Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 23 maja 2024

Wyniki z 15 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
1101Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
2.5
4.0
PMPM/4198.6924
285Janusz Kurdej
Leszek Tarnogrodzki
5.0
4.0
OPPM/4158.9824
3128Paweł Abramski
Patrycjusz Reszczyński
5.0
5.0
WMWM/3182.4057.7223
447Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
3.0
4.0
LBLB/38557.6923
5125Romuald Grudziński
Krzysztof Michalczyk
5.0
12.0
WMWM/31857.1522
6147Rafał Milinkiewicz
Radosław Spychalski
2.5
2.0
WPWP/3004.8056.6322
7105Sylwester Smoluchowski
Jerzy Wilczek
12.0
5.0
MA
KP
PM/4153.7021
8186Wacław Stefluk
Katarzyna Cantwell
4.0
2.0
ZPZP/3783.6053.3521
998Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
2.0
2.0
LDPM/4147.3220
1077Piotr Drozdowski
Mirosław Kaczorek
0.0
0.5

MA
MA/2824.8046.3620
11172Jan Ludwig
Edward Niewolny
1.0
1.0
WP
KP
WP/40344.0219
124Marek Czolij
Edward Szafraniec
9.0
11.0
DSDS/13643.4219
1327Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
3.0
3.0
KPKP/35542.9518
1424Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.5
DSDS/7242.7518
1570Bolesław Cichocki
Ryszard Chruścicki
7.0
3.0
LDLD/4783.6041.3517
16183Marcin Gosławski
Zbigniew Sękowski
1.5
4.0
ZPZP/3783.6041.1517
17181Robert Kempka
Piotr Cieśliński
2.5
2.5
WPWP/40340.8316
18149Adam Pigulski
Ewa Morawska
5.0
5.0
DS
WP
WP/3004.8040.7516
1941Piotr Rutowicz
Janusz Okrzesik
0.0
0.0
KP/46440.6115
20162Ryszard Nowicki
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/40340.3215
21160Alicja Stefanowska
Krzysztof Galubiński
4.0
5.0
WPWP/40339.7915
22202Dariusz Głowiński
Tomasz Izydorek
4.0
5.0
ZPZP/4333.6039.5414
2339Marzena Pancewicz
Michał Włoszek
2.0
7.0
KPKP/46438.3714
2449Mirosław Miłaszewicz
Tadeusz Birecki
5.0
5.0
LBLB/38538.1813
2553Jerzy Janio
Bogdan Górniak
4.0
0.0
LD
LD/46037.9013
2666Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
4.0
4.0
LDLD/4783.6037.5412
2779Małgorzata Lipka
Leszek Lipka
3.0
7.0
MAMA/2824.8037.3012
28108Andrzej Prasalski
Wojciech Sołtysik
7.0
7.0
PD
DS
PM/4136.4211
2994Piotr Żmudzki
Kazimierz Jordan
2.0
5.0
ZPPM/4135.4111
3050Zygmunt Radek
Zdzisław Kulesza
7.0
9.0
LBLB/38534.8410
3168Krzysztof Robaszek
Roman Supeł
5.0
5.0
LDLD/4783.6034.7910
3295Benedykt Mieszczak
Grzegorz Kujawiński
5.0
4.0
KP
PM
PM/4133.719
33127Mirosław Roesler
Bernard Pszczoła
11.0
11.0
WMWM/3182.4032.699
34106Andrzej Jeleniewski
Maja Żabierek
18.0
7.0
LB
MA
PM/4131.958
35176Remigiusz Szymański
Krzysztof Radzi
0.0
0.5
WPWP/40330.838
3660Dariusz Cygan
Leszek Supera
4.0
2.5
LDLD/46029.347
37199Krzysztof Stec
Elżbieta Zart
2.0
1.0
ZPZP/4333.6028.257
38196Leszek Zedlewski
