Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 238: L. Orłowski - S. Orłowska, 0.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1237: A. Wład - H. Ożibko, 3.5, MA 3EW 3 H xE D7-1 200-6.29
1237: A. Wład - H. Ożibko, 3.5, MA 4EW 4 SN DA+1 650-2.28
2239: K. Wądołowski - K. Celmer, 0.0, 29EW 6 SS C3-1 10011.48
2239: K. Wądołowski - K. Celmer, 0.0, 30EW 2 DN H10-2 1000.13
3241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 25EW 4 HS SQ+1 450-1.79
3241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 26EW 3 CW CJ-2 200-1.97
4203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 7EW 4 HE DQ= 6202.06
4203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 8EW 4 CW S5+2 170-0.47
5205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 11EW 4 SW H3+2 4801.10
5205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 12EW 4 CS D2+1 150-2.40
6207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 15EW 3 NTS D10= 600-8.07
6207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 16EW 4 SE H6-2 200-4.11
7209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 19EW 3 CN SQ+3 1702.95
7209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 20EW 5 DS S10-1 1009.38
8211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 23EW 5 CW H6= 6007.09
8211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 24EW 4 NTE DA-2 100-8.36
9213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 27EW 4 HW SQ-1 50-5.19
9213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 28EW 3 CE S6-3 150-3.50
10215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 1EW 2 HE SA-1 50-1.31
10215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 2EW 5 HS S4+2 7108.22
11217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 5NS 3 NTW D7+1 430-2.98
11217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 6NS 2 HW CJ+2 170-1.78
12219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 9NS 3 DE CA= 1107.72
12219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 10NS 3 NTN D4-2 200-9.43
13221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 13NS 2 HN S7-2 200-5.69
13221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 14NS 1 DS SJ= 703.49
14223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 21NS 1 NTN H5+3 1802.65
14223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 22NS 4 CN HA-2 1000.55
15225: H. Drobniak - P. Skowroński, 2.5, MA 17NS 3 CW C9-2 100-0.76
15225: H. Drobniak - P. Skowroński, 2.5, MA 18NS 3 HE HQ+1 1701.66
 +/-
 WYNIK-7.93
 MIEJSCE352