Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 13 października 2014
Wyniki z 60 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
65
486
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MP
MP/40
59.15
1248
82
483
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/40
-0.17
58.63
1197
143
479
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/40
55.90
1014
155
504
Andrzej Lubojemski
Tadeusz Garbacik
13.0
12.0
MP
MP/40
55.63
978
156
485
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
2.5
MP
MP/40
-0.33
55.60
975
178
498
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
3.0
3.0
MP
MP/40
55.02
909
204
477
Janusz Matiolański
Mieczysław Szwarc
11.0
3.0
MP
MP/40
54.35
831
289
476
Aleksander Jezioro
Jerzy Pasich
19.0
7.0
MP
MP/40
52.67
613
301
488
Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
18.0
5.0
SL
MP
MP/40
52.38
589
314
491
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/40
52.15
563
328
496
Janusz Rżewski
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
51.66
535
333
495
Eugenia Stefanów
Piotr Stefanów
1.5
1.5
MP
MP/40
51.61
525
334
499
Wit Klapper
Maciej Szczerczak
19.0
3.0
WP
MP
MP/40
51.61
523
338
493
Adam Matyasik
Tomasz Stryszawski
5.0
5.0
MP
MP/40
51.52
515
364
500
Maciej Stefaniuk
Marzena Kwiecińska-Wilk
12.0
4.0
MP
MP/40
50.81
463
398
501
Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MP
MP/40
50.23
396
409
481
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/40
49.93
385
410
484
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MP
MP/40
49.88
384
449
490
Piotr Radzikowski
Piotr Ludwikowski
7.0
4.0
MP
MP/40
49.06
345
458
475
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MP
MP/40
48.84
336
474
502
Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/40
-0.33
48.49
320
526
480
Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MP
MP/40
47.40
268
528
478
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MP
MP/40
47.38
266
531
503
Grzegorz Superson
Krzysztof Superson
9.0
3.0
MP
MP/40
47.29
263
626
497
Wojciech Skoś
Ryszard Calik
1.5
3.0
MP
MP/40
44.82
168
661
489
Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
SL
MP
MP/40
43.75
133
706
487
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MP
MP/40
42.34
88
713
482
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
42.13
81
728
494
Leszek Faber
Bożena Czarska
2.5
7.0
MP
MP/40
41.44
66
756
492
Halina Święch
Małgorzata Praszałowicz
5.0
5.0
MP
MP/40
38.84
38
Statystyka ośrodków...