Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 686: J. Kullass - P. Stefanowski, 9.5, ZP, ZP/433

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2688: S. Jamka - J. Klimowski, 8.0, ZP 16EW 4 SN HJ-1 5053.56
2688: S. Jamka - J. Klimowski, 8.0, ZP 17EW 3 CW H2-1 5073.30
2688: S. Jamka - J. Klimowski, 8.0, ZP 18EW 6 HS S8= 143036.49
3685: J. Tymińska - W. Grzegorczyk, 3.0, ZP 10NS 2 HE SA= 11042.57
3685: J. Tymińska - W. Grzegorczyk, 3.0, ZP 11NS 4 SN S9= 42054.80
3685: J. Tymińska - W. Grzegorczyk, 3.0, ZP 12NS 6 HN D10= 143097.20
4677: A. Gierczyński - A. Migalski, 4.5, ZP 13EW 3 DE SK= 11085.29
4677: A. Gierczyński - A. Migalski, 4.5, ZP 14EW 2 DN H3= 9066.04
4677: A. Gierczyński - A. Migalski, 4.5, ZP 15EW 2 HW S4-2 10033.49
5682: M. Lipiecki - F. Wnęk, 4.5, ZP 22NS 5 SE DA-1 10042.90
5682: M. Lipiecki - F. Wnęk, 4.5, ZP 23NS 3 S xE D8-2 50097.22
5682: M. Lipiecki - F. Wnęk, 4.5, ZP 24NS 5 DW H9+2 44032.97
6684: D. Starzyński - T. Pytel, 2.0, ZP/- 1NS 3 SS CK-1 5049.85
6684: D. Starzyński - T. Pytel, 2.0, ZP/- 2NS 6 CE S10-2 10098.28
6684: D. Starzyński - T. Pytel, 2.0, ZP/- 3NS 5 S xE CA+1 105013.93
7689: L. Zedlewski - K. Żmuda-Trzebiatowski, 1.5, ZP 25NS 4 SN DA+1 45096.92
7689: L. Zedlewski - K. Żmuda-Trzebiatowski, 1.5, ZP 26NS 6 HW D7= 143035.08
7689: L. Zedlewski - K. Żmuda-Trzebiatowski, 1.5, ZP 27NS 3 CS SK-1 5098.77
8678: D. Głowiński - T. Izydorek, 9.0, ZP 7EW 4 HE DA= 62059.13
8678: D. Głowiński - T. Izydorek, 9.0, ZP 8EW 5 D xN C4-2 30081.27
8678: D. Głowiński - T. Izydorek, 9.0, ZP 9EW 6 H xN SK-3 50026.24
9680: W. Harasimowicz - P. Dickert, 7.0, ZP 4EW 6 NTE H5= 144057.45
9680: W. Harasimowicz - P. Dickert, 7.0, ZP 5EW 3 D xN HA-1 20056.68
9680: W. Harasimowicz - P. Dickert, 7.0, ZP 6EW 5 CE SA= 60097.20
 +/-
 WYNIK61.94
 MIEJSCE18