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
0.5
0.5
ZPZP/4333.6026.597
39195Bogdan Trun
Krzysztof Lipowski
5.0
5.0
ZPZP/4333.6025.146
40165Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
5.0
5.0
WPWP/40324.976
4126Włodzimierz Płaczkiewicz
Adam Szmidt
0.5
0.0
KP
 
KP/35524.905
42173Mieczysław Kozak
Krzysztof Staśkiewicz
1.0
4.0
WPWP/40324.725
4343Wojciech Boberek
Piotr Mizak
0.0
2.5
KPKP/46424.715
4493Jacek Sroczyński
Iwona Wróblewska
3.0
3.0
DS
MA
PM/4124.255
4542Marek Polanowski
Tomasz Jaworski
0.5
3.0
KPKP/46423.885
4661Aleksander Iwin
Piotr Piotrowski
0.5
5.0
LDLD/46023.675
47109Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MAPM/4123.445
48203Jerzy Sikorski
Jan Smętek
0.0
1.0
ZPZP/4333.6022.945
49194Tomasz Jakóbczak
Krzysztof Lubkowski
5.0
2.5
ZPZP/37820.845
5044Aleksandra Różańska
Tomasz Tupalski
3.0
2.5
KPKP/46420.155
51171Roman Wojciechowski
Wiesław Rakowski
2.0
2.0
WPWP/40320.024
5251Zbigniew Wojdak
Franciszek Bułyszko
3.0
5.0
LBLB/38519.914
53150Maciej Wybranowski
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/30019.074
54148Jan Pędziński
Marcin Pędziński
4.0
15.0
WPWP/30018.734
5514Elżbieta Lis
Tomasz Freitag
4.0
5.0
DSDS/33618.684
56135Edmund Reczuga
Krzysztof Adamczuk
7.0
0.0
WM
WM/3182.4018.034
57144Ryszard Kłusowski
Jan Rogowski
7.0
18.0
WMWM/3182.4017.744
58191Maciej Zembrzuski
Hanna Zembrzuska
7.0
9.0
ZPZP/3783.6017.504
59117Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
3.0
3.0
MAPM/4116.384
6099Kazimierz Wierzbowski
Kazimierz Namysł
3.0
5.0
KPPM/4116.364
61155Paweł Fiebig
Paweł Marek
5.0
5.0
WPWP/30015.994
6212Krystyna Koba
Jarosław Stanisz
1.0
1.5
DSDS/33615.774
6340Krzysztof Dzierżak
Joanna Drozd-Wietecha
3.0
0.0
KP
KP/46415.293
64140Krzysztof Trunowicz
Tomasz Sinkiewicz
3.0
7.0
WMWM/3182.4015.083
65184Stanisław Jackowski
Andrzej Gil
4.0
5.0
ZPZP/3783.6014.863
662Jerzy Kurianowicz
Andrzej Augustyniak
5.0
5.0
DSDS/13614.793
6769Piotr Szczeciński
Waldemar Górski
5.0
5.0
LDLD/4783.6014.643
68177Leszek Patuła
Konrad Siemianowski
3.0
1.0
WPWP/40314.373
6955Jacek Omelańczuk
Andrzej Kaczmarski
5.0
0.0
LDLD/46014.183
7081Stanisław Cieśla
Jacek Leśniewski
0.0
0.0

MA
MA/2824.8013.723
7123Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
5.0
DSDS/7211.723
721Jerzy Zatylny
Dariusz Rymaszewski
5.0
5.0
DSDS/13611.443
7336Katarzyna Tokarska
Andrzej Tokarski
0.0
0.0
KP/46410.693
74133Barbara Pawłowicz
Marzenka Bieńkuńska
0.5
0.0
WM
WM/3182.4010.523
7559Andrzej Duszyński
Kazimierz Górniak
4.0
1.5
LDLD/46010.353
7689Magdalena Tomaszewska
Maciej Stasiński
1.0
4.0
MA
PM
PM/4110.182
7710Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
