Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 632: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP, WP/485

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1631: M. Kudła - N. Halicka, 19.0, WP 1EW 2 DW D6+1 1101.28
1631: M. Kudła - N. Halicka, 19.0, WP 2EW 3 NTW S7-1 50-6.17
2647: S. Łobaczewski - P. Żeromski, 3.0, WP 9NS 4 SS HK= 4202.40
2647: S. Łobaczewski - P. Żeromski, 3.0, WP 10NS 3 NTN CK+1 6304.57
3634: K. Woliński - K. Rzepka, 4.0, WP 21EW 4 CS C7+2 1706.70
3634: K. Woliński - K. Rzepka, 4.0, WP 22EW 2 HE D10+1 140-1.51
4645: M. Niklaus - E. Morawska, 8.0, WP 19NS 4 HW D3+1 650-1.33
4645: M. Niklaus - E. Morawska, 8.0, WP 20NS 5 D xN C3-3 800-13.38
5640: J. Catlow - M. Augustyn, 7.0, WP 11NS 2 DE S4+1 1100.81
5640: J. Catlow - M. Augustyn, 7.0, WP 12NS 3 NTN SQ+2 6608.96
6637: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 15EW 6 DW SA-3 150-3.85
6637: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 16EW 4 SE H4+1 6503.01
7638: J. Grzempowski - M. Lewandowska, 3.5, WP 17NS 3 NTN SJ= 4001.85
7638: J. Grzempowski - M. Lewandowska, 3.5, WP 18NS 1 DW H2+2 110-1.96
8643: M. Kanikowski - J. Kopras, 9.0, WP 23EW 3 D xS SJ-2 50011.29
8643: M. Kanikowski - J. Kopras, 9.0, WP 24EW 4 HE SA-2 100-0.63
9641: J. Kokociński - T. Wasilewski, 16.0, WP 27EW 2 NTW H3+1 1500.15
9641: J. Kokociński - T. Wasilewski, 16.0, WP 28EW 2 SS SJ+2 170-1.39
10646: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 3NS 3 NTN C4= 4000.89
10646: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 4.0, WP 4NS 1 NTW HQ-1 1002.67
11644: J. Suszczyński - J. Stefanowski, 9.0, WP 29NS 2 SS DQ= 1102.14
11644: J. Suszczyński - J. Stefanowski, 9.0, WP 30NS 2 SS H10= 110-1.07
12642: A. Peszke - K. Stachowiak, 7.5, WP 25EW 3 NTE S9= 6001.26
12642: A. Peszke - K. Stachowiak, 7.5, WP 26EW 6 HS D8= 1430-4.51
13635: K. Wawrzyniak - G. Krysiński, 3.5, WP 7EW 4 SE C8+3 710-4.13
13635: K. Wawrzyniak - G. Krysiński, 3.5, WP 8EW 7 SW HK= 151012.42
14633: J. Kamiński - R. Szalaty, 6.0, WP 13NS 5 DW S8-1 1003.05
14633: J. Kamiński - R. Szalaty, 6.0, WP 14NS 4 SE H5= 420-4.65
15648: M. Miętkiewska - T. Powęzka, 6.5, WP 5EW 2 SS H5+2 1700.22
15648: M. Miętkiewska - T. Powęzka, 6.5, WP 6EW 3 NTE C2= 6004.00
 +/-
 WYNIK23.11
 MIEJSCE181