Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 378: J. Wrona - J. Jarząbek, 10.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1377: Z. Wasiluszko - W. Kawa, 3.5, PK 10EW 3 NTN D4= 600-5.30
1377: Z. Wasiluszko - W. Kawa, 3.5, PK 11EW 3 NTE HA+3 4901.23
1377: Z. Wasiluszko - W. Kawa, 3.5, PK 12EW 4 CS C2= 130-1.71
2371: W. Kaszuba - T. Przybyło, 14.0, PK 4EW 4 HS H3+1 650-2.28
2371: W. Kaszuba - T. Przybyło, 14.0, PK 5EW 3 NTE SQ+1 4302.98
2371: W. Kaszuba - T. Przybyło, 14.0, PK 6EW PASS = 0-3.03
3384: Z. Piątek - K. Kawa, 2.0, PK 25NS 4 HS SQ+1 4501.79
3384: Z. Piątek - K. Kawa, 2.0, PK 26NS 2 SN C6+1 1400.56
3384: Z. Piątek - K. Kawa, 2.0, PK 27NS 2 SS HK= 1106.43
4379: T. Twaróg - R. Kwiatkowski, 12.0, PK 22EW 4 CN HA-1 50-1.80
4379: T. Twaróg - R. Kwiatkowski, 12.0, PK 23EW 4 SE HA= 6207.38
4379: T. Twaróg - R. Kwiatkowski, 12.0, PK 24EW 3 NTE S2+1 4302.55
5372: J. Kadula - J. Szczerba, 17.0, PK 16NS 4 DN C6+1 1502.97
5372: J. Kadula - J. Szczerba, 17.0, PK 17NS 3 HS S7= 1400.24
5372: J. Kadula - J. Szczerba, 17.0, PK 18NS 4 H xE CK= 590-6.85
6382: L. Garbacik - T. Szemraj, 12.0, PK 19EW 3 NTN SQ= 400-2.49
6382: L. Garbacik - T. Szemraj, 12.0, PK 20EW 5 DN S6= 600-2.77
6382: L. Garbacik - T. Szemraj, 12.0, PK 21EW 1 NTN HQ= 900.23
7373: R. Opaliński - T. Bajorek, 27.0, PK 28NS 2 HW DA= 110-2.73
7373: R. Opaliński - T. Bajorek, 27.0, PK 29NS 4 SS C3= 6200.40
7373: R. Opaliński - T. Bajorek, 27.0, PK 30NS 2 SS D2-2 100-0.13
8383: P. Leszczak - P. Szewczyk, 6.5, PK/MP 7NS 3 D xN C5-2 5000.38
8383: P. Leszczak - P. Szewczyk, 6.5, PK/MP 8NS 6 CW S3= 920-11.99
8383: P. Leszczak - P. Szewczyk, 6.5, PK/MP 9NS 3 NTE CA-2 20010.77
9376: T. Jędrzejek - S. Drobot, 14.0, PK 1NS 1 DS S3+1 902.36
9376: T. Jędrzejek - S. Drobot, 14.0, PK 2NS 4 HS D6+3 710-8.22
9376: T. Jędrzejek - S. Drobot, 14.0, PK 3NS 2 CW DK-2 2006.29
10375: R. Brak - A. Cisek, 3.5, PK 13EW 2 CN D5+2 130-2.39
10375: R. Brak - A. Cisek, 3.5, PK 14EW 4 D xS DJ-1 1000.68
10375: R. Brak - A. Cisek, 3.5, PK 15EW 2 NTS D10+1 150-0.25
 +/-
 WYNIK-4.72
 MIEJSCE327