5.0
DSDS/3369.392
789Marcin Rój
Waldemar Maciejewski
3.0
4.0
DS
PM
DS/3369.032
79189Marek Goraj
Edmund Zarzycki
4.0
3.0
ZPZP/3783.608.572
8013Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Boroń
2.0
1.5
DSDS/3368.322
8148Romuald Urbanowicz
Janusz Grys
1.5
2.5
LBLB/3857.242
82151Stanisław Zakrzewski
Jarosław Ostrowski
17.0
15.0
WPWP/3004.807.012
83175Katarzyna Żabicka-Bajon
Maciej Cieślukowski
3.0
2.0
WPWP/4036.242
84159Maciej Masłowski
Andrzej Plewiński
2.5
2.0
WPWP/4036.202
8557Magdalena Reguła
Robert Nowicki
2.0
15.0
LD
WP
LD/4606.162
86115Ewa Piotrowska
Wanda Buszkowska
2.0
4.0
MAPM/415.402
87156Jerzy Mścisz
Cezary Serek
13.0
17.0
WPWP/3004.862
88142Roman Walaszkowski
Tomasz Stopierzyński
2.0
5.0
WMWM/3182.404.751
8918Sławomir Zimniak
Dorota Kwintkiewicz
7.0
4.0
DSDS/724.711
9063Piotr Trębski
Sylwester Sokół
3.0
7.0
LDLD/4783.603.811
9188Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
3.0
5.0
MAPM/413.651
92134Mirosław Makuch
Cezary Kozłowski
4.0
1.5
WMWM/3182.403.111
93146Rafał Szymański
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WPWP/3002.631
94163Eugeniusz Bienias
Zdzisław Flaczyński
1.5
1.5
WPWP/4032.471
95102Agnieszka Kwacz
Monika Borowska
2.0
1.5
WP
MA
PM/411.961
9654Natalia Działecka
Maciej Zbrzezny
0.5
0.0
LDLD/4601.601
97168Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
3.0
3.0
WPWP/4031.531
983Piotr Dimitriu
Sylwester Gołdyn
2.5
4.0
DSDS/1360.681
99100Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
2.0
2.5
ZPPM/410.391
100130Alina Gudecka
Grażyna Blech
3.0
2.0
WMWM/3180.05
101122Piotr Wróblewski
Andrzej Biliński
4.0
3.0
MA
DS
PM/41-0.14
10216Witold Dudek
Grzegorz Czapulak
4.0
5.0
DSDS/72-0.48
10380Dariusz Krogul
Stanisław Grzenda
0.0
0.0
MA/2824.80-0.68
10420Zdzisław Patreuha
Wojciech Sękowski
5.0
5.0
DSDS/72-0.85
105197Andrzej Jabłoński
Piotr Wilczok
5.0
4.0
ZPZP/4333.60-0.87
106126Elżbieta Olejnik
Jerzy Szczepański
0.5
1.5
WMWM/3182.40-2.44
10728Justyna Graniczny
Włodzimierz Żurawicz
2.5
4.0
KPKP/355-2.82
10815Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
2.0
2.5
DSDS/72-3.40
10921Zofia Diakowska
Tadeusz Pogwizd
5.0
5.0
DSDS/72-3.76
11097Ewa Ziółkowska
Monika Gwiazdowska
2.5
2.0
KP
MA
PM/41-4.00
11176Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
4.0
4.0
MAMA/2824.80-4.93
11273Ewa Sokół-Nawalny
Zdzisław Stoszek
2.5
4.0
LDLD/478-5.29
11392Dorota Zwierzyńska
Wiesław Zwierzyński
1.5
1.5
MAPM/41-6.19
114182Robert Ciesielski
Jerzy Stefanowski
3.0
4.0
WPWP/403-6.23
11558Igor Reguła
Jerzy Tarnowski
3.0
0.0
LD
LD/460-6.33
1167Zdzisław Niemirski
Jerzy Romańczyk
1.5
5.0
DSDS/336-6.68
117193Robert Cylwik
Mieczysław Manik
7.0
3.0
ZPZP/378-6.83
