Turniej na maksy

Piątek, 19 kwietnia 2024

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
186Henryk Różalski
Barbara Batog
0.0
0.0
ZP/4166.9515
296Marek Wawrzyniak
Wojciech Król
9.0
1.0
ZPZP/4163.7115
315Grzegorz Szelenbaum
Grzegorz Górecki
2.0
5.0
MAMA/30661.9214
427Zenon Filipiak
Paweł Gniado
3.0
1.5
LD
MA
MA/8661.7914
576Barbara Boruta
Wojciech Waszkowiak
3.0
12.0
WP
LB
ZP/4160.8413
698Zbigniew Szczechura
Bożena Budnik
6.0
2.5
GER
WP
ZP/4160.2113
759Antoine Farine
Stanisław Heimrath
1.5
2.0
WPWP/27060.0612
873Marian Nieznański
Jarosław Łakomy
7.0
7.0
LB
KP
ZP/4160.0111
954Weronika Schmelz
Tatiana Owczarzak
0.0
0.0
WPWP/27059.3411
1048Łukasz Stworzewicz
Jerzy Stworzewicz
3.0
13.0
SLSL/10659.2110
11108Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPZP/4158.9510
1284Dorota Staroń
Włodzimierz Staroń
6.0
6.0
GERZP/4158.479
132Agnieszka Skrybant-Jaworska
Piotr Kulesza
4.0
9.0
DS
ZP
DS/38058.399
1490Jadwiga Sakwa-Gempf
Ewa Piotrowska
6.0
2.0
GER
MA
ZP/4158.298
1539Piotr Janica
Mariusz Bakalarski
0.0
2.5

SL
SL/10657.358
1668Elżbieta Kowalczyk
Lech Sulżycki
0.0
7.0
NZ
ZP
ZP/30856.907
1778Małgorzata Węglewska
Jacek Sroczyński
3.0
3.0
LB
DS
ZP/4156.577
18112Norbert Krzystanek
Krzysztof Galubiński
4.0
5.0
SW
WP
ZP/4156.376
1952Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
3.0
5.0
SLSL/10656.346
2063Antoni Danek
Wojciech Dańczak
1.5
1.0
WPWP/27056.105
2142Dariusz Szatan
Agata Szatan
2.5
2.5
SLSL/10656.015
2260Wiktoria Glura-Karasiewicz
Kinga Maćkowiak
1.0
1.0
WPWP/27055.974
2375Barbara Soroko
Mirosława Miętkiewska
3.0
4.0
LB
WP
ZP/4155.753
2446Jolanta Okręglicka
Marian Gacek
1.5
3.0
SLSL/10655.753
2555Mateusz Krzyżaniak
Filip Grześkowiak
0.5
0.5
WPWP/27055.603
2688Stanisława Piotrowska
Dariusz Sterniczuk
2.0
5.0
PDZP/4155.193
278Piotr Klubiński
Marek Brosch
11.0
3.0
DSDS/38055.053
2885Roman Nowiński
Ewa Nowińska
2.5
2.5
KPZP/4154.923
2972Andrzej Pertkiewicz
Jan Chmura
5.0
2.0
LUZP/4154.743
3051Stanisław Waliczek
Edward Iwański
4.0
1.5
SLSL/10654.353
3130Piotr Trębski
Robert Czernecki
3.0
3.0
LDMA/8654.303
3280Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
3.0
3.0
WMZP/4154.263
3313Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9454.033
347Lech Sala
Andrzej Kołodziejczyk
2.5
3.0
DSDS/38053.982
3541Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
2.0
2.0
SLSL/10653.762
366Kamila Kukuła
Wojciech Sadowski
7.0
2.0
DSDS/38053.722
37106Mariusz Grabowski
Andrzej Czabański
9.0
1.0
KP
ZP
ZP/4153.532
3857Marta Wojszel
Karolina Kaczmarek
1.0
1.0
WPWP/27053.522
3921Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MAMA/30653.442
4089Janusz Kopras
Jan Sztuba
5.0
2.5
WPZP/4153.382
4135Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
2.0
4.0
SLSL/10653.092
4295Wojciech Felsztyński
Andrzej Giluk
2.0
1.5
LB
MA
ZP/4152.562
433Zbigniew Sobczyk
Bogdan Sokół
12.0
5.0
DSDS/38052.542
441Jerzy Gładysz
Antoni Gołębiewski
12.0
0.0
DS
DS/38052.352
4591Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
3.0
3.0
WMZP/4152.321
4661Katarzyna Skorupka
Hanna Koziełło
0.0
0.0
WPWP/27052.221
4753Viktor Höhn
Iwo Ryter
0.0
0.0
WPWP/27052.151
4826Julia Gala
Bartłomiej Gala
1.5
2.0
MAMA/8652.131
49101Tadeusz Leszczyński
Grzegorz Kujawiński
5.0
4.0
ZP
PM
ZP/4152.121
5034Janusz Kozula
Tadeusz Dudziak
4.0
5.0
SLSL/10652.091
5138Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
9.0
SLSL/10651.721
5217Tadeusz Wiśniewski
Zdzisław Marcinkowski
4.0
1.5
MAMA/30651.501
5381Dariusz Kurzawski
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPZP/4151.491
5443Andrzej Mamok
Andrzej Smagoń
0.0
0.0

SL
SL/10651.341
5519Andrzej Kretkowski
Janusz Kafel
4.0
3.0
KPMA/30651.241
56107Bogdan Kościelny
Grażyna Kościelny
2.5
2.0
MAZP/4151.15
57105Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.5
3.0
PMZP/4150.87
5893Paweł Krzemiński
Alicja Krzemińska
5.0
4.0
KPZP/4150.05
5949Jerzy Skwark
Jacek Szczerbowski
15.0
9.0
SLSL/10650.02
6069Roman Żurych
Tadeusz Mediuch
0.0
1.5

