Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 85: M. Uleniecki - K. Wierzbowski, 5.0, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
190: T. Arcimowicz - A. Arcimowicz, 0.0, 5NS 3 SE HQ+1 17055.75
190: T. Arcimowicz - A. Arcimowicz, 0.0, 6NS 4 SN CK-2 10018.48
289: T. Jaworski - K. Bonowicz, 6.0, KP 7NS 4 HE DK= 62040.87
289: T. Jaworski - K. Bonowicz, 6.0, KP 8NS 3 S xW DK= 5305.73
388: M. Nicewicz - H. Komodziński, 5.0, KP 9NS 5 SE DK+1 68051.86
388: M. Nicewicz - H. Komodziński, 5.0, KP 10NS 2 SS DK= 11084.98
492: W. Balawender-Czynsz - M. Piasecki, 5.5, KP 1NS 4 DE SK-1 5066.87
492: W. Balawender-Czynsz - M. Piasecki, 5.5, KP 2NS 6 CE S10-1 5092.05
591: A. Usowicz - I. Konieczna, 2.0, KP 3NS 5 SE D3+1 68044.58
591: A. Usowicz - I. Konieczna, 2.0, KP 4NS 6 NTW S5-1 10095.96
695: E. Seichter - A. Seichter, 17.0, KP 15EW 2 CN S3+2 13019.63
695: E. Seichter - A. Seichter, 17.0, KP 16EW 2 SN HJ+1 14021.98
796: E. Krakówka - B. Majerek, 3.5, KP 19EW 4 SW DA= 62095.36
796: E. Krakówka - B. Majerek, 3.5, KP 20EW 3 SE H8-4 40022.45
897: R. Rupniewski - C. Bołądź, 20.0, KP 13EW 3 SN H5= 14028.02
897: R. Rupniewski - C. Bołądź, 20.0, KP 14EW 1 NTN S2= 9066.04
993: P. Kita - E. Kita, 8.0, KP 17EW 3 HS SQ= 14034.72
993: P. Kita - E. Kita, 8.0, KP 18EW TD 60.00
1094: M. Derwojed - B. Kamelski, 10.0, KP 11EW 4 SN S7= 42045.20
1094: M. Derwojed - B. Kamelski, 10.0, KP 12EW 5 HN D10+1 68018.01
1175: K. Kacprowicz - M. Korzeniowski, 1.5, KP/- 25EW 4 SN C6= 42044.46
1175: K. Kacprowicz - M. Korzeniowski, 1.5, KP/- 26EW 7 HE D3-1 10020.15
1276: J. Kurzawski - M. Wyżlic, 10.0, KP 29EW 3 DS H5+1 13032.90
1276: J. Kurzawski - M. Wyżlic, 10.0, KP 30EW 6 NTE S10= 99058.16
1377: T. Perduta - A. Nasierowski, 5.0, KP 23EW 2 SW D8-1 10045.99
1377: T. Perduta - A. Nasierowski, 5.0, KP 24EW 5 HE SA-3 1500.00
1473: L. Jurzysta - A. Ciechacki, 4.5, KP 27EW 4 SW D9+1 45062.92
1473: L. Jurzysta - A. Ciechacki, 4.5, KP 28EW 4 SE CA+1 45065.46
1574: J. Jurski - M. Nazarewicz, 16.0, KP 21EW 3 NTN HJ-2 20071.45
1574: J. Jurski - M. Nazarewicz, 16.0, KP 22EW 3 SE HK= 14081.17
 +/-
 WYNIK48.37
 MIEJSCE416