Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 384: Z. Piątek - K. Kawa, 2.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1383: P. Leszczak - P. Szewczyk, 6.5, PK/MP 19EW 5 CS S9+1 420-3.08
1383: P. Leszczak - P. Szewczyk, 6.5, PK/MP 20EW 3 NTN S6= 600-2.77
1383: P. Leszczak - P. Szewczyk, 6.5, PK/MP 21EW 1 NTN H5+1 120-0.76
2372: J. Kadula - J. Szczerba, 17.0, PK 22EW 3 HE S2-1 100-4.98
2372: J. Kadula - J. Szczerba, 17.0, PK 23EW 3 HS S6-1 100-3.56
2372: J. Kadula - J. Szczerba, 17.0, PK 24EW 4 HW S3-1 50-7.37
3378: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK 25EW 4 HS SQ+1 450-1.79
3378: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK 26EW 2 SN C6+1 140-0.56
3378: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK 27EW 2 SS HK= 110-6.43
4382: L. Garbacik - T. Szemraj, 12.0, PK 28EW 3 DN HK= 110-2.43
4382: L. Garbacik - T. Szemraj, 12.0, PK 29EW 5 DN DQ+1 620-0.40
4382: L. Garbacik - T. Szemraj, 12.0, PK 30EW 1 NTN D7-1 50-1.52
5375: R. Brak - A. Cisek, 3.5, PK 1EW 1 NTS S3-1 501.51
5375: R. Brak - A. Cisek, 3.5, PK 2EW 6 HS CQ= 1430-3.19
5375: R. Brak - A. Cisek, 3.5, PK 3EW 1 NTE D7-1 100-4.10
6381: E. Strzyż - W. Chodziński, 12.0, PK 4EW 4 SN DA+1 650-2.28
6381: E. Strzyż - W. Chodziński, 12.0, PK 5EW 3 NTE SQ-1 50-7.28
6381: E. Strzyż - W. Chodziński, 12.0, PK 6EW 3 DS CQ-1 50-1.63
7377: Z. Wasiluszko - W. Kawa, 3.5, PK 7EW 4 HE DQ+1 6502.90
7377: Z. Wasiluszko - W. Kawa, 3.5, PK 8EW 5 CE SA= 4004.35
7377: Z. Wasiluszko - W. Kawa, 3.5, PK 9EW 3 NTW CQ-3 300-12.05
8374: B. Kruczek - Z. Baryła, 16.0, PK 10EW 3 NTN D4-2 2009.43
8374: B. Kruczek - Z. Baryła, 16.0, PK 11EW 5 DE HA+1 420-0.68
8374: B. Kruczek - Z. Baryła, 16.0, PK 12EW 3 HS D7+1 170-2.76
9373: R. Opaliński - T. Bajorek, 27.0, PK 13EW 1 NTW CA-3 300-6.24
9373: R. Opaliński - T. Bajorek, 27.0, PK 14EW 1 DS SJ+1 90-3.99
9373: R. Opaliński - T. Bajorek, 27.0, PK 15EW 3 NTS D9= 600-8.07
10380: A. Żarnowski - W. Paszko, 21.0, PK 16EW 4 HN D10+1 450-8.49
10380: A. Żarnowski - W. Paszko, 21.0, PK 17EW 4 HS D4+1 450-7.29
10380: A. Żarnowski - W. Paszko, 21.0, PK 18EW 3 NTS D6= 600-12.97
 +/-
 WYNIK-98.48
 MIEJSCE566