Turniej na maksy
Poniedziałek, 20 października 2014
Wyniki z 15 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
12
115
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MP
MP/40
62.07
28
13
132
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
61.11
27
33
131
Janusz Matiolański
Mirosław Kwiatkowski
11.0
1.5
MP
MP/40
58.87
16
34
126
Ireneusz Szulc
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
4.0
1.0
DS
MP
MP/40
58.56
16
35
101
Wit Klapper
Zbigniew Przeginiak
19.0
2.5
WP
MP
MP/40
58.55
15
41
125
Krzysztof Zając
Paweł Skałacki
4.0
7.0
LD
MP
MP/40
57.43
12
53
117
Wacław Gąssowski
Włodzimierz Wala
12.0
19.0
MP
MP/40
56.06
7
55
122
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/40
55.89
7
66
103
Adam Serafin
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/40
54.48
6
67
104
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MP
MP/40
54.43
6
71
127
Aleksander Jezioro
Maciej Szczerczak
19.0
3.0
MP
MP/40
53.88
5
91
108
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/40
52.59
3
100
113
Marek Jaworski
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MP
MP/40
51.26
3
102
109
Ryszard Cieślik
Jarosław Duda
1.5
3.0
MP
MP/40
51.20
2
103
106
Tytus Bisping
Wojciech Ogonowski
5.0
1.5
MP
MP/40
51.20
2
112
102
Robert Podsiadły
Bożena Czarska
2.5
7.0
MP
MP/40
50.60
1
119
107
Piotr Ludwikowski
Tomasz Stryszawski
4.0
5.0
MP
MP/40
50.12
1
120
120
Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MP
MP/40
50.12
1
121
110
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
50.01
1
133
124
Krzysztof Pomorski
Zdzisław Gędłek
5.0
4.0
MP
MP/40
49.20
140
116
Anna Dymek
Dorota Gadaś
2.0
2.0
MP
MP/40
48.49
153
114
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MP
MP/40
47.28
158
112
Artur Janeczko
Ryszard Zwolak
4.0
3.0
SL
MP/40
47.09
164
105
Piotr Stopa
Hubert Jaworowski
13.0
13.0
MP
MP/40
46.56
168
130
Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
3.0
3.0
MP
MP/40
46.39
179
121
Waldemar Rybka
Kazimierz Dziadkowiec
4.0
4.0
MP
MP/40
45.65
190
119
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/40
44.22
195
129
Ryszard Calik
Wojciech Skoś
3.0
1.5
MP
MP/40
43.65
231
128
Maria Haldenby
Colin Haldenby
5.0
5.0
GBR
MP/40
38.35
233
111
Stanisław Dynowski
Halina Święch
3.0
5.0
MP
MP/40
38.16
237
118
Małgorzata Praszałowicz
Eugenia Stefanów
5.0
1.5
MP
MP/40
36.74
243
123
Ludwik Baran
Jerzy Dobrowolski
4.0
0.0
MP
MP/40
29.80
Statystyka ośrodków...