Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 658: A. Nowakowski - J. Zwierzyński, 23.0, WP, WP/485

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1657: P. Stanikowski - M. Mizerka, 8.0, WP 9EW 4 SN HK= 420-2.40
1657: P. Stanikowski - M. Mizerka, 8.0, WP 10EW 2 DN H9+2 1305.48
2662: K. Kufel - J. Kufel, 9.0, WP 15NS 3 DE SK+1 130-2.53
2662: K. Kufel - J. Kufel, 9.0, WP 16NS 4 SE DA+1 650-3.01
3666: T. Lipiński - K. Żabicka-Bajon, 8.0, WP 21NS 2 SN H5+3 200-5.86
3666: T. Lipiński - K. Żabicka-Bajon, 8.0, WP 22NS 2 HE D6+2 1700.78
4667: A. Kędzierski - J. Nowak, 7.5, WP 25EW 3 NTE S9= 6001.26
4667: A. Kędzierski - J. Nowak, 7.5, WP 26EW 4 HS SQ+2 6806.50
5650: J. Mścisz - O. Bestrzyński, 30.0, WP 11EW 2 DE HQ+1 110-0.81
5650: J. Mścisz - O. Bestrzyński, 30.0, WP 12EW 4 C xW HA+1 61010.54
6663: P. Surdyk - A. Klaczyńska, 7.5, WP 17EW 3 NTS C6= 400-1.85
6663: P. Surdyk - A. Klaczyńska, 7.5, WP 18EW 3 DW C3+1 1302.81
7649: S. Masternak - E. Knapik, 10.0, WP 13EW 5 D xW CA-1 200-5.25
7649: S. Masternak - E. Knapik, 10.0, WP 14EW 4 SE D10-1 50-6.15
8652: J. Sztuba - T. Dziadykiewicz, 5.5, WP 19EW 4 HW S3+1 6501.33
8652: J. Sztuba - T. Dziadykiewicz, 5.5, WP 20EW 3 DN C3= 1100.17
9664: M. Mańkiewicz - B. Jakubowicz, 2.0, WP 1NS 2 DW D2= 90-0.70
9664: M. Mańkiewicz - B. Jakubowicz, 2.0, WP 2NS 2 NTW S7-1 506.17
10668: A. Pigulski - K. Lewandowski, 12.0, DS 29EW 2 HW DK= 1102.48
10668: A. Pigulski - K. Lewandowski, 12.0, DS 30EW 1 NTN C8+2 1500.06
11660: J. Lewandowska - J. Lubczyński, 7.0, WP 23NS 2 C xE H9-2 5007.75
11660: J. Lewandowska - J. Lubczyński, 7.0, WP 24NS 3 HE SA-1 50-0.99
12653: M. Pabich - B. Bojarska, 10.0, WP 27NS 2 DE C2+2 1300.41
12653: M. Pabich - B. Bojarska, 10.0, WP 28NS 1 NTW H4+1 120-5.24
13659: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 5NS 4 SS DQ= 6208.89
13659: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 6NS 2 SN S3-3 1504.73
14654: J. Zabacki - J. Łaniewska, 5.0, WP 3NS 3 NTN C9= 4000.89
14654: J. Zabacki - J. Łaniewska, 5.0, WP 4NS 1 NTW HQ-1 1002.67
15661: P. Marek - P. Fiebig, 10.0, WP 7NS TD 0.00
15661: P. Marek - P. Fiebig, 10.0, WP 8NS TD 0.00
 +/-
 WYNIK28.10
 MIEJSCE156