Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 218: T. Ziss - K. Barnat, 3.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 15EW 3 NTS C3= 600-8.07
1217: J. Serwatowska - T. Guberow, 4.0, MA 16EW 4 SE CA-3 300-6.23
2219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 19EW 5 DN SQ= 400-2.49
2219: E. Pietrzykowska - A. Szemietowa-Kopeć, 3.0, MA 20EW 5 DN S10= 600-2.77
3221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 23EW 3 NTE SK= 6007.09
3221: E. Lewandowska - K. Rojek, 2.0, MA 24EW 4 HW S10= 4202.54
4223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 11EW 5 DE HA+1 420-0.68
4223: T. Przegaliński - J. Stachowski, 3.5, MA 12EW 4 CS D7+1 150-2.40
5225: H. Drobniak - P. Skowroński, 2.5, MA 7EW 4 SW D10-2 200-11.10
5225: H. Drobniak - P. Skowroński, 2.5, MA 8EW 3 SN HK= 140-6.83
6227: M. Olborska - S. Gudkova, 4.0, MA 3EW 1 NTE S9+2 1501.88
6227: M. Olborska - S. Gudkova, 4.0, MA 4EW 4 SN DA+1 650-2.28
7229: W. Wieremiejczyk - M. Borkowski, 4.5, MA 29EW 5 DN HJ+2 640-0.77
7229: W. Wieremiejczyk - M. Borkowski, 4.5, MA 30EW 3 HW CQ-1 50-3.78
8231: U. Probulska - J. Łazarski, 1.0, MA 25EW 4 HS CQ+1 450-1.79
8231: U. Probulska - J. Łazarski, 1.0, MA 26EW 3 S xN C2-2 50011.24
9233: J. Kominek - R. Szczęsny, 0.0, 21EW 3 HW SA-2 1000.18
9233: J. Kominek - R. Szczęsny, 0.0, 22EW 3 NTN HQ-2 100-0.55
10235: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 17EW 3 HS CA+1 170-1.16
10235: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 18EW 3 HE SA+1 170-1.66
11237: A. Wład - H. Ożibko, 3.5, MA 13NS 2 NTW H6-1 1001.47
11237: A. Wład - H. Ożibko, 3.5, MA 14NS 1 DS H2+2 1104.38
12239: K. Wądołowski - K. Celmer, 0.0, 9NS 4 HW CQ+1 650-2.83
12239: K. Wądołowski - K. Celmer, 0.0, 10NS 3 NTN D4-1 100-7.71
13241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 5NS 3 NTW S8= 400-2.27
13241: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 6NS 3 DS HA-2 1000.07
14203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 27NS 3 HW S8= 1400.95
14203: E. Kajdy - J. Chodorowski, 19.0, MA 28NS 3 DN HK-1 100-2.41
15205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 1NS 1 NTS C9+1 1203.13
15205: A. Pawlik - Z. Komorowski, 4.5, MA 2NS 6 S xW CA-4 800-7.31
 +/-
 WYNIK-42.16
 MIEJSCE524