Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 330: Z. Świderek - A. Gałęza, 10.0, MP, MP/457

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1333: A. Hycnar - K. Wolak, 15.0, PK/MP 4NS 5 HS D6-1 100-10.98
1333: A. Hycnar - K. Wolak, 15.0, PK/MP 5NS 2 NTW D5+2 1802.81
1333: A. Hycnar - K. Wolak, 15.0, PK/MP 6NS 3 HW DA+1 170-1.78
2338: J. Kubala - M. Drąg, 1.5, MP 10EW 3 NTN D4-1 1007.71
2338: J. Kubala - M. Drąg, 1.5, MP 11EW 5 DE HA+1 420-0.68
2338: J. Kubala - M. Drąg, 1.5, MP 12EW 4 DE CA-2 100-1.13
3329: D. Sosin - M. Krysa, 11.0, PK 16EW 2 SE H6+1 1403.80
3329: D. Sosin - M. Krysa, 11.0, PK 17EW 3 HS CA= 140-0.24
3329: D. Sosin - M. Krysa, 11.0, PK 18EW 3 NTS D3-3 3001.21
4331: D. Zawada - M. Prokuszki, 4.5, MP 19NS 5 DN SQ= 4002.49
4331: D. Zawada - M. Prokuszki, 4.5, MP 20NS 3 NTN S6+1 6303.51
4331: D. Zawada - M. Prokuszki, 4.5, MP 21NS 1 NTN HQ-1 100-5.11
5335: R. Skotarski - W. Sypień, 17.0, MP 13EW 3 CN S5+1 130-2.39
5335: R. Skotarski - W. Sypień, 17.0, MP 14EW 1 DS H2+1 90-3.99
5335: R. Skotarski - W. Sypień, 17.0, MP 15EW 2 HN C4+1 140-0.24
6337: Z. Szkołut - J. Ścieński, 8.0, MP 1NS 1 NTS S7-1 50-1.51
6337: Z. Szkołut - J. Ścieński, 8.0, MP 2NS 6 HS CQ= 14303.19
6337: Z. Szkołut - J. Ścieński, 8.0, MP 3NS 2 HE S6+1 140-1.72
7336: K. Banek - M. Rodzaj, 16.0, MP 22EW 4 HE CA+1 6509.83
7336: K. Banek - M. Rodzaj, 16.0, MP 23EW 5 CW H6-1 100-7.28
7336: K. Banek - M. Rodzaj, 16.0, MP 24EW 3 NTW C4-2 100-8.36
8332: J. Wątroba - J. Wielgus, 6.5, MP 7EW 4 D xN C5-3 8006.00
8332: J. Wątroba - J. Wielgus, 6.5, MP 8EW 4 CE S4= 130-1.45
8332: J. Wątroba - J. Wielgus, 6.5, MP 9EW 4 HW CQ+1 6502.83
9334: A. Pietrucha - Z. Sacha, 8.0, MP 25NS 2 HS SQ+3 200-4.36
9334: A. Pietrucha - Z. Sacha, 8.0, MP 26NS 2 SN C2= 110-0.40
9334: A. Pietrucha - Z. Sacha, 8.0, MP 27NS 3 HW S8+1 1700.18
 +/-
 WYNIK-8.09
 MIEJSCE354