Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 567: A. Kaźmierski - S. Kaźmierska, 20.0, ZP, ZP/359

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1566: A. Wojniak - A. Kryń, 3.0, ZP 5NS 3 NTW S9= 400-2.27
1566: A. Wojniak - A. Kryń, 3.0, ZP 6NS 4 DS HA-2 1000.07
1566: A. Wojniak - A. Kryń, 3.0, ZP 7NS 4 HE DQ+1 650-2.90
1566: A. Wojniak - A. Kryń, 3.0, ZP 8NS 4 S xN HK-1 1002.07
2568: M. Mazur - D. Mazalewska, 0.0, 9EW 4 HW CQ+1 6502.83
2568: M. Mazur - D. Mazalewska, 0.0, 10EW 1 NTN D4= 904.91
2568: M. Mazur - D. Mazalewska, 0.0, 11EW 3 DE HA+3 170-6.09
2568: M. Mazur - D. Mazalewska, 0.0, 12EW 4 DE CA= 1304.36
4565: T. Prokopowicz - Z. Sewruk, 1.0, ZP/- 21NS 2 HE S10-2 100-0.18
4565: T. Prokopowicz - Z. Sewruk, 1.0, ZP/- 22NS 3 HE S2-1 1004.98
4565: T. Prokopowicz - Z. Sewruk, 1.0, ZP/- 23NS 2 SE HA+2 1701.69
4565: T. Prokopowicz - Z. Sewruk, 1.0, ZP/- 24NS 3 NTE DA+1 430-2.55
5570: W. Adamowicz - J. Czeszewski, 10.0, ZP 17EW 4 HS CA= 420-6.78
5570: W. Adamowicz - J. Czeszewski, 10.0, ZP 18EW 3 C xN SQ-1 200-1.12
5570: W. Adamowicz - J. Czeszewski, 10.0, ZP 19EW 5 CN SQ= 400-2.49
5570: W. Adamowicz - J. Czeszewski, 10.0, ZP 20EW 3 NTN S5+1 630-3.51
6569: R. Chmielecki - B. Aleksandrowicz, 5.0, ZP 1EW 1 NTE H8= 902.48
6569: R. Chmielecki - B. Aleksandrowicz, 5.0, ZP 2EW 4 HS S9+3 7108.22
6569: R. Chmielecki - B. Aleksandrowicz, 5.0, ZP 3EW 4 SS H3-4 2003.34
6569: R. Chmielecki - B. Aleksandrowicz, 5.0, ZP 4EW 3 HS C2+3 2306.72
7564: R. Kirlejza - W. Jarmułowicz, 3.0, ZP 13EW 1 NTE H3+3 1805.27
7564: R. Kirlejza - W. Jarmułowicz, 3.0, ZP 14EW 1 DS SJ= 70-3.49
7564: R. Kirlejza - W. Jarmułowicz, 3.0, ZP 15EW 2 NTS D10-1 1004.50
7564: R. Kirlejza - W. Jarmułowicz, 3.0, ZP 16EW 2 SW HJ+1 1403.80
 +/-4.80
 WYNIK28.67
 MIEJSCE104