Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 11 kwietnia 2024

Wyniki z 18 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
186Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
4.0
4.0
MAMA/28268.6827
2102Stefan Kopyt
Pavel Klebanovich
5.0
5.0
PDPD/3693.6064.8827
344Konrad Włodarczyk
Jacek Chojnowski
0.0
0.0
KPKP/46461.7826
424Wiesław Ogrodnik
Roland Lippik
5.0
5.0
DSDS/7260.1226
582Ewa Sokół-Nawalny
Tomasz Modrzejewski
2.0
13.0
LD
WM
LD/47857.0725
619Tadeusz Szczęśniewicz
Ireneusz Kwiatosz
1.5
2.0
DSDS/33655.8325
723Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/7253.6524
830Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/3557.2053.0024
9229Jerzy Kullass
Przemysław Stefanowski
9.0
0.5
ZPZP/4333.6051.5023
10164Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
4.0
WPWP/30050.6223
11142Mirosław Roesler
Bernard Pszczoła
11.0
11.0
WMWM/3182.4049.8822
12182Piotr Surdyk
Janusz Zabacki
5.0
2.5
WPWP/40349.0222
13221Karina Drobiniak-Całka
Bogusław Dyk
5.0
12.0
PMZP/4148.9821
1440Jerzy Trescher
Jarosław Braciszewicz
4.0
0.0
KPKP/46448.1221
1548Zygmunt Radek
Zdzisław Kulesza
7.0
9.0
LBLB/3853.6047.9821
16161Bartosz Kaczmarek
Karol Maćkowiak
5.0
2.5
WPWP/3004.8046.0820
17188Maciej Kusiński
Jerzy Szulczewski
1.0
1.0
WPWP/40345.7620
1872Magdalena Reguła
Robert Nowicki
2.0
15.0
LD
WP
LD/46045.1119
19220Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
4.0
5.0
ZPZP/4144.3119
20107Jan Ciulkin
Janusz Galewski
5.0
5.0
PDPD/3693.6043.2418
21124Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
3.0
3.0
MASL/2302.4041.7418
22126Ewa Zawilska
Agnieszka Pietrzyk
1.0
9.0
MA
SL
SL/2302.4040.6917
23100Witold Moreń
Jerzy Cichowski
2.0
1.5
MAMA/8840.5017
24185Jerzy Roszak
Andrzej Dymek
9.0
5.0
WPWP/40339.7916
25138Tomasz Kręglewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
2.5
2.5
MASL/2302.4039.0516
2649Janusz Starke
Zbigniew Dachowski
1.5
2.0
LBLB/3853.6038.2715
2784Cezary Kanar
Waldemar Górski
5.0
5.0
LDLD/47837.4815
2861Jerzy Janio
Tomasz Kloze
4.0
0.0
LD
LD/46036.6315
2942Józef Papierniak
Barbara Wodyńska
0.0
0.0
KP/46436.5014
30148Edmund Reczuga
Krzysztof Adamczuk
7.0
0.0
WM
WM/3182.4036.3614
3113Krystyna Ślęczek
Zdzisław Niemirski
0.0
1.5

