Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 544: R. Pichla - B. Gierulski, 28.0, PM/WM, WM/337

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1531: M. Stabelski - B. Rynkowski, 1.0, -/WM 1NS 2 SS CA+2 17097.21
1531: M. Stabelski - B. Rynkowski, 1.0, -/WM 2NS 3 NTE S10+2 46071.96
1531: M. Stabelski - B. Rynkowski, 1.0, -/WM 3NS 5 CN SA-1 5093.96
2532: W. Topolnicki - Z. Borejko, 8.0, WM 4NS 6 NTW D4= 144042.55
2532: W. Topolnicki - Z. Borejko, 8.0, WM 5NS 3 D xN D7-1 20043.32
2532: W. Topolnicki - Z. Borejko, 8.0, WM 6NS 4 SN CK-1 5026.40
3533: A. Skoczylas - E. Kończak, 6.5, WM 7NS 4 HE DA-1 10096.13
3533: A. Skoczylas - E. Kończak, 6.5, WM 8NS 4 S xW DK-2 30095.51
3533: A. Skoczylas - E. Kończak, 6.5, WM 9NS 6 D xS CK-4 80025.78
4534: Z. Samborski - M. Serdyński, 5.0, WM 10NS 3 HW SQ= 14036.38
4534: Z. Samborski - M. Serdyński, 5.0, WM 11NS 3 SN S7+1 17015.02
4534: Z. Samborski - M. Serdyński, 5.0, WM 12NS 6 HN H8-1 1007.92
5535: J. Ridinger - M. Czapliński, 3.0, WM 13NS 3 SN H5= 14071.98
5535: J. Ridinger - M. Czapliński, 3.0, WM 14NS 2 NTN S2-2 1002.96
5535: J. Ridinger - M. Czapliński, 3.0, WM 15NS 2 CN DK+2 13080.37
6536: P. Greń - A. Dworakowska, 2.5, WM 16NS 4 SN HJ= 42096.44
6536: P. Greń - A. Dworakowska, 2.5, WM 17NS 2 NTE HJ-5 25093.36
6536: P. Greń - A. Dworakowska, 2.5, WM 18NS 7 NTN C3-1 1007.92
7537: B. Zień - W. Ślesicki, 4.5, WM 19NS 3 SW HK= 14024.30
7537: B. Zień - W. Ślesicki, 4.5, WM 20NS 2 D xW CK-2 50081.11
7537: B. Zień - W. Ślesicki, 4.5, WM 21NS 2 NTN S5+1 15079.48
8538: J. Sukow - Z. Krzepkowski, 19.0, WM 22NS 4 SE HA-1 10042.90
8538: J. Sukow - Z. Krzepkowski, 19.0, WM 23NS 3 HN DK= 14069.44
8538: J. Sukow - Z. Krzepkowski, 19.0, WM 24NS 5 CW S3+1 42063.93
9539: W. Daroń - A. Kremski, 3.0, WM 25NS 4 SN HA= 42055.54
9539: W. Daroń - A. Kremski, 3.0, WM 26NS 6 HW D7-1 10079.85
9539: W. Daroń - A. Kremski, 3.0, WM 27NS 4 SW D8+1 45037.08
10540: I. Borejko - I. Smilgin, 1.5, -/WM 28NS 4 SE H10+1 45034.54
10540: I. Borejko - I. Smilgin, 1.5, -/WM 29NS 4 SN HA= 62098.13
10540: I. Borejko - I. Smilgin, 1.5, -/WM 30NS 6 NTE S10= 99041.84
 +/-
 WYNIK57.11
 MIEJSCE98