Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 428: J. Liberadzka - L. Liberadzki, 3.0, PD, PD/70

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1432: J. Pióro - K. Kłosiński, 9.0, PD 1NS 2 SS CK-1 5049.85
1432: J. Pióro - K. Kłosiński, 9.0, PD 2NS 5 NTW S7+1 49043.15
1432: J. Pióro - K. Kłosiński, 9.0, PD 3NS 5 SE D8+1 68044.58
3427: A. Wszeborowski - K. Krajewski, 14.0, PD 10NS 2 HE D2+3 20015.02
3427: A. Wszeborowski - K. Krajewski, 14.0, PD 11NS 3 SS CA+1 17015.02
3427: A. Wszeborowski - K. Krajewski, 14.0, PD 12NS 4 HN D10+1 65064.60
4429: A. Krajewski - A. Zalewski, 2.5, PD 13EW 2 SN H5= 11049.07
4429: A. Krajewski - A. Zalewski, 2.5, PD 14EW 3 NTN SJ= 4002.18
4429: A. Krajewski - A. Zalewski, 2.5, PD 15EW 3 NTW CA-2 10033.49
5438: T. Kucharzewski - H. Bogacka, 2.5, PD 22NS 3 HS D7= 14053.24
5438: T. Kucharzewski - H. Bogacka, 2.5, PD 23NS 3 SW CA-2 20083.80
5438: T. Kucharzewski - H. Bogacka, 2.5, PD 24NS 3 CW SK+3 17091.02
6433: W. Sienkiewicz - J. Bagiński, 6.0, PD 16EW 3 SN HJ-1 5053.56
6433: W. Sienkiewicz - J. Bagiński, 6.0, PD 17EW 2 HS SQ+1 14034.72
6433: W. Sienkiewicz - J. Bagiński, 6.0, PD 18EW 6 HS D9= 143036.49
7435: W. Królak - A. Myśliwiec, 10.0, PD 25EW 4 SN DA= 42044.46
7435: W. Królak - A. Myśliwiec, 10.0, PD 26EW 6 HE D7-1 10020.15
7435: W. Królak - A. Myśliwiec, 10.0, PD 27EW 1 SW D8+4 20014.15
8437: J. Chodnicki - S. Walewski, 3.5, PD 7EW 4 HE DA= 62059.13
8437: J. Chodnicki - S. Walewski, 3.5, PD 8EW 4 SW DK-1 5039.32
8437: J. Chodnicki - S. Walewski, 3.5, PD 9EW 5 SE DA+1 68048.14
9430: N. Mroczkowski - S. Wiszniewski, 2.0, PD 4NS 6 DE C2-1 10095.96
9430: N. Mroczkowski - S. Wiszniewski, 2.0, PD 5NS 4 SE HQ-1 5081.52
9430: N. Mroczkowski - S. Wiszniewski, 2.0, PD 6NS 5 C xE SK-2 50093.48
 +/-
 WYNIK48.59
 MIEJSCE406