Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 63: E. Janiszewska - A. Janiszewski, 2.0, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
168: A. Kita - L. Kita, 6.5, KP 9NS 3 NTW DQ= 600-1.22
168: A. Kita - L. Kita, 6.5, KP 10NS 1 NTS CJ+3 180-2.78
267: W. Posadzy - B. Nalazek, 11.0, KP 1NS 1 SN H3-1 50-1.51
267: W. Posadzy - B. Nalazek, 11.0, KP 2NS 6 HS S8= 14303.19
366: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 3.0, KP 3NS 2 HE C2-1 1004.10
366: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 3.0, KP 4NS 4 SN D4+1 6502.28
465: M. Uleniecki - P. Biniek, 2.0, KP 5NS 3 NTW D9= 400-2.27
465: M. Uleniecki - P. Biniek, 2.0, KP 6NS 2 HW CJ= 110-0.03
564: J. Łakomy - A. Grela, 16.0, KP 7NS 4 HE SQ+1 650-2.90
564: J. Łakomy - A. Grela, 16.0, KP 8NS 5 CW DA+1 420-4.86
673: M. Jackiewicz - J. Chojnowski, 4.5, KP 19EW 3 DN CQ+2 1503.70
673: M. Jackiewicz - J. Chojnowski, 4.5, KP 20EW 3 NTN S6+1 630-3.51
769: M. Korzeniowski - K. Kacprowicz, 1.5, -/KP 13EW 2 HN D5-1 1003.36
769: M. Korzeniowski - K. Kacprowicz, 1.5, -/KP 14EW 3 NTS S10-2 1000.68
870: M. Nazarewicz - K. Wierzbowski, 8.0, KP 17EW 3 HS S7= 140-0.24
870: M. Nazarewicz - K. Wierzbowski, 8.0, KP 18EW 4 HE D10-1 50-6.16
971: M. Wyżlic - J. Kurzawski, 10.0, KP 11EW 4 SW D3+3 5102.08
971: M. Wyżlic - J. Kurzawski, 10.0, KP 12EW 4 CS D8+1 150-2.40
1072: J. Gorczyński - A. Kazimierska, 4.0, KP/PM 15EW 3 NTS D10= 600-8.07
1072: J. Gorczyński - A. Kazimierska, 4.0, KP/PM 16EW 3 SE H6= 1403.80
1153: M. Nicewicz - H. Komodziński, 5.0, KP 29EW 3 NTN HJ+2 660-1.40
1153: M. Nicewicz - H. Komodziński, 5.0, KP 30EW 2 HW CQ= 1100.21
1249: K. Dzierżak - P. Kacprzak, 8.0, KP 23EW 4 HS DA-3 3001.41
1249: K. Dzierżak - P. Kacprzak, 8.0, KP 24EW 4 HW C4+1 4503.44
1350: J. Jurski - M. Korzeniowski, 15.0, KP 27EW 3 HW SQ-1 50-5.19
1350: J. Jurski - M. Korzeniowski, 15.0, KP 28EW 3 HW DK-2 100-2.36
1451: T. Arcimowicz - A. Arcimowicz, 0.0, 21EW 3 HW SK-3 150-1.69
1451: T. Arcimowicz - A. Arcimowicz, 0.0, 22EW 4 CN HA-1 50-1.80
1552: M. Piasecki - W. Balawender-Czynsz, 5.5, KP 25EW 3 HS CQ+1 1704.81
1552: M. Piasecki - W. Balawender-Czynsz, 5.5, KP 26EW 3 SN C6= 140-0.56
 +/-
 WYNIK-15.92
 MIEJSCE401