Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 24: J. Zatorski - J. Niebudek, 7.0, DS, DS/158

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: B. Wegner - M. Czerniawski, 17.0, LB/DS 13NS 3 SN H5-1 10029.10
121: B. Wegner - M. Czerniawski, 17.0, LB/DS 14NS 1 NTN S2= 9033.96
121: B. Wegner - M. Czerniawski, 17.0, LB/DS 15NS 4 SE HK-1 5047.35
222: R. Rączkowski - G. Skowronek, 9.0, DS 16NS 3 SN HJ= 14078.02
222: R. Rączkowski - G. Skowronek, 9.0, DS 17NS 2 SS SQ+3 20089.35
222: R. Rączkowski - G. Skowronek, 9.0, DS 18NS 6 HS S9= 143063.51
313: A. Szewczak - A. Janiak, 6.5, DS 19NS 3 SW HK= 14024.30
313: A. Szewczak - A. Janiak, 6.5, DS 20NS 3 S xE CA-4 110096.75
313: A. Szewczak - A. Janiak, 6.5, DS 21NS 3 CN S5+1 13063.58
414: S. Borowiec - Z. Domański, 10.0, DS 22NS 3 SE HK= 14018.83
414: S. Borowiec - Z. Domański, 10.0, DS 23NS 3 NTS S5-1 10033.95
414: S. Borowiec - Z. Domański, 10.0, DS 24NS 5 CW HT+2 44032.97
515: A. Chomiczewski - Z. Rogusz, 6.5, DS 25NS 4 SN D2-1 508.00
515: A. Chomiczewski - Z. Rogusz, 6.5, DS 26NS 6 HE D3-1 10079.85
515: A. Chomiczewski - Z. Rogusz, 6.5, DS 27NS 4 SW D2+1 45037.08
616: K. Jankowiak - R. Siwiec, 5.5, DS 28NS 4 HW C6-1 5088.03
616: K. Jankowiak - R. Siwiec, 5.5, DS 29NS 3 NTN HK-2 2008.78
616: K. Jankowiak - R. Siwiec, 5.5, DS 30NS 6 NTE S9= 99041.84
717: R. Siwak - L. Jarząb, 1.5, -/DS 1NS 4 S xN S2-3 5001.24
717: R. Siwak - L. Jarząb, 1.5, -/DS 2NS TD 50.00
717: R. Siwak - L. Jarząb, 1.5, -/DS 3NS 5 SW CA+2 71028.02
818: A. Stachura - M. Miłaszewski, 21.0, MP/DS 4NS 6 NTW C8= 144042.55
818: A. Stachura - M. Miłaszewski, 21.0, MP/DS 5NS 3 HW CQ-1 5081.52
818: A. Stachura - M. Miłaszewski, 21.0, MP/DS 6NS 5 C xE SK-1 20073.76
919: B. Grybel - A. Barełkowski, 4.0, DS 7NS 4 HE DK= 62040.87
919: B. Grybel - A. Barełkowski, 4.0, DS 8NS 3 SW C7-1 5060.68
919: B. Grybel - A. Barełkowski, 4.0, DS 9NS 5 SE DK+1 68051.86
1020: P. Birowski - J. Poznar, 9.0, DS 10NS 2 NTS CK= 12094.74
1020: P. Birowski - J. Poznar, 9.0, DS 11NS 3 SN S9+1 17015.02
1020: P. Birowski - J. Poznar, 9.0, DS 12NS 6 H xS DT= 166099.22
 +/-
 WYNIK50.49
 MIEJSCE332