barbara Batkiewicz
5.0
9.0
MP
MP/40
46.89
176
140
Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MP
MP/101
46.88
177
172
Andrzej Zalewski
Feliks Babiracki
2.0
2.5
PD
PD/81
46.84
178
128
Krzysztof Kapusta
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MP
MP/101
46.84
179
85
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
46.78
180
165
Ryszard Łuszczewski
Zbigniew Wiśniewski
0.5
0.0
PD
PD/81
46.45
181
72
Marek Przybyła
Zdzisław Beling
5.0
18.0
LD
WP
LD/155
46.38
182
103
Tadeusz Gawroński
Kazimierz Paczkowski
4.0
2.5
MA
MA/65
46.34
183
190
Marcin Ozga
Krzysztof Dubno
0.0
1.5
PM
PM/102
46.19
184
97
Kazimierz Buchalski
Marcin Piotrowski
0.0
5.0
KP
MA/46
45.95
185
161
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/40
45.84
186
156
Szczepan Kaczka
Jan Truniarz
3.0
1.0
MP
MP/40
45.83
187
246
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
1.5
1.5
WP
WP/30
45.80
188
152
Piotr Stopa
Hubert Jaworowski
13.0
13.0
MP
MP/40
45.69
189
231
Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
2.5
4.0
WP
WP/30
45.68
190
40
Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/72
45.66
191
94
Lech Bramorski
Sławomir Malanowski
0.5
1.5
KP
MA
MA/46
45.64
192
151
Ireneusz Szulc
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
4.0
1.5
DS
MP
MP/40
45.53
193
1
Marian Hutnik
Andrzej Jabłonowski
0.0
0.0
NZ
Nz
DS/104
45.36
194
15
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
1.5
1.5
DS
DS/67
45.27
195
226
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/30
45.25
196
155
Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
3.0
2.5
MP
MP/40
45.21
197
62
Przemysław Teleszyński
Wojciech Ciepliński
13.0
9.0
LD
LD/155
45.16
198
52
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
1.5
3.0
KP
KP/50
45.13
199
23
Stanisław Korona
Janisław Fituch
2.5
3.0
DS
DS/67
45.10
200
173
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
4.0
2.5
PD
PD/81
45.09
201
68
Bolesław Cichocki
Stanisław Hoffmann
7.0
7.0
LD
LD/155
44.99
202
26
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DS
DS/67
44.60
203
225
Przemysław Nowakowski
Maciej Wiliński
2.0
3.0
WP
WP/30
44.40
204
194
Czesław Gruszecki
Stanisław Bujała
1.0
3.0
PM
PM/102
43.98
205
245
Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
3.0
WP
WP/30
43.93
206
24
Marcin Motykiewicz
Jan Marcinkowski
3.0
3.0
DS
DS/67
43.81
207
143
Maria Krasowska
Halina Święch
4.0
5.0
MP
MP/40
43.43
208
181
Damian Smulski
Wojciech Micek
3.0
3.0
PK
PK/71
43.39
209
41
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
43.04
210
217
Andrzej Waleśkiewicz
Zygfryd Figurski
1.5
0.0
PM
PM/102
42.81
211
202
Józef Gurfinkiel
Aleksander Chrenowski
0.0
13.0
PM
PM/102
42.61
212
20
Andrzej Robak
Artur Pacelt
4.0
3.0
DS
DS/67
42.37
213
57
Czesław Bury
Jerzy Powalisz
4.0
1.5
KP
KP/50
42.23
214
38
Ireneusz Ślęzak
Jerzy Brandt
0.5
0.0
DS
DS/72
42.20
215
243
Janusz Suszczyński
Jerzy Rodziewicz
3.0
4.0
WP
WP/30
42.10
216
230
Włodzimierz Jachalski
Włodzimierz Górny
3.0
3.0
WP
WP/30
42.09
217
75
Anna Kowalska
Robert Nowicki
13.0
15.0
LD
WP
LD/155
41.93
218
16
Jerzy Więcławski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
41.81
219
27
Mariusz Słowik
Antoni Słowik
2.5
3.0
DS
DS/67
41.56
220
193
Krzysztof Niemkiewicz
Marek Fijałkowski
5.0
1.5
PM
PM/102
41.10
221
200
Łukasz Kuczewski
Arkadiusz Matyjas
0.5
1.0
KP
PM
PM/102
40.61
222
132
Feliks Wawrzon
Lech Kozlowski
1.0
0.0
MP
MP/101
40.17
223
114
Przemysław Nitek
Dariusz Olejnik
1.5
1.5
MA
MA/86
40.12
224
208
Wiesława Halmann
Halina Sułkowska
0.0
0.0
PM
PM/102
39.94
225
254
Paweł Siwak
Sławomir Tomaszewski
1.0
0.0
WP
WP/30
39.78
226
8
Zbigniew Wróblewski
Stanisław Cygan
0.5
1.0
DS
DS/104
39.78
227
65
Roman Owsiak
Paweł Ambroziak
5.0
4.0
LD
LD/155
39.55
228
14
Stanisław Zapaśnik
Stanisław Kosowski
3.0
6.0
DS
USA
DS/67
39.50
229
199
Kazimierz Dominiak
Jerzy Starczewski
9.0
0.0
PM
PM/102
39.49
230
146
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MP
MP/40
39.29
231
66
Zdzisław Radwański
Włodzimierz Andrejew
7.0
11.0
LD
LD/155
39.29
232
87
Adam Adamczyk
Jerzy Rzymski
0.0
0.0
LD
LD/48
39.18
233
51
Mieczysław Romanowski
Ryszard Kurpios
2.0
1.0
KP
KP/50
39.15
234
105
Ireneusz Głowacki
Jarosław Szczygieł
3.0
3.0
MA
MA/65
38.96
235
124
Adam Dmochowski
Czajkowski
5.0
0.0
MP
MP/101
38.67
236
133
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
1.5
2.0
MP
MP/101
38.11
237
3
Marian Najmrodzki
Liwiusz Ros
0.5
1.5
DS
DS/104
37.99
238
189
Paweł Łużecki
Ryszard Kamiński
1.0
3.0
PM
PM/102
37.51
239
238
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
4.0
3.0
LD
WP/30
37.03
240
29
Edward Boguta
Zbigniew Naskręt
3.0
1.5
DS
DS/72
36.84
241
109
Andrzej Kwiatkowski
Aleksander Wypyszyński
0.0
4.0
MA
MA/82
36.56
242
33
Zofia Diakowska
Janusz Kozioł
1.5
2.0
DS
DS/72
36.48
243
223
Justyna Łaniewska
Małgorzata Zielonacka
1.0
1.0
WP
WP/30
35.50
244
116
Andrzej Wiśniewski
Zenon Filipiak
0.0
1.5
MA
MA/86
32.50
245
201
Barbara Boros
Marzena Banach
1.5
1.0
PM
PM/102
31.75
246
175
Ryszard Jackowski
Jerzy Matelowski
3.0
2.0
PK
PK/71
30.03
247
119
Maria Osmolak
Wiktor Witkowski
0.5
0.0
MA
MA/86
24.33
Statystyka ośrodków...