Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 242: A. Parafianowicz - J. Popowicz, 0.0, , MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 29EW 4 SS C5= 620-0.40
1241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 30EW 3 HW C10-1 50-3.78
2203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 3EW 3 HE S6-1 100-4.10
2203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 4EW 4 SS D9= 620-1.34
3205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 7EW 4 HE DQ+1 6502.90
3205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 8EW 4 S xN CQ-2 3002.23
4207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 11EW 4 SW HJ+2 4801.10
4207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 12EW 4 HS D8-1 1003.52
5209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 15EW 1 NTS D10= 900.99
5209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 16EW 2 SE D4= 1102.89
6211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 19EW 3 CN SQ+2 1503.70
6211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 20EW 3 NTN S7= 600-2.77
7213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 23EW 3 HS S7-2 200-0.83
7213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 24EW 3 HW S10= 140-3.70
8215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 27EW 2 SS HK-1 50-3.13
8215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 28EW 1 SN HK-3 3006.79
9217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 1EW 1 NTE H8+1 1203.34
9217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 2EW 4 HS S8+2 6808.93
10219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 5EW 3 NTE S10= 4002.27
10219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 6EW 2 HW CJ+2 1701.78
11221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 9NS 3 CS D10-1 508.50
11221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 10NS 3 NTN D4+1 6305.97
12223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 25NS 4 HS D2+1 4501.79
12223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 26NS 3 HN C6-1 100-4.87
13225: H. Drobniak - P. Skowroński, 2.5, MA 21NS 1 NTN H5= 90-0.23
13225: H. Drobniak - P. Skowroński, 2.5, MA 22NS 4 HE CA+1 650-9.83
14227: M. Olborska - S. Gudkova, 4.0, MA 17NS 1 HS S7+3 1701.16
14227: M. Olborska - S. Gudkova, 4.0, MA 18NS 3 NTW C2-4 2008.89
15229: W. Wieremiejczyk - M. Borkowski, 4.5, MA 13NS 1 NTW H7= 90-3.31
15229: W. Wieremiejczyk - M. Borkowski, 4.5, MA 14NS 3 SW CJ+1 170-2.44
 +/-
 WYNIK26.00
 MIEJSCE119