118141Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
3.0
3.0
WMWM/3182.40-7.00
119180Maciej Ropelewski
Andrzej Urbańczyk
0.0
0.5
WPWP/403-7.07
12082Jan Jaworski
Zofia Szuchnik
1.5
4.0
MAMA/2824.80-7.15
12187Michał Redmann
Henryk Różalski
0.0
0.0
KP
PM/41-7.18
12232Ewa Krakówka
Barbara Wodyńska
2.5
0.0
KP
KP/464-7.48
12333Konrad Włodarczyk
Mirosław Skarbek
0.5
4.0
KPKP/464-8.29
12465Maciej Szalewicz
Robert Barankiewicz
5.0
5.0
LDLD/4783.60-8.62
125114Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
3.0
2.0
MAPM/41-8.86
12629Andrzej Sekuła
Sławomir Biurkowski
7.0
3.0
KPKP/355-9.17
127107Anna Bułat
Zbigniew Harbaszewski
3.0
0.0
MP
PM/41-9.44
12890Kazimierz Woliński
Katarzyna Rzepka
2.0
2.0
WPPM/41-9.53
129104Alicja Bartosik
Zbigniew Michalski
0.0
0.0
PM/41-10.80
13083Wojciech Waszkowiak
Barbara Boruta
12.0
3.0
LB
WP
PM/41-10.93
13171Włodzimierz Choinkowski
Dariusz Śledziewski
7.0
5.0
LDLD/4783.60-11.59
132138Zdzisław Tylko
Jacek Ratyński
1.5
1.5
MA
WM
WM/318-11.96
133139Grażyna Piszczek
Wiesław Piszczek
1.5
0.0
WMWM/3182.40-12.11
134185Jolanta Szulc
Tadeusz Szczypka
1.0
1.0
ZPZP/3783.60-12.26
13586Tadeusz Pełeszuk
Stanisław Pełeszuk
0.5
0.0
WPPM/41-12.93
136111Bronisława Sroczyńska
Elżbieta Brewińska
1.5
2.0
WP
MA
PM/41-13.04
13719Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/72-13.52
138131Wiesław Podlecki
Halina Podlecka
3.0
2.5
WMWM/318-13.91
139188Eugeniusz Karczyński
Leszek Piechocki
3.0
3.0
ZPZP/3783.60-15.05
140124Andrzej Gintrowicz
Piotr Szczygieł
3.0
5.0
WP
SW
PM/41-15.22
141153Marek Szukała
Aneta Klaczyńska
19.0
2.5
WPWP/3004.80-15.58
142164Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
3.0
4.0
WPWP/403-15.66
14337Małgorzata Błażejczyk
Tomasz Krakowski
0.0
0.0
KP/464-15.88
14434Ryszard Janulewicz
Maria Brańska
0.0
0.0
KP/464-16.39
145166Witold Lachowski
Renata Lachowska
1.5
1.5
WPWP/403-16.41
14617Wiesław Ogrodnik
Roland Lippik
5.0
5.0
DSDS/72-16.50
14746Andrzej Maleszka
Andrzej Góźdź
2.0
3.0
LBLB/385-16.50
14891Eugeniusz Seichter
Elżbieta Zalewska
12.0
3.0
KPPM/41-17.97
14967Antoni Pietrzyk
Tomasz Modrzejewski
0.0
13.0
 
WM
LD/4783.60-18.21
1505Andrzej Leszczyński
Albert Jasiorowski
3.0
3.0
DSDS/136-18.41
151198Michał Kowalczyk
Anna Gendaszewska
0.0
0.5
ZPZP/4333.60-19.63
152154Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
13.0
WPWP/3004.80-19.73
15364Paweł Banacki
Zenon Darmaszek
4.0
5.0
LDLD/4783.60-19.83
15422Yaroslav Saienko
Krzysztof Deberny
1.0
1.0
DSDS/72-20.66
155119Michał Dolny
Anna Janiszewska
3.0
3.0
KP
ZP
PM/41-20.90
156116Bogusława Bielówka
Ewa Komander
0.0
0.0
PM/41-21.26
157118Andrzej Bazelak
Jerzy Górecki
1.0
0.0
MA
PM/41-21.58
