Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 379: T. Twaróg - R. Kwiatkowski, 12.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1380: A. Żarnowski - W. Paszko, 21.0, PK 13NS 1 HN C6= 800.96
1380: A. Żarnowski - W. Paszko, 21.0, PK 14NS 3 SW CJ-1 502.98
1380: A. Żarnowski - W. Paszko, 21.0, PK 15NS 2 HN C8+1 1400.24
2383: P. Leszczak - P. Szewczyk, 6.5, PK/MP 16NS 3 SE D4-2 2004.11
2383: P. Leszczak - P. Szewczyk, 6.5, PK/MP 17NS 4 HS S7+1 4507.29
2383: P. Leszczak - P. Szewczyk, 6.5, PK/MP 18NS 2 NTS HK-2 2001.12
3372: J. Kadula - J. Szczerba, 17.0, PK 19NS 5 CN SQ+1 4203.08
3372: J. Kadula - J. Szczerba, 17.0, PK 20NS 3 NTN S6= 6002.77
3372: J. Kadula - J. Szczerba, 17.0, PK 21NS 1 NTN HQ-1 100-5.11
4378: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK 22NS 4 CN HA-1 501.80
4378: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK 23NS 4 SE HA= 620-7.38
4378: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK 24NS 3 NTE S2+1 430-2.55
5382: L. Garbacik - T. Szemraj, 12.0, PK 25NS 4 HS D10= 4200.85
5382: L. Garbacik - T. Szemraj, 12.0, PK 26NS 2 SN C2= 110-0.40
5382: L. Garbacik - T. Szemraj, 12.0, PK 27NS 4 HE DK-1 505.19
6375: R. Brak - A. Cisek, 3.5, PK 28NS 4 CE S6-2 1002.36
6375: R. Brak - A. Cisek, 3.5, PK 29NS 4 SS C2+2 6802.13
6375: R. Brak - A. Cisek, 3.5, PK 30NS 3 HW S7-1 503.78
7381: E. Strzyż - W. Chodziński, 12.0, PK 1NS 1 NTE C6-1 501.31
7381: E. Strzyż - W. Chodziński, 12.0, PK 2NS 7 HS S8= 221013.63
7381: E. Strzyż - W. Chodziński, 12.0, PK 3NS 1 NTN SJ= 904.06
8377: Z. Wasiluszko - W. Kawa, 3.5, PK 4NS 4 HS D5= 6201.34
8377: Z. Wasiluszko - W. Kawa, 3.5, PK 5NS 3 NTW D6+1 430-2.98
8377: Z. Wasiluszko - W. Kawa, 3.5, PK 6NS 3 DS HA-1 501.63
9374: B. Kruczek - Z. Baryła, 16.0, PK 7NS 4 CE H2+2 1706.41
9374: B. Kruczek - Z. Baryła, 16.0, PK 8NS 4 S xN HK-2 300-2.23
9374: B. Kruczek - Z. Baryła, 16.0, PK 9NS 4 HW CQ+1 650-2.83
10373: R. Opaliński - T. Bajorek, 27.0, PK 10NS 2 NTN D4+1 150-3.60
10373: R. Opaliński - T. Bajorek, 27.0, PK 11NS 5 DE CQ+1 4200.68
10373: R. Opaliński - T. Bajorek, 27.0, PK 12NS 5 D xE CK-1 1001.13
 +/-
 WYNIK41.79
 MIEJSCE51