DS
DS/33636.2013
32106Stanisława Piotrowska
Dariusz Sterniczuk
2.0
5.0
PDPD/3693.6035.6813
3381Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
5.0
5.0
LDLD/4783.6035.6412
34205Maria Tomczewska
Freddy Madsen
7.0
6.0
PM
DEN
ZP/4133.7512
35230Franciszek Wnęk
Marek Lipiecki
3.0
0.5
ZPZP/4333.6032.6811
362Zbigniew Buciuto
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DSDS/13632.5211
3760Tadeusz Wolniczak
Tomasz Konopka
5.0
5.0
LBLB/38532.5010
38209Krzysztof Mielniczuk
Halina Mielniczuk
2.0
0.0
LU
ZP/4132.3710
39214Zbigniew Łukaszuk
Tomasz Król
7.0
6.0
WM
GER
ZP/4132.1510
40150Krzysztof Trunowicz
Tomasz Sinkiewicz
3.0
7.0
WMWM/3182.4031.739
41156Krystyna Mackiewicz
Romuald Stępski
1.0
0.0
WM
WM/3182.4030.939
42219Jacek Sroczyński
Jerzy Wilczek
3.0
5.0
DS
KP
ZP/4129.758
43234Bogdan Trun
Krzysztof Lipowski
5.0
5.0
ZPZP/4333.6029.308
4466Andrzej Kaczmarski
Jacek Omelańczuk
0.0
5.0
LDLD/46028.777
4543Piotr Mizak
Jan Siwczyński
2.5
4.0
KPKP/46428.757
46231Dariusz Głowiński
Tomasz Izydorek
4.0
5.0
ZPZP/4333.6028.006
47177Zbyszko Paluczek
Katarzyna Żabicka-Bajon
5.0
3.0
WPWP/40327.756
489Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
5.0
DSDS/33627.736
49166Stanisław Zakrzewski
Jarosław Ostrowski
17.0
15.0
WPWP/30027.576
50183Janusz Suszczyński
Lidia Suszczyńska
5.0
1.5
WPWP/40327.056
51125Andrzej Łodziński
Agnieszka Jonczyk
2.5
4.0
MASL/23026.626
5212Joanna Brandt
Maks Brandt
2.0
1.5
DSDS/33626.286
5359Andrzej Drgas
Zbigniew Wojdak
3.0
3.0
LBLB/38525.685
54144Tomasz Stopierzyński
Roman Walaszkowski
5.0
1.5
WMWM/3182.4025.675
55212Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZPZP/4125.605
56120Renata Pawelec
Anna Lasocka
0.0
1.5

MA
SL/2302.4025.085
578Piotr Dimitriu
Sylwester Gołdyn
2.0
4.0
DSDS/13624.255
5889Jerzy Olszewski
Hubert Kędziorek
2.5
2.0
MAMA/28224.225
59167Aneta Klaczyńska
Marek Włoszczuk
2.5
5.0
WPWP/3004.8024.165
60151Lech Grabski
Jan Rogowski
7.0
18.0
WMWM/31824.105
61236Michał Kowalczyk
Anna Gendaszewska
0.0
0.5
ZPZP/43323.935
623Marian Chrzanowski
Jerzy Kurianowicz
3.0
5.0
DSDS/13623.235
63190Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.5
2.0
WPWP/40322.175
64201Elżbieta Brewińska
Danuta Rudzka
2.0
2.0
MA
WP
ZP/4122.175
6596Grzegorz Andrejczyk
Anna Andrejczyk
4.0
4.0
MAMA/8822.114
6627Ryszard Rączkowski
Grzegorz Czapulak
5.0
5.0
DSDS/7221.924
67110Tomasz Zalewski
Wiesław Niewiński
1.5
4.0
PDPD/3693.6021.204
686Walery Czarnecki
Andrzej Leszczyński
2.5
3.0
DSDS/13621.054
691Janusz Zajączkowski
Edward Szafraniec
4.0
11.0
DSDS/13620.384
70136Anna Sladek
Katarzyna Pogłód
1.5
2.0
MASL/2302.4020.194
71174Zdzisław Flaczyński
Eugeniusz Bienias
1.5
1.5
WPWP/40318.894
72202Mariusz Grabowski
Jerzy Węglarz
9.0
2.0
KP
WP
ZP/4118.544
7365Andrzej Duszyński
Kazimierz Górniak
4.0
1.5
LDLD/46018.204
74137Marek Jefremienko
Dorota Oraczewska
2.0
1.0
MASL/23017.574
75131Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
2.5
3.0
MASL/23017.344
7634Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
3.0
2.5
KPKP/3557.2017.224
77175Piotr Czarnecki
Henryk Duszyński
3.0
5.0
WPWP/40316.804
78226Ludwik Piotrowski
Waldemar Wochna
9.0
5.0
ZPZP/4333.6016.343
7973Dariusz Śledziewski
Włodzimierz Choinkowski
5.0
7.0
LDLD/4783.6015.793
80197Witold Mateńko
Marek Tuziemski
4.0
3.0
ZPZP/30815.693
81159Jan Pędziński
Marcin Pędziński
4.0
15.0
WPWP/3004.8015.213
82128Elżbieta Chmielowska
Jakub Zieliński
1.5
0.5
MASL/2302.4015.013
8350Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
4.0
5.0
LBLB/3853.6015.003
84121Ireneusz Jędrzejewski
Krystyna Jędrzejewska
2.0
1.5
MASL/23014.483
8587Jacek Leśniewski
Stanisław Cieśla
0.0
0.0
MA
MA/28213.903
8618Tomasz Romańczyk
Jerzy Romańczyk
2.0
5.0
DSDS/33613.033
87213Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
3.0
11.0
SWZP/4112.533
88140Zofia Wąsik
Monika Klimek-Newbery
0.0
0.5

