Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 318: T. Gruszka - P. Błażusiak, 3.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1317: P. Radzikowski - P. Godula, 10.5, MP 5EW 3 NTW D7+1 4302.98
1317: P. Radzikowski - P. Godula, 10.5, MP 6EW 3 HW H6+1 1701.78
2325: M. Wilczyński - Ł. Czajkowski, 9.0, MP 19NS 5 CN SQ= 4002.49
2325: M. Wilczyński - Ł. Czajkowski, 9.0, MP 20NS 3 NTN S6+2 6604.44
3314: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP 11NS 4 SW H3+2 480-1.10
3314: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP 12NS 5 CS D6-1 100-3.52
4328: M. Włuka - K. Szromba, 4.0, MP 21NS 1 NTN H5+1 1200.76
4328: M. Włuka - K. Szromba, 4.0, MP 22NS 4 CN HA-1 501.80
5321: J. Natorski - Z. Gędłek, 12.0, MP 25EW 4 HS D8-1 509.01
5321: J. Natorski - Z. Gędłek, 12.0, MP 26EW 3 SN C2-1 1004.87
6327: B. Palczyński - J. Brózda, 18.0, MP 13EW 1 NTW H6-1 100-1.47
6327: B. Palczyński - J. Brózda, 18.0, MP 14EW 4 D xS S6-3 5008.60
7322: M. Madej - E. Stefanów, 5.5, MP 15NS 2 SN D9-1 100-4.50
7322: M. Madej - E. Stefanów, 5.5, MP 16NS 3 HN D10+2 2004.11
8320: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 1EW 1 NTS C4-1 501.51
8320: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 2EW 6 HS CQ= 1430-3.19
9313: U. Kociaba - G. Superson, 16.5, MP 17EW 4 CW H6-2 1000.76
9313: U. Kociaba - G. Superson, 16.5, MP 18EW 3 HE SA+1 170-1.66
10316: M. Sady - M. Podgórczyk, 13.5, MP 23NS 4 SE C3= 620-7.38
10316: M. Sady - M. Podgórczyk, 13.5, MP 24NS 4 HW S10= 420-2.54
11315: J. Lekki - J. Goliński, 4.5, MP 27EW 4 HE DK-1 50-5.19
11315: J. Lekki - J. Goliński, 4.5, MP 28EW 3 HW DA= 1403.43
12319: T. Bisping - M. Nanke, 12.0, MP 3NS 2 HE S4+1 140-1.72
12319: T. Bisping - M. Nanke, 12.0, MP 4NS 4 HS D6= 6201.34
13324: J. Wrześniak - E. Kwiecień, 9.0, MP 9NS 4 HW CQ+1 650-2.83
13324: J. Wrześniak - E. Kwiecień, 9.0, MP 10NS 3 NTS D6= 6005.30
14323: R. Podsiadły - P. Stefanów, 10.0, MP 7EW 6 CW D6-2 200-11.10
14323: R. Podsiadły - P. Stefanów, 10.0, MP 8EW 3 CW H5+1 130-1.45
 +/-
 WYNIK5.51
 MIEJSCE256