Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 538: K. Maćkowiak - M. Ślebzak, 2.0, WP, WP/489

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1537: M. Grabowski - A. Farine, 3.0, WP 1EW 3 NTW D10-2 100-2.66
1537: M. Grabowski - A. Farine, 3.0, WP 2EW 5 HS CQ+1 6808.93
1537: M. Grabowski - A. Farine, 3.0, WP 3EW 2 HE C2+1 1401.72
1537: M. Grabowski - A. Farine, 3.0, WP 4EW 4 SN DA+1 650-2.28
1537: M. Grabowski - A. Farine, 3.0, WP 5EW 3 NTW D8+2 4603.82
3535: S. Radziej - M. Żmudziński, 2.0, WP 11NS 5 DE HA= 4001.11
3535: S. Radziej - M. Żmudziński, 2.0, WP 12NS 3 DE CA+1 130-4.36
3535: S. Radziej - M. Żmudziński, 2.0, WP 13NS 2 NTW CJ-4 4008.06
3535: S. Radziej - M. Żmudziński, 2.0, WP 14NS 1 DS H2+1 903.99
3535: S. Radziej - M. Żmudziński, 2.0, WP 15NS 3 NTS D10+1 6308.48
4530: A. Danek - M. Polak, 4.0, WP/MA 16EW 3 SE S5-1 100-1.72
4530: A. Danek - M. Polak, 4.0, WP/MA 17EW 4 HS CA= 420-6.78
4530: A. Danek - M. Polak, 4.0, WP/MA 18EW 3 HE SK+1 170-1.66
4530: A. Danek - M. Polak, 4.0, WP/MA 19EW 4 CN SQ+1 1503.70
4530: A. Danek - M. Polak, 4.0, WP/MA 20EW 6 NTN S6-3 30012.00
5527: T. Owczarzak - W. Schmelz, 1.0, WP 21EW 3 HW SA-2 1000.18
5527: T. Owczarzak - W. Schmelz, 1.0, WP 22EW 4 HE C7+1 6509.83
5527: T. Owczarzak - W. Schmelz, 1.0, WP 23EW 4 HS DA-4 4003.40
5527: T. Owczarzak - W. Schmelz, 1.0, WP 24EW 3 NTE DA+1 4302.55
5527: T. Owczarzak - W. Schmelz, 1.0, WP 25EW 4 HS SQ+1 450-1.79
6532: A. Krawiecki - S. Heimrath, 4.0, WP 26EW 3 HE DA-3 300-4.21
6532: A. Krawiecki - S. Heimrath, 4.0, WP 27EW 4 H xW S8= 5908.36
6532: A. Krawiecki - S. Heimrath, 4.0, WP 28EW 3 HW DA-2 100-2.36
6532: A. Krawiecki - S. Heimrath, 4.0, WP 29EW 3 SS H5+2 2007.84
6532: A. Krawiecki - S. Heimrath, 4.0, WP 30EW 2 HW CQ= 1100.21
 +/-6.00
 WYNIK62.37
 MIEJSCE18