MA
SL/2302.4012.003
8970Aleksander Iwin
Piotr Piotrowski
0.5
5.0
LDLD/46011.953
90103Marian Krasowski
Krzysztof Baranowski
7.0
4.0
PDPD/3693.6011.833
91208Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OPZP/4111.632
9290Jan Jaworski
Zofia Szuchnik
1.5
4.0
MAMA/28210.342
9371Bogdan Górniak
Jerzy Tarnowski
0.0
0.0
LD/46010.172
9457Mirosław Miłaszewicz
Tadeusz Birecki
5.0
5.0
LBLB/38510.022
95180Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
3.0
2.5
WPWP/4039.342
9697Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
4.0
3.0
MAMA/887.962
9775Bolesław Cichocki
Marian Wojtasiński
7.0
3.0
LDLD/4783.607.542
98116Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
2.5
2.5
WPSL/2302.407.102
9978Sylwester Sokół
Piotr Trębski
7.0
3.0
LDLD/4783.607.102
100117Jan Malinka
Magdalena Gorczyca
1.5
1.5
SLSL/2305.232
101217Brygida Majerek
Andrzej Czabański
0.0
1.0
KP
ZP
ZP/414.612
10292Dariusz Krogul
Ryszard Werbanowski
0.0
0.0
MA/2824.412
103194Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
5.0
7.0
ZPZP/3084.222
104193Władysław Korbutowicz
Kazimierz Wiliński
5.0
7.0
ZPZP/3083.201
105163Danuta Kazmucha
Ewa Morawska
21.0
5.0
MA
WP
WP/3004.802.431
106225Dariusz Starzyński
Andrzej Gierczyński
2.0
2.5
ZPZP/4333.601.621
107122Kamil Czerny
Kazimierz Lorens
1.0
1.0
SLSL/2302.401.501
108228Leszek Zedlewski
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
0.5
0.5
ZPZP/4333.600.741
109147Jagoda Wróbel
Grażyna Piszczek
0.0
1.5

WM
WM/3180.031
110105Sławomir Juchnicki
Bogusław Kozakiewicz
5.0
2.5
PDPD/3693.60-0.611
111179Magdalena Janaszek
Jerzy Struszyński
0.0
0.0

