Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 558: J. Wolniewicz - J. Dymon, 0.5, WP, WP/120

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1553: A. Heinze - L. Sikora, 12.0, WP 5NS 2 SE HQ+2 17055.75
1553: A. Heinze - L. Sikora, 12.0, WP 6NS 3 CE SA+1 1309.63
2552: J. Modlibowski - Z. Roth, 8.0, WP 9EW 6 H xN SA-3 50026.24
2552: J. Modlibowski - Z. Roth, 8.0, WP 10EW 2 SS H2-1 10042.72
3556: R. Kowal - T. Smurawa, 5.0, WP 13NS 3 SN H5= 14071.98
3556: R. Kowal - T. Smurawa, 5.0, WP 14NS 2 NTS C3= 12066.67
4559: G. Samol - M. Juszczak, 10.0, WP 19NS 4 SE D7-1 10062.54
4559: G. Samol - M. Juszczak, 10.0, WP 20NS 2 HN D2= 11053.72
5546: E. Kaźmierska-Smela - M. Piątek, 3.5, WP 17EW 3 HS C2-1 5084.41
5546: E. Kaźmierska-Smela - M. Piątek, 3.5, WP 18EW 6 HS S4= 143036.49
6549: A. Pohl - S. Gronowski, 5.0, WP 15EW 5 S xE D9-4 8000.94
6549: A. Pohl - S. Gronowski, 5.0, WP 16EW 3 SN HJ-1 5053.56
7555: G. Goźdź - J. Wysocki, 1.0, WP 1NS 4 DE SA-1 5066.87
7555: G. Goźdź - J. Wysocki, 1.0, WP 2NS 3 NTE D2+1 43082.55
8550: Z. Geisler - W. Pałka, 8.0, WP 21NS 2 NTS H8-2 20028.55
8550: Z. Geisler - W. Pałka, 8.0, WP 22NS 4 SE HA-2 20074.23
9554: M. Kowal - Ł. Lis, 6.5, WP 3NS 6 SE H2= 14309.60
9554: M. Kowal - Ł. Lis, 6.5, WP 4NS 6 NTW H9= 144042.55
10547: M. Bukowski - K. Lis, 10.0, WP 7EW 4 HE DA= 62059.13
10547: M. Bukowski - K. Lis, 10.0, WP 8EW 4 SW DK-1 5039.32
11557: A. Drozdowski - J. Kalicki, 4.0, WP 23EW PASS = 060.65
11557: A. Drozdowski - J. Kalicki, 4.0, WP 24EW 3 NTW S3-1 503.72
12545: W. Sierzchuła - T. Mielcarek, 8.0, WP 25NS 5 HE CA-3 30016.31
12545: W. Sierzchuła - T. Mielcarek, 8.0, WP 26NS 6 HE D3= 143035.08
13548: R. Fryska - F. Szklennik, 4.0, WP 11EW 4 SN CA+1 45010.84
13548: R. Fryska - F. Szklennik, 4.0, WP 12EW 4 HN D8+1 65035.40
 +/-
 WYNIK43.44
 MIEJSCE561