Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 687: Z. Wiśniewski - T. Czajka, 6.5, ZP, ZP/375

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1696: W. Witkowski - A. Szczodry, 9.0, ZP 7EW 6 SE H5+1 14606.91
1696: W. Witkowski - A. Szczodry, 9.0, ZP 8EW 4 SE C7+3 510-4.52
1696: W. Witkowski - A. Szczodry, 9.0, ZP 9EW 4 S xS HK= 590-6.20
2695: A. Michalczyk - J. Damazyn, 4.5, ZP 13EW 5 DW CA-1 100-3.05
2695: A. Michalczyk - J. Damazyn, 4.5, ZP 14EW 3 CW DK+1 130-1.99
2695: A. Michalczyk - J. Damazyn, 4.5, ZP 15EW 4 CW SA-3 150-3.85
3688: D. Skowronek - S. Wojtyłko, 5.5, ZP 16NS 4 SW S4+1 650-3.01
3688: D. Skowronek - S. Wojtyłko, 5.5, ZP 17NS 3 NTS C6= 4001.85
3688: D. Skowronek - S. Wojtyłko, 5.5, ZP 18NS 4 C xN D3= 71012.36
4692: P. Bardziak - W. Pietrzak, 2.0, -/ZP 10EW 2 NTN D9+2 1804.37
4692: P. Bardziak - W. Pietrzak, 2.0, -/ZP 11EW 2 HS D2-1 50-2.50
4692: P. Bardziak - W. Pietrzak, 2.0, -/ZP 12EW 3 DS SA-1 1002.63
5694: T. Kuc - T. Leszczyński, 7.5, ZP 25NS 3 NTE D5+1 630-2.11
5694: T. Kuc - T. Leszczyński, 7.5, ZP 26NS 6 NTS SQ= 14404.65
5694: T. Kuc - T. Leszczyński, 7.5, ZP 27NS 3 DE HJ+2 150-0.15
6693: S. Szczełkun - S. Kulesza, 17.0, ZP 19EW 5 D xN HA-2 300-6.61
6693: S. Szczełkun - S. Kulesza, 17.0, ZP 20EW 3 NTS C2= 600-8.06
6693: S. Szczełkun - S. Kulesza, 17.0, ZP 21EW 4 SS H10+1 650-3.87
7689: K. Małolepszy - R. Gaca, 9.0, ZP 4EW 2 HS SK-1 1002.01
7689: K. Małolepszy - R. Gaca, 9.0, ZP 5EW 3 SS DQ= 1401.09
7689: K. Małolepszy - R. Gaca, 9.0, ZP 6EW 3 NTE C2= 6004.00
8691: C. Jarmuł - D. Piątek, 12.0, ZP 22NS 4 HE H5-2 2008.08
8691: C. Jarmuł - D. Piątek, 12.0, ZP 23NS 2 SE H10= 110-5.15
8691: C. Jarmuł - D. Piątek, 12.0, ZP 24NS 4 H xE D8-1 1000.63
9690: G. Wenta - F. Lipiński, 3.0, ZP 1NS 1 NTE DJ= 90-0.70
9690: G. Wenta - F. Lipiński, 3.0, ZP 2NS 3 NTE H6+1 430-4.37
9690: G. Wenta - F. Lipiński, 3.0, ZP 3NS 2 DN C5+1 110-6.00
 +/-
 WYNIK-13.56
 MIEJSCE472