Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 6 listopada 2014

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: B. Micek - Z. Szkołut, 12.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
119: K. Ziewacz - A. Stono, 16.0, MP/PK NS 4 CE HK-3 3005.30
119: K. Ziewacz - A. Stono, 16.0, MP/PK NS 3 NTE D6+4 5202.50
119: K. Ziewacz - A. Stono, 16.0, MP/PK NS 4 SE D6= 420-2.70
221: J. Lenkiewicz - B. Krawczyk, 5.5, MP NS 4 SE C5= 620-8.91
221: J. Lenkiewicz - B. Krawczyk, 5.5, MP NS 3 HN CA= 1403.82
221: J. Lenkiewicz - B. Krawczyk, 5.5, MP NS 4 SS D3+1 450-1.27
312: Z. Świderek - T. Murczek, 14.0, MP EW 2 HE SJ= 110-1.67
312: Z. Świderek - T. Murczek, 14.0, MP EW 4 SS CQ+1 650-0.33
312: Z. Świderek - T. Murczek, 14.0, MP EW 3 DS HK+2 1502.67
423: M. Surmiak - A. Broda, 17.0, MP NS 2 SW CA+1 1400.80
423: M. Surmiak - A. Broda, 17.0, MP NS 6 SW S3= 1430-6.50
423: M. Surmiak - A. Broda, 17.0, MP NS 4 HS D8= 6207.30
526: L. Kozłowski - F. Wawrzon, 1.0, MP EW 3 HN D8-1 1006.20
526: L. Kozłowski - F. Wawrzon, 1.0, MP EW 1 NTE C4-1 50-0.70
526: L. Kozłowski - F. Wawrzon, 1.0, MP EW 3 HS CJ-1 1008.00
618: J. Jurkiewicz - W. Sypień, 17.0, MP NS 3 NTE S3+4 720-0.60
618: J. Jurkiewicz - W. Sypień, 17.0, MP NS 2 HS D10-2 100-0.60
618: J. Jurkiewicz - W. Sypień, 17.0, MP NS 3 NTN S2+2 4601.80
711: W. Guła - S. Reising, 6.5, MP EW 3 NTE HQ-2 200-5.10
711: W. Guła - S. Reising, 6.5, MP EW 2 HE S6-1 50-2.60
711: W. Guła - S. Reising, 6.5, MP EW 3 NTS HK-1 50-0.40
825: J. Wielgus - R. Mostek, 6.0, MP NS 2 HS DA= 1102.36
825: J. Wielgus - R. Mostek, 6.0, MP NS 2 DS CA-1 100-3.82
825: J. Wielgus - R. Mostek, 6.0, MP NS 2 SS C2= 1103.27
924: A. Dmochowski - J. Wójtowicz, 5.0, MP EW 6 SW D2-1 50-4.80
924: A. Dmochowski - J. Wójtowicz, 5.0, MP EW 4 HW CQ= 4203.50
924: A. Dmochowski - J. Wójtowicz, 5.0, MP EW 4 SN CQ= 420-4.30
 +/-
 WYNIK3.22
 MIEJSCE10