WP
WP/403-0.861
11221Jan Kulczycki
Dorota Kwintkiewicz
2.5
4.0
DSDS/72-1.441
113101Grzegorz Kryszeń
Lech Szubert
2.0
2.0
PDPD/3693.60-1.541
114162Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
9.0
13.0
WPWP/300-1.591
11552Andrzej Góźdź
Waldemar Rozmarynowski
3.0
1.0
LBLB/3853.60-1.601
116195Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/308-2.38
117154Jerzy Szczepański
Elżbieta Olejnik
1.5
0.5
WMWM/3182.40-2.55
118149Paweł Abramski
Patrycjusz Reszczyński
5.0
5.0
WMWM/3182.40-3.13
119160Krzysztof Buzała
Rafał Szymański
5.0
5.0
WPWP/300-3.16
12088Magdalena Bykowska
Andrzej Leśniewski
0.0
0.0
MAMA/282-3.81
121108Antoni Błażewicz
Zenon Dobroński
2.0
1.0
PDPD/3693.60-4.06
12231Włodzimierz Żurawicz
Józef Seliger
4.0
0.0
KP
KP/3557.20-4.44
12346Krzysztof Dzierżak
Grzegorz Gronowski
3.0
0.0
KPKP/464-4.79
124143Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
3.0
3.0
WMWM/3182.40-4.95
12568Alicja Jaszczak
Joanna Jaszczak
1.0
0.0
LD
LD/460-5.36
126207Bogdan Kościelny
Grażyna Kościelny
2.5
2.0
MAZP/41-5.38
12799Urszula Wasilewska
Zbigniew Zagroba
0.0
0.0
MA/88-5.48
128223Jolanta Nowak
Bożentyna Pałka-Koruba
1.0
1.0
SWZP/41-5.79
129141Wiesław Podlecki
Halina Podlecka
3.0
2.5
WMWM/318-5.80
130176Barbara Podgórska
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WPWP/403-5.85
13120Paweł Odrzywół
Adrian Sinicki
1.5
1.5
DSDS/336-5.90
13235Michał Włoszek
Marzena Pancewicz
7.0
2.0
KPKP/464-7.50
133224Krzysztof Galubiński
Danuta Zalewska-Bielanik
5.0
2.0
WP
SL
ZP/41-7.63
134132Iwona Orzełowska
Małgorzata Kołakowska
1.5
1.5
MASL/2302.40-7.89
135129Urszula Probulska
Jacek Łazarski
1.0
0.0
MASL/230-8.21
13647Andrzej Maleszka
Janusz Grys
2.0
2.5
LBLB/3853.60-8.35
137119Krzysztof Goszczyński
Paweł Olech
1.0
2.0
MASL/230-8.47
13876Paweł Banacki
Paweł Ambroziak
4.0
5.0
LDLD/4783.60-8.55
13917Zbigniew Wróblewski
Stanisław Cygan
1.5
2.0
DSDS/336-9.40
140196Krzysztof Orzechowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/308-9.51
141189Jerzy Kiedrowicz
Mirosława Miętkiewska
0.0
4.0

WP
WP/403-10.69
142200Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
Dariusz Grochowiak
2.0
1.5
ZPZP/41-10.79
14332Włodzimierz Płaczkiewicz
Adam Szmidt
0.5
0.0
KP
KP/3557.20-11.07
144198Edward Kaczmarek
Stanisław Kamiński
11.0
5.0
ZPZP/308-11.23
145145Barbara Pawłowicz
Marzenka Bieńkuńska
0.5
0.0
WM
WM/3182.40-11.32
146123Eugeniusz Starzyński
Marcin Foryś
7.0
1.0
PMSL/230-12.15
14715Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
5.0
3.0
DSDS/336-12.27
14885Bodgan Stankiewicz
Dariusz Węgrowicz
0.0
5.0

MA
MA/282-12.39
149118Elżbieta Typel
Mariusz Wink
0.0
0.0
SL/2302.40-12.86
150113Wojciech Twarowski
Jan Blaszko
0.5
0.0
PD
PD/369-13.10
151210Grzegorz Kujawiński
Barbara Boruta
3.0
3.0
PM
WP
ZP/41-13.71
152171Dariusz Kurzawski
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/300-13.75
15336Jarosław Lewandowski
Anna Lewandowska
0.0
0.0
KP/464-14.32
15477
Witold Wdówka
0.0
1.5
 
