Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 170: J. Lendzion - J. Siedlecki, 2.0, LU, LU/468

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1168: R. Maciąg - G. Posyniak, 8.0, LU 7EW 5 HW D6-1 100-10.24
1168: R. Maciąg - G. Posyniak, 8.0, LU 8EW 5 C xW S5= 5507.23
1168: R. Maciąg - G. Posyniak, 8.0, LU 9EW 4 HW CQ+1 6502.83
2166: M. Zaleski - A. Lewicki, 7.0, LU 28EW 4 SN HK-4 4008.69
2166: M. Zaleski - A. Lewicki, 7.0, LU 29EW 6 DN C8-1 10011.48
2166: M. Zaleski - A. Lewicki, 7.0, LU 30EW 3 HW CQ-1 50-3.78
3172: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 10.0, LU 13NS 1 HN D5+1 1101.60
3172: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 10.0, LU 14NS 4 DN S2-2 100-0.68
3172: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 10.0, LU 15NS 3 NTS H2= 6008.07
4167: J. Rozumski - A. Pasieczny, 1.5, LU 25NS 4 HS D2= 4200.85
4167: J. Rozumski - A. Pasieczny, 1.5, LU 26NS 2 SN C6= 110-0.40
4167: J. Rozumski - A. Pasieczny, 1.5, LU 27NS 1 SS HK-2 1001.91
5173: K. Warzocha - W. Gąska, 17.0, LU 1NS 2 NTW HA-1 501.31
5173: K. Warzocha - W. Gąska, 17.0, LU 2NS 6 HS D6= 14303.19
5173: K. Warzocha - W. Gąska, 17.0, LU 3NS 2 HE D7+2 170-2.57
6164: S. Ślusarski - A. Matysiak, 1.0, LU 10NS 3 NTN HK= 6005.30
6164: S. Ślusarski - A. Matysiak, 1.0, LU 11NS 3 SW HJ+3 2304.97
6164: S. Ślusarski - A. Matysiak, 1.0, LU 12NS 4 CN DA= 1301.71
7163: A. Petruczenko - P. Kosela, 1.5, LU 4EW 4 HS D9+1 650-2.28
7163: A. Petruczenko - P. Kosela, 1.5, LU 5EW 3 NTW D7+1 4302.98
7163: A. Petruczenko - P. Kosela, 1.5, LU 6EW 2 HW CJ+1 1401.00
8174: J. Chmura - J. Trybuła, 4.0, LU 22EW 3 HE CA+2 2001.76
8174: J. Chmura - J. Trybuła, 4.0, LU 23EW 3 HS DA-1 100-3.56
8174: J. Chmura - J. Trybuła, 4.0, LU 24EW 4 HW D9+1 4503.44
9169: Z. Widomski - T. Niedźwiadek, 12.0, LU 16NS 2 SE H6+1 140-3.80
9169: Z. Widomski - T. Niedźwiadek, 12.0, LU 17NS 3 CW H9-1 50-2.10
9169: Z. Widomski - T. Niedźwiadek, 12.0, LU 18NS 4 HE SA+1 450-4.26
10171: K. Stanicki - G. Kułak, 17.0, LU 19EW 3 CN S3+3 1702.95
10171: K. Stanicki - G. Kułak, 17.0, LU 20EW 6 DN S2-1 1009.38
10171: K. Stanicki - G. Kułak, 17.0, LU 21EW 1 NTN H5+1 120-0.76
 +/-
 WYNIK46.21
 MIEJSCE36