Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 649: S. Masternak - E. Knapik, 10.0, WP, WP/485

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1650: J. Mścisz - O. Bestrzyński, 30.0, WP 1NS PASS = 01.68
1650: J. Mścisz - O. Bestrzyński, 30.0, WP 2NS 3 NTE H2-1 506.17
2656: B. Świątek - J. Borychowski, 26.0, WP 3NS 6 NTN C9-3 150-10.26
2656: B. Świątek - J. Borychowski, 26.0, WP 4NS 2 HS SQ-2 200-4.56
3652: J. Sztuba - T. Dziadykiewicz, 5.5, WP 5NS 3 SS DQ+1 170-0.22
3652: J. Sztuba - T. Dziadykiewicz, 5.5, WP 6NS 3 NTE C2= 600-4.00
4668: A. Pigulski - K. Lewandowski, 12.0, DS 7NS 2 DW DA+2 13010.94
4668: A. Pigulski - K. Lewandowski, 12.0, DS 8NS 6 SE HJ+1 1010-5.73
5665: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 9NS 4 SN HA= 4202.40
5665: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 10NS 3 NTN H9= 6003.83
6661: P. Marek - P. Fiebig, 10.0, WP 11NS 3 CS D2-1 502.50
6661: P. Marek - P. Fiebig, 10.0, WP 12NS 4 C xW HK+1 610-10.54
7658: A. Nowakowski - J. Zwierzyński, 23.0, WP 13NS 5 D xW CA-1 2005.25
7658: A. Nowakowski - J. Zwierzyński, 23.0, WP 14NS 4 SE D10-1 506.15
8657: P. Stanikowski - M. Mizerka, 8.0, WP 15NS 5 CW SA-3 1503.85
8657: P. Stanikowski - M. Mizerka, 8.0, WP 16NS 4 SW S4+1 650-3.01
9655: B. Podgórska - K. Jordan, 9.0, WP 17NS 3 NTS C6+2 4603.55
9655: B. Podgórska - K. Jordan, 9.0, WP 18NS 1 DW SQ+2 110-1.96
10659: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 19NS 4 HW SQ+1 650-1.33
10659: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 20NS 3 NTN SA-2 200-6.01
11653: M. Pabich - B. Bojarska, 10.0, WP 21NS 3 NTS S6+3 6904.69
11653: M. Pabich - B. Bojarska, 10.0, WP 22NS 2 HE S2+3 2000.17
12651: K. Buzała - M. Wybranowski, 10.0, WP 23NS 1 NTW DA= 90-4.77
12651: K. Buzała - M. Wybranowski, 10.0, WP 24NS 4 S xS HA-1 100-4.32
13660: J. Lewandowska - J. Lubczyński, 7.0, WP 25NS 3 NTE H4+1 630-2.11
13660: J. Lewandowska - J. Lubczyński, 7.0, WP 26NS 6 HS D4= 14304.51
14663: P. Surdyk - A. Klaczyńska, 7.5, WP 27NS 3 HW H3-2 1005.91
14663: P. Surdyk - A. Klaczyńska, 7.5, WP 28NS 3 SS SJ= 1400.65
15654: J. Zabacki - J. Łaniewska, 5.0, WP 29NS 2 SS C4+2 1703.74
15654: J. Zabacki - J. Łaniewska, 5.0, WP 30NS 1 NTN H6+2 150-0.06
 +/-
 WYNIK7.12
 MIEJSCE310