Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 169: Z. Widomski - T. Niedźwiadek, 12.0, LU, LU/468

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1165: M. Świdziński - K. Latus, 14.0, LU 25EW 4 HS D5= 420-0.85
1165: M. Świdziński - K. Latus, 14.0, LU 26EW 3 SN C2= 140-0.56
1165: M. Świdziński - K. Latus, 14.0, LU 27EW 2 S xS HK-1 100-1.91
2171: K. Stanicki - G. Kułak, 17.0, LU 10NS 3 NTN S4= 6005.30
2171: K. Stanicki - G. Kułak, 17.0, LU 11NS 5 DE HK+1 4200.68
2171: K. Stanicki - G. Kułak, 17.0, LU 12NS 4 DE CA-1 50-0.13
3166: M. Zaleski - A. Lewicki, 7.0, LU 22NS 3 HW CQ-1 1004.98
3166: M. Zaleski - A. Lewicki, 7.0, LU 23NS 4 SE SK= 620-7.38
3166: M. Zaleski - A. Lewicki, 7.0, LU 24NS 4 HW C4= 420-2.54
4173: K. Warzocha - W. Gąska, 17.0, LU 28NS 1 SN HK-2 200-4.66
4173: K. Warzocha - W. Gąska, 17.0, LU 29NS 4 SS H5+1 6501.35
4173: K. Warzocha - W. Gąska, 17.0, LU 30NS 2 D xN S10-1 100-0.13
5163: A. Petruczenko - P. Kosela, 1.5, LU 7NS 4 CW D6-1 10010.24
5163: A. Petruczenko - P. Kosela, 1.5, LU 8NS 5 CW H5+1 420-4.86
5163: A. Petruczenko - P. Kosela, 1.5, LU 9NS 4 HW CQ= 620-1.96
6172: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 10.0, LU 1EW 1 NTW S2+2 1504.00
6172: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 10.0, LU 2EW 6 HS CJ= 1430-3.19
6172: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 10.0, LU 3EW 2 HE D7+1 1401.72
7174: J. Chmura - J. Trybuła, 4.0, LU 19EW 3 CN SQ+3 1702.95
7174: J. Chmura - J. Trybuła, 4.0, LU 20EW 3 NTN S6+3 690-5.14
7174: J. Chmura - J. Trybuła, 4.0, LU 21EW 1 NTN HQ= 900.23
8168: R. Maciąg - G. Posyniak, 8.0, LU 13NS 1 NTW H6= 90-3.31
8168: R. Maciąg - G. Posyniak, 8.0, LU 14NS 3 SW CJ-1 502.98
8168: R. Maciąg - G. Posyniak, 8.0, LU 15NS 2 DS D10-1 100-4.50
9170: J. Lendzion - J. Siedlecki, 2.0, LU 16EW 2 SE H6+1 1403.80
9170: J. Lendzion - J. Siedlecki, 2.0, LU 17EW 3 CW H9-1 502.10
9170: J. Lendzion - J. Siedlecki, 2.0, LU 18EW 4 HE SA+1 4504.26
10167: J. Rozumski - A. Pasieczny, 1.5, LU 4EW 4 HS D2= 620-1.34
10167: J. Rozumski - A. Pasieczny, 1.5, LU 5EW 3 NTW D3+3 4904.55
10167: J. Rozumski - A. Pasieczny, 1.5, LU 6EW 3 HW D7= 1401.00
 +/-
 WYNIK7.71
 MIEJSCE242