Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 230: M. Prasek - P. Wydra, 3.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1229: W. Wieremiejczyk - M. Borkowski, 4.5, MA 11EW 4 SW H3+2 4801.10
1229: W. Wieremiejczyk - M. Borkowski, 4.5, MA 12EW 4 CS D7+1 150-2.40
2231: U. Probulska - J. Łazarski, 1.0, MA 7EW 4 HE D3+1 6502.90
2231: U. Probulska - J. Łazarski, 1.0, MA 8EW 3 NTW S5-2 100-6.24
3233: J. Kominek - R. Szczęsny, 0.0, 3EW 2 HE D8= 1100.75
3233: J. Kominek - R. Szczęsny, 0.0, 4EW 1 HS C5+3 1707.80
4235: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 29EW 3 NTS C3+2 660-1.40
4235: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 30EW 2 D xN H9-2 3004.92
5237: A. Wład - H. Ożibko, 3.5, MA 25EW 4 HS CQ+1 450-1.79
5237: A. Wład - H. Ożibko, 3.5, MA 26EW 3 SN C2= 140-0.56
6239: K. Wądołowski - K. Celmer, 0.0, 21EW 2 HW SA-1 501.27
6239: K. Wądołowski - K. Celmer, 0.0, 22EW 4 CS H4-2 100-0.55
7241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 17EW 4 CW H6-2 1000.76
7241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 18EW 4 HE SA= 4203.64
8203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 15EW 3 NTS D9-1 1004.50
8203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 16EW 2 SE C4= 1102.89
9205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 19EW 4 CN SQ+1 1503.70
9205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 20EW 3 CS D10+2 1506.19
10207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 23EW 3 CW H6+1 130-2.65
10207: B. Gala - M. Brzozowski, 4.5, MA 24EW 3 NTE D6-1 50-7.37
11209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 27NS 3 NTE D3= 400-4.72
11209: O. Różański - W. Buszkowska, 4.5, MA 28NS 1 SN HK= 801.76
12211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 1NS 1 NTE C6-2 1002.66
12211: M. Mańkowski - M. Mańkowska, 5.5, MA 2NS 6 HN DA= 14303.19
13213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 5NS 3 NTE SQ-1 507.28
13213: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 5.5, MA 6NS 2 HW CJ+3 200-2.67
14215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 9NS 4 HW CQ+1 650-2.83
14215: A. Rzepecki - M. Rożek, 4.0, MA 10NS 3 NTN D4-1 100-7.71
15217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 13NS 2 CS SJ+2 1302.39
15217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 14NS 3 SW CJ= 140-1.67
 +/-
 WYNIK15.15
 MIEJSCE194