Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 95: J. Gapiński - Z. Jędrkiewicz, 2.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1105: R. Rychlicki - P. Pawełkiewicz, 9.0, KP 21EW 1 NTN H5+2 150-1.69
1105: R. Rychlicki - P. Pawełkiewicz, 9.0, KP 22EW 3 H xW CQ= 73010.58
298: A. Drzewiecki - Z. Biczkowski, 10.0, KP 15NS 3 NTS D10-4 400-9.68
298: A. Drzewiecki - Z. Biczkowski, 10.0, KP 16NS 2 SE H6+1 140-3.80
3108: Z. Witt - A. Jarmużek, 7.5, KP 19NS 5 CN S8+1 4203.08
3108: Z. Witt - A. Jarmużek, 7.5, KP 20NS 3 NTN S6+1 6303.51
4109: M. Kuś - D. Bartoś, 6.0, KP 17EW 3 SE C10-1 502.10
4109: M. Kuś - D. Bartoś, 6.0, KP 18EW 4 HE SK-2 100-7.21
5102: R. Janczarek - A. Sielużycki, 9.0, KP 11EW 3 DE HK+3 170-6.09
5102: R. Janczarek - A. Sielużycki, 9.0, KP 12EW 5 DE CK-2 100-1.13
7112: K. Nowak - M. Dolny, 6.0, KP 13EW 1 NTW CA-1 100-1.47
7112: K. Nowak - M. Dolny, 6.0, KP 14EW 4 SW CJ-1 50-2.98
8107: H. Adamski - Z. Burzyński, 1.5, KP 1NS 1 NTS C4= 902.36
8107: H. Adamski - Z. Burzyński, 1.5, KP 2NS 6 HS CQ= 14303.19
9106: M. Bajerska-Wasilius - Z. Mossakowski, 7.0, KP 5NS 3 NTW D5+1 430-2.98
9106: M. Bajerska-Wasilius - Z. Mossakowski, 7.0, KP 6NS 3 DS HK-2 1000.07
1094: J. Mojsiewicz - W. Chmarzyński, 8.0, KP 23EW 4 CW H6+1 150-2.19
1094: J. Mojsiewicz - W. Chmarzyński, 8.0, KP 24EW 4 HE DK= 4202.54
1196: M. Grużewski - B. Podgajny, 4.5, KP 25NS 5 HS D8-1 50-9.01
1196: M. Grużewski - B. Podgajny, 4.5, KP 26NS 3 SN C2= 1400.56
12111: G. Olejnik - E. Olejnik, 5.0, KP 29EW 3 NTS C3+2 660-1.40
12111: G. Olejnik - E. Olejnik, 5.0, KP 30EW 2 HW S2= 1100.21
13103: C. Bury - J. Palewicz, 10.0, KP 27NS 4 HW SQ-1 505.19
13103: C. Bury - J. Palewicz, 10.0, KP 28NS 3 NTW DA-3 1503.50
1492: P. Proporowicz - M. Bałabuch, 10.0, KP 9EW 4 HW CQ= 6201.96
1492: P. Proporowicz - M. Bałabuch, 10.0, KP 10EW 3 NTN D4+1 630-5.97
15110: W. Maćkowski - K. Ligęza, 10.0, KP 7EW 3 HE DQ+1 170-6.41
15110: W. Maćkowski - K. Ligęza, 10.0, KP 8EW 4 DE SQ-1 50-5.07
 +/-2.40
 WYNIK-25.84
 MIEJSCE462