Turniej na maksy

Piątek, 21 czerwca 2024

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
115Joachim Rządzik
Jakub Michalski
0.5
3.0
MPMP/36067.876
27Wojciech Sadowski
Kamila Kukuła
2.0
7.0
DSDS/38066.076
320Marcel Miłoś
Makar Shulha
0.5
0.5
MPMP/36065.535
412Jan Biernat
Mateusz Janik
0.5
1.5
MPMP/36061.714
519Paulina Pietrzko
Hanna Omielska
0.5
0.5
MPMP/36058.233
623Szymon Kapała
Bogusław Jarosz
7.0
3.0
MP
SL
SL/10655.942
730Leszek Krzeczek
Kazimierz Cios
9.0
11.0
SLSL/10652.292
825Ryszard Łazikiewicz
Jan Pustelnik
7.0
7.0
SLSL/10652.002
922Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
2.0
2.0
SLSL/10651.411
1026Józef Chowaniec
Janusz Bakalarz
1.0
1.0
SLSL/10650.581
111Marta Bojda
Andrzej Bojda
2.0
3.0
DSDS/38050.381
1217Albert Spólnik
Franciszek Paciorek
0.5
0.5
MPMP/36050.191
1324Jolanta Okręglicka
Marian Gacek
1.5
3.0
SLSL/10650.011
148Wojciech Skonieczny
Rafał Staniewski
5.0
1.0
DSDS/38049.861
153Roger Szarek
Jacek Barski
3.0
3.0
DSDS/38049.741
1627Iwona Martynek
Janusz Talarek
0.0
0.0
SL/10649.58
1713Błażej Mróz
Adam Stachura
2.0
2.0
MPMP/36049.36
1828Mariusz Bakalarski
Piotr Janica
2.5
0.0
SL
SL/10649.34
196Andrzej Suchodolski
Antoni Gołębiewski
5.0
0.0
DS
DS/38048.73
209Franciszek Rządzik
Wiktor Czopek
0.0
0.0
MPMP/36048.45
212Zbigniew Sobczyk
Bogdan Sokół
12.0
5.0
DSDS/38046.98
225Dariusz Budnik
Marek Filak
4.0
1.5
DSDS/38045.96
234Izabela Bielecka
Barbara Kośmińska
0.0
0.0
DS/38045.85
2421Roman Puzoń
Andrzej Mamok
1.5
0.0
SLSL/10645.74
2518Kacper Paciorek
Adam Bugajski
0.0
0.0
MPMP/36043.27
2629Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
2.0
4.0
SLSL/10643.12
2714Adam Wieciech
Kacper Franczak
1.0
0.0
MPMP/36042.33
2810Jan Migo
Bohdan Shulha
1.0
1.0
MPMP/36039.98
2916Jakub Frańczak
Tymon Kuflowski
1.0
1.0
MPMP/36038.08
3011Zuzanna Omielska
Tomasz Owsianka
0.5
0.5
MPMP/36035.02

Statystyka ośrodków...