LD
LD/4783.60-15.40
155204Anita Rakszewska-Michnowska
Barbara Soroko
1.5
3.0
MA
LB
ZP/41-15.40
15653Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
3.0
4.0
LBLB/3853.60-15.45
157187Leszek Patuła
Jerzy Stefanowski
2.5
4.0
WPWP/403-16.24
158181Piotr Słomski
Waldemar Paternoga
2.0
2.5
WPWP/403-16.28
159169Krzysztof Jordan
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/300-16.58
160134Roman Banasik
Irena Sznober
0.0
0.0
SL/2302.40-16.90
1614Albert Jasiorowski
Adam Król
3.0
4.0
DSDS/136-17.20
16238Maria Brańska
Jan Marcinkowski
0.0
0.0
KP/464-17.67
163237Tadeusz Pytel
Wiesław Napieraj
0.0
1.5

ZP
ZP/433-17.96
164192Maciej Masłowski
Piotr Cieśliński
2.5
2.5
WPWP/403-18.06
16514Zbigniew Skórecki
Marcin Rój
4.0
3.0
DSDS/336-18.14
16641Tomasz Jaworski
Marek Polanowski
3.0
0.0
KPKP/464-18.39
16762Dariusz Cygan
Leszek Supera
4.0
2.0
LDLD/460-18.53
16829Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/3557.20-18.71
169232Kazimierz Kocik
Genowefa Grenik
1.5
1.5
ZPZP/4333.60-18.88
170191Małgorzata Borowiak-Koppe
Lidia Nowak
1.5
1.5
WPWP/403-19.00
17155Edward Poniewiera
Tadeusz Józefowski
3.0
0.0
LBLB/3853.60-19.07
17293Piotr Drozdowski
Mirosław Kaczorek
0.0
0.5

MA
MA/282-19.30
173104Paweł Czeszel
Włodzimierz Misiaszek
2.0
1.5
PDPD/3693.60-19.93
174152Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
3.0
3.0
WMWM/3182.40-20.74
175203Małgorzata Olborska
Beata Sarna
2.0
0.5
MA
WM
ZP/41-21.75
176114Benon Żukowski
Artur Kozłowski
2.0
2.5
PDPD/369-21.99
177109Zbigniew Ruchlicki
Jerzy Firs
4.0
2.5
PDPD/3693.60-22.49
178155Janina Biała
Łucja Kabzińska
2.5
0.5
WMWM/3182.40-22.49
179168Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
2.0
2.0
WPWP/300-24.49
18067Paweł Cichoś
Maciej Szulc
2.0
1.0
LDLD/460-24.59
181222Adam Małdyk
Ewa Bargłowska
5.0
2.0
ZPZP/41-24.70
182130Beata Rożek
Marta Jakubisiak
1.5
1.5
MASL/2302.40-24.75
18326Yaroslav Saienko
Krzysztof Deberny
1.0
1.0
DSDS/72-25.01
184135Magdalena Zasiewska
Ewa Cieśla
1.0
1.0
MASL/230-25.06
185215Andrzej Kryń
Halina Błaszczyk
2.0
1.0
ZPZP/41-25.29
18611Krystyna Koba
Krzysztof Magazowski
1.0
0.0
DS
DS/336-25.38
187186Maciej Kwacz
Paulina Wiśniewska
1.5
0.0
WPWP/403-26.07
18864Adam Kowalski
Igor Reguła
0.0
3.0
LDLD/460-26.12
18958Elżbieta Wójtowicz
Maria Borkowska
0.0
0.0
LBLB/385-26.76
190238Andrzej Jabłoński
Piotr Wilczok
5.0
4.0
ZPZP/433-27.07
191227Filip Piotrowski
Halina Mikołajczak
3.0
4.0
ZPZP/4333.60-27.97
19295Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.5
0.5
MAMA/88-28.20
193146Tadeusz Kaczan
Grażyna Blech
1.0
2.0
WMWM/318-28.24
194211Małgorzata Węglewska
Ewa Krakówka
3.0
2.5
LB
KP
ZP/41-29.16
19563Elżbieta Warwas
Grzegorz Lenda
0.0
2.0

