Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 59: A. Grzona - Z. Łuczak, 1.0, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
164: J. Łakomy - A. Grela, 16.0, KP 1NS 3 NTW D7-3 1503.91
164: J. Łakomy - A. Grela, 16.0, KP 2NS 5 HS CQ+1 680-8.93
268: A. Kita - L. Kita, 6.5, KP 3NS 3 HE S4-2 2006.29
268: A. Kita - L. Kita, 6.5, KP 4NS 4 SN H10= 6201.34
367: W. Posadzy - B. Nalazek, 11.0, KP 5NS 3 NTW D7= 400-2.27
367: W. Posadzy - B. Nalazek, 11.0, KP 6NS 2 CN H3-2 1000.07
466: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 3.0, KP 7NS 4 HE DQ= 620-2.06
466: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 3.0, KP 8NS 4 SN HK= 42010.87
565: M. Uleniecki - P. Biniek, 2.0, KP 9NS 5 C xS D10-4 800-6.22
565: M. Uleniecki - P. Biniek, 2.0, KP 10NS 3 NTN S4+1 6305.97
669: M. Korzeniowski - K. Kacprowicz, 1.5, -/KP 11EW 4 SW HJ+2 4801.10
669: M. Korzeniowski - K. Kacprowicz, 1.5, -/KP 12EW 5 C xS D2= 750-11.66
770: M. Nazarewicz - K. Wierzbowski, 8.0, KP 15EW 2 NTS D7+1 150-0.25
770: M. Nazarewicz - K. Wierzbowski, 8.0, KP 16EW 4 SE S5-2 200-4.11
871: M. Wyżlic - J. Kurzawski, 10.0, KP 19EW 5 DN S3= 400-2.49
871: M. Wyżlic - J. Kurzawski, 10.0, KP 20EW 3 NTN S6= 600-2.77
972: J. Gorczyński - A. Kazimierska, 4.0, KP/PM 13EW 2 SE H5-2 200-4.03
972: J. Gorczyński - A. Kazimierska, 4.0, KP/PM 14EW 1 DS DJ+1 90-3.99
1073: M. Jackiewicz - J. Chojnowski, 4.5, KP 17EW 3 HS D5+2 200-1.87
1073: M. Jackiewicz - J. Chojnowski, 4.5, KP 18EW 3 HE SK= 140-2.42
1149: K. Dzierżak - P. Kacprzak, 8.0, KP 21EW 1 NTN H5+2 150-1.69
1149: K. Dzierżak - P. Kacprzak, 8.0, KP 22EW 2 HE DJ= 110-0.48
1250: J. Jurski - M. Korzeniowski, 15.0, KP 25EW 4 HS CQ+1 450-1.79
1250: J. Jurski - M. Korzeniowski, 15.0, KP 26EW 2 SN C6-1 1004.87
1351: T. Arcimowicz - A. Arcimowicz, 0.0, 29EW 5 DN C8+2 640-0.77
1351: T. Arcimowicz - A. Arcimowicz, 0.0, 30EW 3 HW CQ= 1401.22
1452: M. Piasecki - W. Balawender-Czynsz, 5.5, KP 23EW 4 SE HA-1 100-7.28
1452: M. Piasecki - W. Balawender-Czynsz, 5.5, KP 24EW 4 HW S10+1 4503.44
1553: M. Nicewicz - H. Komodziński, 5.0, KP 27EW 4 HW S2= 4205.21
1553: M. Nicewicz - H. Komodziński, 5.0, KP 28EW 4 DN HK-1 1002.41
 +/-
 WYNIK-18.39
 MIEJSCE420