158152Jarosław Lubczyński
Dariusz Kurzawski
5.0
5.0
WPWP/3004.80-24.19
159179Mikołaj Paluczek
Leonard Lubina
2.0
1.5
WP
MA
WP/403-24.20
160161Piotr Surdyk
Janusz Zabacki
5.0
2.5
WPWP/403-24.95
161113Michał Zimpel
Hanna Derdowska-Zimpel
2.5
1.5
WPPM/41-25.02
162103Bożena Harbaszewska
Anita Rakszewska-Michnowska
0.0
1.5

MA
PM/41-25.05
1638Marian Hutnik
Zbigniew Skórecki
1.0
4.0
DSDS/336-25.83
164132Romuald Stępień
Krystyna Mackiewicz
0.0
1.0

WM
WM/3182.40-26.08
16584Kazimierz Lorens
Witold Klecz
1.0
1.5
SL
MA
PM/41-26.41
16631Przemysław Kacprzak
Grzegorz Gronowski
5.0
0.0
KPKP/464-26.46
16730Elżbieta Czerwińska
Lech Borzęcki
2.5
1.5
KPKP/355-27.52
16825Leon Kubicki
Dariusz Borysow
3.0
5.0
KPKP/355-28.34
16911Lech Kurowski
Lucjan Głowacki
0.0
0.0
DS/336-28.69
170121Ewa Lewandowska
Krzysztof Rojek
1.0
1.0
MAPM/41-29.31
171169Maciej Łuczewski
Zofia Kandulska
1.5
1.5
WPWP/403-29.51
172167Magdalena Janaszek
Jerzy Struszyński
0.0
0.0
WPWP/403-30.26
173136Janina Biała
Łucja Kabzińska
2.5
1.0
WMWM/318-30.27
174201Andrzej Gierczyński
Andrzej Migalski
2.5
2.0
ZPZP/4333.60-30.62
17596Halina Perkowska
Zbigniew Łukaszuk
2.5
7.0
PD
WM
PM/41-31.26
176120Janina Kubica
Wojciech Kubica
2.0
2.0
MAPM/41-32.02
177129Anna Jaskowiak
Emilia Michnowiec
2.0
0.0
WM
WM/3182.40-32.52
178157Beata Bojarska
Michał Pabich
5.0
5.0
WPWP/300-32.56
179112Stanisław Kowalczewski
Andrzej Klimuk
1.5
1.0
WPPM/41-33.29
180174Jerzy Szulczewski
Maciej Kusiński
1.0
1.0
WPWP/403-35.27
18172Lucyna Krutelewicz
Tadeusz Ciechanowski
4.0
5.0
LDLD/478-36.17
18262Tadeusz Olbromski
Krzysztof Rosiak
4.0
3.0
LDLD/460-36.34
183145Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
9.0
13.0
WPWP/3004.80-40.01
184190Włodzimierz Abkowicz
Janusz Rycko
2.5
0.0
ZP
ZP/3783.60-41.78
185110Maciej Kwacz
Paulina Wiśniewska
1.5
0.0
WPPM/41-44.05
18635Anna Tomaczkowska
Jan Marcinkowski
0.0
0.0
KP/464-46.79
187187Ewa Bączkowska
Brygida Żemło
2.0
0.0
ZP
ZP/3783.60-47.95
188137Jagoda Wróbel
Janina Jarkowska
0.0
0.0
WM/318-49.35
18978Joanna Laszko
Marek Ciszewski
0.0
0.0
MA/2824.80-51.01
190170Małgorzata Borowiak-Koppe
Lidia Nowak
1.5
1.5
WPWP/403-51.45
1916Stefan Małowiecki
Janusz Zajączkowski
4.0
4.0
DSDS/136-51.93
19238Jan Tkaczyk
Janusz Kapela
0.0
0.0
KP/464-52.41
193178Maciej Witalewski
Anna Witalewska
0.5
0.5
WPWP/403-55.29
194200Kazimierz Kocik
Genowefa Grenik
1.5
1.5
ZPZP/4333.60-58.94
195123Lech Kanigowski
Elżbieta Kanigowska
0.5
0.5
PMPM/41-61.79
19652Barbara Celewicz
Leokadia Łopusiewicz
2.0
0.0
LBLB/385-64.07
19756Adam Kowalski
Mateusz Słotwiński
0.0
0.0
LDLD/460-74.51
19845Tomasz Konopka
Zbigniew Zalesiński
5.0
1.5
LBLB/385-77.28

Statystyka ośrodków...