LD
LD/460-29.55
19654Jerzy Musielak
Romuald Urbanowicz
1.0
1.5
LBLB/3853.60-29.89
19745Małgorzata Błażejczyk
Wojciech Zabłocki
0.0
0.0
KP/464-30.69
198153Anna Kamińska
Danuta Cieniewska
0.0
1.5

WM
WM/3182.40-31.35
199206Mirosław Całka
Janina Czaja-Kozioł
3.0
2.5
PM
OP
ZP/41-31.46
20025Zdzisław Patreuha
Wojciech Sękowski
5.0
5.0
DSDS/72-31.47
20179Krzysztof Robaszek
Robert Sacharczuk
5.0
2.0
LDLD/4783.60-32.32
20274Piotr Szczeciński
Janusz Budzyński
5.0
1.0
LDLD/4783.60-32.38
20337Anna Tomaczkowska
Ryszard Janulewicz
0.0
0.0
KP/464-32.86
204216Małgorzata Mazur
Włodzimierz Suchodolski
0.0
1.5

KP
ZP/41-33.41
205170Adam Pigulski
Krzysztof Lewandowski
5.0
7.0
DSWP/3004.80-33.78
20691Marek Ciszewski
Grzegorz Sitek
0.0
0.0
MA/282-35.33
20751Leokadia Łopusiewicz
Zdzisław Dolata
0.0
3.0
LBLB/3853.60-35.92
20898Andrzej Mazur
Jan Milewski
2.5
2.0
MAMA/88-36.89
209157Barbara Krzemińska
Emilia Michnowiec
0.0
0.0
WM/3182.40-36.93
210218Ewa Piotrowska
Henryk Różalski
2.0
0.0
MA
ZP/41-37.68
21122Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/72-37.93
2127Barbara Czarnecka
Eugeniusz Soiński
2.0
5.0
DSDS/136-38.60
21310Lech Kurowski
Lucjan Głowacki
0.0
0.0
DS/336-38.89
214165Michał Pabich
Beata Bojarska
5.0
5.0
WPWP/3009.60-39.14
215184Adam Królak
Jan Ludwig
0.5
1.0
WPWP/403-39.39
21680Antoni Pietrzyk
Zenon Darmaszek
0.0
5.0
 
LD
LD/4783.60-39.57
21728Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
2.0
2.5
DSDS/72-39.85
218178Maciej Witalewski
Anna Witalewska
0.5
0.0
WPWP/403-41.78
219127Małgorzata Olejnik
Anna Zalewska
1.5
2.5
MASL/230-44.04
220115Anna Różańska
Izabela Górnicka
2.0
2.0
LBSL/230-44.40
22169Kacper Daniszewski
Aleksandra Tkaczyk
0.0
0.0
LD/460-46.68
222133Krzysztof Tomaszewski
Magdalena Tomaszewska
0.5
1.0
MASL/230-47.66
22339Joanna Drozd-Wietecha
Jan Kaszubski
0.0
0.0
KP/464-48.94
22416Tadeusz Boroń
Edward Matczuk
1.5
0.0
DS
DS/336-49.11
22594Witold Klecz
Elżbieta Zalewska
1.0
1.0
MAMA/282-50.73
226199Jan Druch
Jadwiga Sakwa-Gempf
3.0
6.0
SW
GER
ZP/41-54.24
227112Feliks Babiracki
Jan Juchniewicz
3.0
1.0
PDPD/369-54.71
228233Jerzy Sikorski
Jan Smętek
0.0
1.0
ZPZP/433-59.82
229173Zygfryd Banecki
Adam Talarczyk
4.0
2.0
WPWP/403-62.34
2305Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
3.0
DSDS/136-65.64

Statystyka ośrodków...