Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 309: W. Palmowski - D. Głowacki, 16.0, MA, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1313: H. Ślesicki - R. Jaszczak, 5.5, MA 13EW 3 SN H5-1 10070.90
1313: H. Ślesicki - R. Jaszczak, 5.5, MA 14EW 2 HS HJ= 11045.95
1313: H. Ślesicki - R. Jaszczak, 5.5, MA 15EW 2 HW DQ-1 5052.65
3320: A. Karczmarz - S. Grędziński, 14.0, PD 7EW 4 HE DA= 62059.13
3320: A. Karczmarz - S. Grędziński, 14.0, PD 8EW 4 SW DK-1 5039.32
3320: A. Karczmarz - S. Grędziński, 14.0, PD 9EW 6 SE DA= 143090.99
4318: Z. Garlej - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 19NS 3 SW HK-1 10062.54
4318: Z. Garlej - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 20NS 3 D xW DA-3 80092.26
4318: Z. Garlej - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 21NS 3 NTN S5+1 63095.83
5319: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 7.5, MA 16NS 4 SN HJ-1 5046.44
5319: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 7.5, MA 17NS 3 NTN S4= 40098.15
5319: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 7.5, MA 18NS 6 NTN C8= 144093.32
6314: J. Sadowski - P. Marudziński, 10.0, MA 1NS 3 SS CK-2 10028.17
6314: J. Sadowski - P. Marudziński, 10.0, MA 2NS 6 CE S10-3 15099.38
6314: J. Sadowski - P. Marudziński, 10.0, MA 3NS 6 S xE CA-1 20098.30
7307: A. Muszyński - A. Obidziński, 2.0, MA 25NS 4 SN C4= 42055.54
7307: A. Muszyński - A. Obidziński, 2.0, MA 26NS 6 HE D3-1 10079.85
7307: A. Muszyński - A. Obidziński, 2.0, MA 27NS 4 SW D8+1 45037.08
8317: B. Jasiński - S. Bronowski, 8.0, MA 10EW 2 SN D7-1 10042.72
8317: B. Jasiński - S. Bronowski, 8.0, MA 11EW 4 SN S7= 42045.20
8317: B. Jasiński - S. Bronowski, 8.0, MA 12EW 5 SW HK-2 10079.97
9311: I. Fabisiak - E. Jagniewska, 1.0, MA 4EW 6 NTW C8+1 147096.12
9311: I. Fabisiak - E. Jagniewska, 1.0, MA 5EW 4 D xN HK-2 50094.10
9311: I. Fabisiak - E. Jagniewska, 1.0, MA 6EW 3 CE SA= 11085.56
 +/-
 WYNIK70.39
 MIEJSCE2