Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 248: P. Kopko - W. Biegajło, 16.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1247: M. Kowalski - K. Najda, 19.0, MA 25EW 4 SN C6= 42044.46
1247: M. Kowalski - K. Najda, 19.0, MA 26EW 7 NTE SJ-1 10020.15
2249: R. Łangowski - E. Miszewska, 26.0, MA/PK 29EW 3 NTN HA-2 20091.22
2249: R. Łangowski - E. Miszewska, 26.0, MA/PK 30EW 6 NTE D7= 99058.16
4223: I. Grynczewski - B. Jacuch, 10.0, MA 7EW 4 HE DA= 62059.13
4223: I. Grynczewski - B. Jacuch, 10.0, MA 8EW 3 SW DK-1 5039.32
5225: Ł. Grodzicki - A. Polak, 6.5, MA 11EW 3 SN S7+1 17084.98
5225: Ł. Grodzicki - A. Polak, 6.5, MA 12EW 5 HN D10= 65035.40
6227: E. Fiejka - K. Wierzbicki, 3.5, MA 15EW 2 HW DQ= 11079.59
6227: E. Fiejka - K. Wierzbicki, 3.5, MA 16EW 4 SN HJ-3 15092.72
7229: M. Powałka - E. Dragańczuk, 3.0, MA 19EW 4 SW HK-1 10037.46
7229: M. Powałka - E. Dragańczuk, 3.0, MA 20EW 3 DW CK-3 30028.02
8231: W. Żygulski - D. Płoszaj, 6.0, MA 23EW 2 SW HA= 11079.78
8231: W. Żygulski - D. Płoszaj, 6.0, MA 24EW 5 CW H10+2 44067.03
9233: H. Koziorowska - S. Więckowski, 6.5, MA 27EW 4 SW D8+1 45062.92
9233: H. Koziorowska - S. Więckowski, 6.5, MA 28EW 4 SE H10+1 45065.46
10235: M. Wachowska - K. Klimczak, 6.0, WM 1EW 4 S xS CA-3 50098.76
10235: M. Wachowska - K. Klimczak, 6.0, WM 2EW 4 HW S7+1 45019.94
11237: T. Ryffa - G. Fijałkowski, 16.0, MA 5NS 4 H xW CQ-2 30098.45
11237: T. Ryffa - G. Fijałkowski, 16.0, MA 6NS 5 C xE H10-2 50093.48
12239: J. Oleksiewicz - J. Derewońko, 8.0, MA 9NS 5 SE DA+1 68051.86
12239: J. Oleksiewicz - J. Derewońko, 8.0, MA 10NS 2 SS DK-1 10057.28
13241: M. Zawiślak - P. Kuźmicz, 7.0, MA 13NS 3 CW C4+1 1308.36
13241: M. Zawiślak - P. Kuźmicz, 7.0, MA 14NS 1 NTN DQ+3 18095.64
14243: J. Stępiński - P. Sierakowski, 25.0, OP/MA 17NS 3 CE C9= 1105.40
14243: J. Stępiński - P. Sierakowski, 25.0, OP/MA 18NS 6 NTS S8= 144093.32
15245: B. Chomentowski - G. Szulc, 8.0, MA 21NS 3 CN D5+1 13063.58
15245: B. Chomentowski - G. Szulc, 8.0, MA 22NS 4 HS SA= 42087.96
 +/-
 WYNIK61.42
 MIEJSCE23