Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 656: B. Świątek - J. Borychowski, 26.0, WP, WP/485

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1655: B. Podgórska - K. Jordan, 9.0, WP 7EW 6 SE S10+1 14606.91
1655: B. Podgórska - K. Jordan, 9.0, WP 8EW 6 SE HJ+1 10105.73
2649: S. Masternak - E. Knapik, 10.0, WP 3EW 6 NTN C9-3 15010.26
2649: S. Masternak - E. Knapik, 10.0, WP 4EW 2 HS SQ-2 2004.56
3660: J. Lewandowska - J. Lubczyński, 7.0, WP 9EW 2 SN HK+2 1702.38
3660: J. Lewandowska - J. Lubczyński, 7.0, WP 10EW 3 NTN CQ= 600-3.83
4664: M. Mańkiewicz - B. Jakubowicz, 2.0, WP 21NS 3 NTS D5= 6002.34
4664: M. Mańkiewicz - B. Jakubowicz, 2.0, WP 22NS 3 HE DJ= 1401.51
5663: P. Surdyk - A. Klaczyńska, 7.5, WP 19EW 3 HW D9+2 200-8.60
5663: P. Surdyk - A. Klaczyńska, 7.5, WP 20EW 3 NTN C3-2 2006.01
6657: P. Stanikowski - M. Mizerka, 8.0, WP 13NS 5 DW S8-1 1003.05
6657: P. Stanikowski - M. Mizerka, 8.0, WP 14NS 4 SE H9= 420-4.65
7661: P. Marek - P. Fiebig, 10.0, WP 17NS 3 NTS S6= 4001.85
7661: P. Marek - P. Fiebig, 10.0, WP 18NS 3 DW SQ= 110-1.96
8665: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 25NS 3 NTE D5= 600-1.26
8665: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 26NS 3 NTS SQ+3 690-6.25
9659: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 23NS 1 SE H9= 80-4.63
9659: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 24NS 4 HW CQ-1 50-0.99
10650: J. Mścisz - O. Bestrzyński, 30.0, WP 27NS 3 NTW S4+1 430-6.31
10650: J. Mścisz - O. Bestrzyński, 30.0, WP 28NS 2 SS SJ+2 1701.39
11652: J. Sztuba - T. Dziadykiewicz, 5.5, WP 29EW 3 SS DQ= 140-2.98
11652: J. Sztuba - T. Dziadykiewicz, 5.5, WP 30EW 1 NTN H6+1 1200.88
12662: K. Kufel - J. Kufel, 9.0, WP 5NS 2 SS DQ+1 140-1.09
12662: K. Kufel - J. Kufel, 9.0, WP 6NS 3 NTE D3+1 630-4.68
13666: T. Lipiński - K. Żabicka-Bajon, 8.0, WP 11NS 2 DE HQ+1 1100.81
13666: T. Lipiński - K. Żabicka-Bajon, 8.0, WP 12NS 4 NTN C6-2 200-4.43
14667: A. Kędzierski - J. Nowak, 7.5, WP 15EW 3 NTE D7+1 4307.62
14667: A. Kędzierski - J. Nowak, 7.5, WP 16EW 4 SE DA+1 6503.01
15653: M. Pabich - B. Bojarska, 10.0, WP 1EW 2 DW S3= 900.70
15653: M. Pabich - B. Bojarska, 10.0, WP 2EW 2 NTE S8+1 150-1.91
 +/-
 WYNIK5.48
 MIEJSCE316