Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 78: M. Zarzyka - Z. Gajkowski, 3.0, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
183: A. Nasierowski - T. Perduta, 4.5, KP 7NS 6 SE H10+1 1460-6.91
183: A. Nasierowski - T. Perduta, 4.5, KP 8NS 4 SE HJ+3 5104.52
282: E. Janiszewska - A. Janiszewski, 2.0, KP 9NS 4 SS HK= 4202.40
282: E. Janiszewska - A. Janiszewski, 2.0, KP 10NS 2 DN SA+1 110-5.79
381: E. Kita - P. Kita, 8.0, KP 1NS 3 DE CJ+2 150-2.37
381: E. Kita - P. Kita, 8.0, KP 2NS 3 NTW CJ-1 506.17
480: S. Młodziankiewicz - K. Wrzesiński, 1.0, -/KP 3NS 2 DN C8+2 130-5.88
480: S. Młodziankiewicz - K. Wrzesiński, 1.0, -/KP 4NS TD -1.20
584: A. Grzona - Z. Łuczak, 1.0, KP 5NS 3 NTN CA-2 200-8.46
584: A. Grzona - Z. Łuczak, 1.0, KP 6NS 3 NTE S4+1 630-4.68
6103: E. Ziółkowska - J. Machura, 3.5, KP 17NS 3 NTS C7= 4001.85
6103: E. Ziółkowska - J. Machura, 3.5, KP 18NS 2 DW SQ+1 110-1.96
7102: M. Jackiewicz - J. Chojnowski, 4.5, KP 19NS 4 HW H5+1 650-1.33
7102: M. Jackiewicz - J. Chojnowski, 4.5, KP 20NS 3 NTN C6-3 300-7.85
8101: K. Wierzbowski - M. Nazarewicz, 8.0, KP 11NS 3 DE S4= 1100.81
8101: K. Wierzbowski - M. Nazarewicz, 8.0, KP 12NS 3 NTN SQ+2 6608.96
9100: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP 13NS 3 NTW S9= 600-9.59
9100: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP 14NS 4 SE C8= 420-4.65
10104: A. Seichter - C. Bołądź, 13.0, KP 15NS 6 DW SA-2 1002.77
10104: A. Seichter - C. Bołądź, 13.0, KP 16NS 4 SE DA+1 650-3.01
1188: W. Posadzy - B. Nalazek, 11.0, KP 27NS 3 NTW H3= 400-5.81
1188: W. Posadzy - B. Nalazek, 11.0, KP 28NS 1 HN DQ-2 200-6.92
1287: J. Jankowski - M. Farbiszewski, 4.0, KP 29NS 4 HS C6-1 100-2.39
1287: J. Jankowski - M. Farbiszewski, 4.0, KP 30NS 3 DN C10-1 50-5.11
1386: A. Arcimowicz - T. Arcimowicz, 0.0, 21NS 3 NTS D4= 6002.34
1386: A. Arcimowicz - T. Arcimowicz, 0.0, 22NS 3 NTE DJ+1 630-7.53
1485: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 23NS 2 C xE S7-1 2001.79
1485: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 24NS 3 SS DK= 1401.62
1589: M. Skarbek - J. Pietrzykowski, 6.0, KP 25NS 3 NTE D5+1 630-2.11
1589: M. Skarbek - J. Pietrzykowski, 6.0, KP 26NS 6 HS D4= 14304.51
 +/-
 WYNIK-55.80
 MIEJSCE670