Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 665: T. Kręglewski - H. Kalotka-Kręglewska, 5.0, MA, ZP/359

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1664: B. Aleksandrowicz - R. Chmielecki, 5.0, ZP 5NS 3 SE HQ= 14067.24
1664: B. Aleksandrowicz - R. Chmielecki, 5.0, ZP 6NS 4 CE SA= 1309.63
1664: B. Aleksandrowicz - R. Chmielecki, 5.0, ZP 7NS 4 HE DA-1 10096.13
1664: B. Aleksandrowicz - R. Chmielecki, 5.0, ZP 8NS 4 DN HA= 13088.39
2666: A. Kaźmierski - S. Kaźmierska, 20.0, ZP 9EW 6 H xN SA-2 30017.24
2666: A. Kaźmierski - S. Kaźmierska, 20.0, ZP 10EW 2 SN D7= 11015.02
2666: A. Kaźmierski - S. Kaźmierska, 20.0, ZP 11EW 4 SN H3= 42045.20
2666: A. Kaźmierski - S. Kaźmierska, 20.0, ZP 12EW 4 HN D5+2 68018.01
4663: T. Prokopowicz - Z. Sewruk, 1.0, ZP/- 21NS 3 NTS S4+2 66097.84
4663: T. Prokopowicz - Z. Sewruk, 1.0, ZP/- 22NS 5 C xE HA-3 800100.00
4663: T. Prokopowicz - Z. Sewruk, 1.0, ZP/- 23NS 4 SW CA-4 40095.99
4663: T. Prokopowicz - Z. Sewruk, 1.0, ZP/- 24NS 4 HE SA-1 5096.28
5668: W. Adamowicz - K. Kłys, 8.0, ZP 17EW 3 NTE H9-5 2506.64
5668: W. Adamowicz - K. Kłys, 8.0, ZP 18EW 6 NTN S6= 14406.68
5668: W. Adamowicz - K. Kłys, 8.0, ZP 19EW 3 HN S4-1 5057.74
5668: W. Adamowicz - K. Kłys, 8.0, ZP 20EW 2 HW S4-3 30028.02
6667: M. Mazur - D. Mazalewska, 0.0, 1EW 4 DW HA-1 5033.13
6667: M. Mazur - D. Mazalewska, 0.0, 2EW 3 NTE D7+2 46028.04
6667: M. Mazur - D. Mazalewska, 0.0, 3EW 6 SE CA-1 1003.56
6667: M. Mazur - D. Mazalewska, 0.0, 4EW 6 NTW C6= 144057.45
7662: R. Kirlejza - W. Jarmułowicz, 3.0, ZP 13EW 3 DE S8= 11085.29
7662: R. Kirlejza - W. Jarmułowicz, 3.0, ZP 14EW 1 NTW D9-2 10053.12
7662: R. Kirlejza - W. Jarmułowicz, 3.0, ZP 15EW 3 DE C4-1 5052.65
7662: R. Kirlejza - W. Jarmułowicz, 3.0, ZP 16EW 4 SN HJ-2 10078.79
 +/-
 WYNIK51.59
 MIEJSCE288