Turniej na maksy

Piątek, 26 kwietnia 2024

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
156Jan Pustelnik
Adrian Bakalarz
7.0
9.0
SLSL/10663.2812
251Jarosław Zastawny
Adam Kutszyński
0.5
2.0
MA
MP
MP/31761.6612
324Ludwik Murat
Krzysztof Ziewacz
5.0
5.0
LU
SL
MA/4161.1111
473Mateusz Kopaszewski
Stanisław Radziej
1.0
0.5
WPWP/27061.0311
569Maciej Zarębski
Tomasz Kadłubicki
4.0
4.0
SLSL/10660.8310
63Wojciech Sadowski
Kamila Kukuła
2.0
7.0
DSDS/38060.6310
789Tomasz Derba
Czesław Wojtaś
11.0
7.0
ZPZP/30859.479
880Kinga Maćkowiak
Anna Gorwa
1.0
1.0
WPWP/27059.389
920Grażyna Jaskulska
Jerzy Karwacki
3.0
4.0
MAMA/4158.918
1045Krzysztof Peret
Andrzej Rzepecki
0.0
1.5

MA
MP/31758.137
117Andrzej Bojda
Marta Bojda
3.0
2.0
DSDS/38057.867
1267Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
2.0
4.0
SLSL/10657.676
1313Anna Napierajczyk
Jerzy Gładysz
1.5
12.0
DSDS/38057.536
1418Barbara Soroko
Wojciech Sękowski
3.0
5.0
LB
DS
LB/38957.505
1534Elżbieta Rutkowska
Tomasz Zataj
1.0
2.0
SW
MA
MA/4157.155
1616Wiesław Żegilewicz
Radosław Liskowiak
12.0
5.0
LBLB/38957.014
1763Jolanta Okręglicka
Marian Gacek
1.5
3.0
SLSL/10656.994
1840Andrzej Kąca
Gustaw Dzieciuch
4.0
0.0
PM
MA/4156.673
192Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
7.0
5.0
DSDS/38056.523
2048Mirosław Czerniakowski
Irena Wilczyńska
0.0
1.5

