Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 315: T. Sacherski - W. Wawrzyniak, 1.0, MA, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1318: Z. Garlej - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 10NS 3 HE S5= 14036.38
1318: Z. Garlej - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 11NS 2 SN CA+2 17015.02
1318: Z. Garlej - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 12NS 5 SE CK-2 10020.03
2319: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 7.5, MA 7NS 1 HE DK+3 17085.14
2319: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 7.5, MA 8NS 4 H xN SA-6 14000.00
2319: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 7.5, MA 9NS 5 SE C10+2 71032.76
3311: I. Fabisiak - E. Jagniewska, 1.0, MA 19NS 2 SW HK= 11036.38
3311: I. Fabisiak - E. Jagniewska, 1.0, MA 20NS 1 HN D2= 8050.00
3311: I. Fabisiak - E. Jagniewska, 1.0, MA 21NS 3 NTS H8-3 30012.04
4313: H. Ślesicki - R. Jaszczak, 5.5, MA 16NS 3 CW SA+1 13010.68
4313: H. Ślesicki - R. Jaszczak, 5.5, MA 17NS 3 DN S6-2 1009.57
4313: H. Ślesicki - R. Jaszczak, 5.5, MA 18NS 4 HS S8+1 65017.86
5317: B. Jasiński - S. Bronowski, 8.0, MA 1EW 3 HN S2-1 5050.15
5317: B. Jasiński - S. Bronowski, 8.0, MA 2EW 3 NTE D2+1 43017.45
5317: B. Jasiński - S. Bronowski, 8.0, MA 3EW 5 CN SA-1 506.04
6308: J. Kowalska - D. Pniewska, 1.0, MA 22EW 2 SE HA+1 14081.17
6308: J. Kowalska - D. Pniewska, 1.0, MA 23EW PASS = 060.65
6308: J. Kowalska - D. Pniewska, 1.0, MA 24EW 2 DW C4+4 1708.98
7310: J. Cichowski - B. Jaskulski, 5.5, MA 4EW 3 NTE S4+3 69014.29
7310: J. Cichowski - B. Jaskulski, 5.5, MA 5EW 4 HW CQ-2 1008.54
7310: J. Cichowski - B. Jaskulski, 5.5, MA 6EW 4 HS SJ-2 10081.52
9320: A. Karczmarz - S. Grędziński, 14.0, PD 25EW 3 NTN C4+1 4305.23
9320: A. Karczmarz - S. Grędziński, 14.0, PD 26EW 4 HW D7+1 65042.31
9320: A. Karczmarz - S. Grędziński, 14.0, PD 27EW 4 SW C5+1 45062.92
 +/-
 WYNIK31.88
 MIEJSCE660