Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 165: M. Świdziński - K. Latus, 14.0, LU, LU/468

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1169: Z. Widomski - T. Niedźwiadek, 12.0, LU 25NS 4 HS D5= 4200.85
1169: Z. Widomski - T. Niedźwiadek, 12.0, LU 26NS 3 SN C2= 1400.56
1169: Z. Widomski - T. Niedźwiadek, 12.0, LU 27NS 2 S xS HK-1 1001.91
2168: R. Maciąg - G. Posyniak, 8.0, LU 19EW 3 CN SQ+2 1503.70
2168: R. Maciąg - G. Posyniak, 8.0, LU 20EW 4 HN S6= 620-3.48
2168: R. Maciąg - G. Posyniak, 8.0, LU 21EW 1 NTN H5+1 120-0.76
3174: J. Chmura - J. Trybuła, 4.0, LU 7EW 4 HW SA+1 6502.90
3174: J. Chmura - J. Trybuła, 4.0, LU 8EW 5 S xN CQ-3 5006.37
3174: J. Chmura - J. Trybuła, 4.0, LU 9EW 4 HE D2+1 6502.83
4164: S. Ślusarski - A. Matysiak, 1.0, LU 1NS 2 CN H3-1 50-1.51
4164: S. Ślusarski - A. Matysiak, 1.0, LU 2NS 6 HS D10= 14303.19
4164: S. Ślusarski - A. Matysiak, 1.0, LU 3NS 1 NTN S10= 904.06
5166: M. Zaleski - A. Lewicki, 7.0, LU 4EW 3 NTS D2+2 660-2.28
5166: M. Zaleski - A. Lewicki, 7.0, LU 5EW 3 NTW D7+1 4302.98
5166: M. Zaleski - A. Lewicki, 7.0, LU 6EW 3 DS HA-2 100-0.07
6163: A. Petruczenko - P. Kosela, 1.5, LU 22EW 3 CN S6-1 50-1.80
6163: A. Petruczenko - P. Kosela, 1.5, LU 23EW 2 SE HA+2 170-1.69
6163: A. Petruczenko - P. Kosela, 1.5, LU 24EW 2 HW S3+3 200-2.63
7171: K. Stanicki - G. Kułak, 17.0, LU 13EW 1 NTW H5-1 100-1.47
7171: K. Stanicki - G. Kułak, 17.0, LU 14EW 3 SW CJ= 1401.67
7171: K. Stanicki - G. Kułak, 17.0, LU 15EW 3 NTS D8= 600-8.07
8167: J. Rozumski - A. Pasieczny, 1.5, LU 28NS 3 DN HK= 1102.43
8167: J. Rozumski - A. Pasieczny, 1.5, LU 29NS 2 HS D4+1 140-8.87
8167: J. Rozumski - A. Pasieczny, 1.5, LU 30NS 2 DN H10-1 501.52
9172: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 10.0, LU 10NS 3 NTN D3= 6005.30
9172: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 10.0, LU 11NS 4 SW D3+3 510-2.08
9172: A. Pertkiewicz - K. Chabrowski, 10.0, LU 12NS 4 CS D7+1 1502.40
10173: K. Warzocha - W. Gąska, 17.0, LU 16NS 3 SE H6= 140-3.80
10173: K. Warzocha - W. Gąska, 17.0, LU 17NS 2 HS D5+2 1701.16
10173: K. Warzocha - W. Gąska, 17.0, LU 18NS 4 C xN SQ-3 800-10.03
 +/-
 WYNIK-4.71
 MIEJSCE326