MA
MP/31756.303
2155Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.5
2.5
SLSL/10656.293
2235Natalia Marczykiewicz
Urszula Kozak
0.5
1.0
MAMA/4155.633
2327Piotr Wróblewski
Leszek Matusik
4.0
5.0
MA
MP
MA/4154.992
2437Janina Kubica
Wojciech Kubica
2.0
2.0
MAMA/4154.542
2525Dariusz Cieszkowski
Iwona Wróblewska
1.5
3.0
MAMA/4154.332
2638Maria Kaczmarek
Elżbieta Harbaczewska
0.5
0.0
SW
MA/4153.942
2790Edward Kaczmarek
Lech Sulżycki
11.0
7.0
ZPZP/30853.752
288Marek Brosch
Piotr Klubiński
3.0
11.0
DSDS/38053.742
2926Wioletta Matusik
Zdzisław Gumkowski
3.0
3.0
MP
MA
MA/4153.542
3074Iwo Ryter
Viktor Höhn
0.0
0.0
WPWP/27053.502
3162Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
2.0
2.0
SLSL/10653.392
3279Mateusz Żmudziński
Karolina Kaczmarek
1.5
1.0
WPWP/27053.082
3359Magdalena Kapała
Jan Luber
2.0
2.0
SLSL/10652.712
3460Sławomir Talarek
Iwona Martynek
3.0
0.0
MP
SL
SL/10652.591
3547Roger Staniszewski
Jarosław Kostrzewa
0.0
11.0
MAMP/31752.021
3683Malwina Kiełtyka
Aleksandra Schmidt
0.0
0.0
WPWP/27051.791
3776Tomasz Walczak
Michał Glinkowski
0.5
0.0
WPWP/27051.721
3861Janusz Hamryszak
Bolesław Ficek
2.0
1.5
SLSL/10651.611
396Agnieszka Skrybant-Jaworska
Piotr Kulesza
4.0
9.0
DS
ZP
DS/38051.391
4042Witold Klecz
Elżbieta Zalewska
1.0
1.0
MAMA/4151.201
4130Małgorzata Węglewska
Jerzy Wielgus
3.0
5.0
LB
MP
MA/4150.741
4284Michalina Biechońska
Pola Pawlak
0.0
0.0
WPWP/27050.721
4375Filip Grześkowiak
Mateusz Krzyżaniak
0.5
0.5
WPWP/27050.681
4470Tomasz Konieczny
Andrzej Mamok
1.0
0.0
SLSL/10650.471
4521Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MAMA/4150.07
4658Mariusz Bakalarski
Marian Pająk
2.5
0.5
SLSL/10649.99
4736Marek Jaroszkiewicz
Anna Smoluchowska
4.0
3.0
MAMA/4149.92
4811Zbigniew Sosna
Marek Kozłowski
5.0
5.0
DSDS/38049.91
4966Elżbieta Gacek
Andrzej Gacek
1.5
0.0
SL
SL/10649.83
5014Wojciech Skonieczny
Leszek Sowinski
5.0
0.0
DSDS/38049.64
5185Zygmunt Kondyjowski
Tadeusz Mediuch
4.0
1.5
ZPZP/30848.88
5231Zofia Diakowska
Ellena Marczykiewicz-Olech
5.0
2.0
DS
MA
MA/4148.53
5381Tatiana Owczarzak
Weronika Schmelz
0.0
0.0
WPWP/27048.46
5417Leszek Czachowski
Barbara Górka
0.0
0.0
LB/38948.39
5550Olaf Kacprzycki
Artur Sukiennik
0.0
0.0
MAMP/31748.31
5629Andrzej Giluk
Paweł Wydra
1.5
1.5
MAMA/4147.96
579Bogdan Sokół
Zbigniew Sobczyk
5.0
12.0
DSDS/38047.54
5839Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
2.0
2.0
MAMA/4147.50
5952Jeremiasz Mazur
Stanisław Zalewski
2.0
0.0
MA
MP/31747.33
6057Jerzy Stworzewicz
Łukasz Stworzewicz
13.0
3.0
SLSL/10647.27
6172Roman Puzoń
Józef Chowaniec
1.5
1.0
SLSL/10647.13
6286Jacek Adamczyk
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZPZP/30846.93
6328Michał Germak
Anna Ptaszyńska
0.0
0.0
MA/4146.87
6487Maciej Silski
Bogdan Wiliński
1.0
2.5
ZPZP/30846.84
6522Dominik Zawada
Zofia Ciołczyk
1.5
0.5
MP
MA
MA/4146.61
6641Andrzej Bazelak
Elżbieta Gregorczyk
0.5
0.0
MA
MA/4145.75
6710Anna Kozikowska
Andrzej Kozikowski
2.5
15.0
DS
LD
DS/38045.69
6819Jan Druch
Anna Dawiec
3.0
2.0
SWMA/4145.37
6932Henryk Frelichowski
Hanna Frelichowska
0.5
0.5
KPMA/4145.17
705Dariusz Budnik
Krzysztof Obłój
4.0
5.0
DSDS/38044.54
7188Wincenty Glina
Elżbieta Kowalczyk
0.0
0.0
NZ
ZP/30844.12
7243Marek Szymborski
Kazimierz Namysł
4.0
5.0
PM
KP
MA/4144.11
7312Lech Sala
Andrzej Kołodziejczyk
2.5
3.0
DSDS/38043.06
7444Andrzej Burczyk
Grzegorz Kujawiński
4.0
4.0
PMMA/4142.72
7554Janusz Bakalarz
Jadwiga Mysłowska
1.0
1.5
SLSL/10642.70
7668Jan Maczyński
Krystyna Maczyńska
0.0
0.0
SLSL/10642.67
771Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
5.0
DSDS/38042.39
7865Stanisław Nowak
Leszek Zieliński
4.0
4.0
SLSL/10640.75
7977Kalina Celińska
Amelia Błażko
0.0
0.0
WPWP/27039.90
8046Marcin Szpak
Antoni Górny
0.5
0.0
MA
MP/31739.61
814Andrzej Suchodolski
Antoni Gołębiewski
5.0
0.0
DS
DS/38039.57
8223Ryszard Cabała
Edyta Cabała
0.0
0.0
MA/4138.41
8333Anna Szafranowska
Lucjan Szydło
0.0
0.0
MA/4138.26
8471Aleksander Fedko
Janina Miklaszewska-Falkiewicz
1.0
0.5
SLSL/10638.01
8564Adam Dziula
Szymon Król
0.0
0.0
SLSL/10637.16
8615Andrzej Łysakowski
Zdzisława Krzyżańska
2.0
2.0
LBLB/38937.10
8749Halina Zawadzka
Krystyna Skałecka
0.0
0.0
MP/31736.65
8878Olgierd Raulinajtys
Katarzyna Skorupka
0.0
0.0
WPWP/27028.74

Statystyka ośrodków...