ZP
ZP/30849.95
6122Jerzy Falkowski
Edward Aranowski
2.5
5.0
MAMA/30649.85
6223Sławomir Siergiej
Stanisław Bielski
0.5
0.0
MAMA/30649.79
6336Stanisław Nowak
Janusz Hamryszak
4.0
2.0
SLSL/10649.69
6467Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
11.0
7.0
ZPZP/30849.60
65114Andrzej Biliński
Jan Szagała
2.5
5.0
DS
OP
ZP/4149.60
6658Mateusz Żmudziński
Jędrzej Wołoszczuk
1.5
1.5
WPWP/27049.56
679Krzysztof Ćwik
Marcin Baj
5.0
4.0
DSDS/38049.17
68102Anna Janiszewska
Stanisław Kotas
3.0
5.0
ZP
LB
ZP/4149.10
6977Anna Novotna
Josef Novotny
2.0
3.0
OPZP/4149.05
7031Maciej Osmolak
Tomasz Kopka
2.5
3.0
MAMA/8648.62
71110Brygida Majerek
Urszula Wróbel
0.5
0.0
KP
ZP/4148.35
724Andrzej Bojda
Marta Bojda
3.0
2.0
DSDS/38048.27
7310Małgorzata Robak
Andrzej Suchodolski
4.0
5.0
DSDS/38048.17
7445Piotr Kamiński
Andrzej Cholewa
5.0
5.0
SLSL/10647.96
7594Jerzy Kiedrowicz
Ryszard Duda
0.0
0.0
ZP/4147.82
76104Jerzy Maludziński
Ryszard Nowicki
11.0
5.0
SW
WP
ZP/4147.59
7766Zygmunt Kondyjowski
Anna Kondyjowska
4.0
5.0
ZPZP/30847.30
7892Jerzy Wilczek
Danuta Zalewska-Bielanik
5.0
2.0
KP
SL
ZP/4147.29
7928Anna Liszewska
Radosław Liszewski
2.0
2.0
MAMA/8647.29
8016Szczepan Okonkowski
Sławomir Malanowski
0.0
2.5

MA
MA/30647.26
8197Jan Druch
Anna Dawiec
3.0
2.0
SWZP/4147.18
8229Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
3.0
2.5
LDMA/8647.15
8370Czesław Majewski
Wincenty Glina
4.0
0.0
ZP
NZ
ZP/30846.24
8483Tomasz Król
Jan Damazyn
6.0
2.5
GER
ZP
ZP/4146.16
8514Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
5.0
21.0
PM
MA
DS/9445.97
8699Józef Kurnik
Jagoda Mielczarek
3.0
6.0
KP
USA
ZP/4145.79
8732Krzysztof Pietruszka
Ireneusz Liberadzki
3.0
3.0
LDMA/8645.65
8882Kazimierz Pronkiewicz
Szymon Więckowski
2.0
1.5
LB
MA
ZP/4144.91
8974Janina Czaja-Kozioł
Jerzy Wielgus
3.0
5.0
OP
MP
ZP/4144.75
90109Witold Klecz
Małgorzata Bajerska-Wasilius
1.0
2.5
MA
KP
ZP/4143.97
9118Dariusz Piotrkiewicz
Piotr Urbański
3.0
5.0
KP
MA
MA/30643.29
9225Wiktoria Ciura
Zuzanna Bobryk
1.5
1.5
MAMA/8643.07
9333Jadwiga Mysłowska
Janusz Bakalarz
1.5
1.0
SLSL/10642.43
9440Zdzisław Rozkrut
Andrzej Garus
0.0
0.0
SL/10642.10
9520Szymon Dutkiewicz
Zbigniew Szczechowicz
5.0
2.5
MAMA/30641.72
9656Tomasz Walczak
Michał Glinkowski
0.5
0.0
WPWP/27041.59
97113Bronisława Sroczyńska
Ewa Krakówka
1.5
2.5
WP
KP
ZP/4141.53
9844Józef Chowaniec
Roman Puzoń
1.0
1.5
SLSL/10641.02
995Marcin Motykiewicz
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/38040.05
10012Mariusz Kowalczyk
Anna Napierajczyk
7.0
1.5
DSDS/38039.50
10179Barbara Łączyńska
Tomasz Łączyńki
0.0
0.0
ZP/4139.06
10250Leszek Zieliński
Tadeusz Jędrzejczak
4.0
0.0
SL
SL/10638.95
103111Elżbieta Brewińska
Ryszard Pietrzak
2.0
2.5
MAZP/4138.14
10462Michalina Biechońska
Pola Pawlak
0.0
0.0
WPWP/27038.00
10547Jan Maczyński
Krystyna Maczyńska
0.0
0.0
SLSL/10637.03
10671Alina Kujawiak
Zygfryd Olczak
0.0
0.0
ZP/4136.07
107100Alina Szczepaniak
Hanna Szczechura
0.0
0.0
ZP/4133.28
108103Jolanta Nowak
Bożentyna Pałka-Koruba
1.0
1.0
SWZP/4131.48
10987Teresa Siedlecka-Wójcikowska
Anita Rakszewska-Michnowska
0.5
1.5
MAZP/4126.17
11064Amelia Błażko
Kalina Celińska
0.0
0.0
WPWP/27025.91

Statystyka ośrodków...