Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 601: S. Gwiazdowski - E. Bociańska, 0.0, -/WP, WP/252

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1600: G. Horak - J. Piechowiak, 3.5, WP 10EW 3 NTN H5+2 660-5.30
1600: G. Horak - J. Piechowiak, 3.5, WP 11EW 2 NTW H7+1 1500.26
1600: G. Horak - J. Piechowiak, 3.5, WP 12EW 3 NTN H7+1 630-8.53
2593: P. Maliszewski - J. Jacoszek, 9.0, WP 13NS 3 NTW H4= 600-9.59
2593: P. Maliszewski - J. Jacoszek, 9.0, WP 14NS 4 SE HJ= 420-4.65
2593: P. Maliszewski - J. Jacoszek, 9.0, WP 15NS 5 DW SA-1 501.32
3597: R. Osiński - M. Grobelkiewicz, 4.5, WP 7EW 6 SE D3= 14306.23
3597: R. Osiński - M. Grobelkiewicz, 4.5, WP 8EW 5 SE HJ+2 510-4.52
3597: R. Osiński - M. Grobelkiewicz, 4.5, WP 9EW 4 SS HK= 420-2.40
4599: M. Wiśniewski - Z. Sikorski, 3.5, WP 22NS 4 HE H5-1 1006.16
4599: M. Wiśniewski - Z. Sikorski, 3.5, WP 23NS 2 SN CA-2 200-7.01
4599: M. Wiśniewski - Z. Sikorski, 3.5, WP 24NS 3 CW S10= 110-4.35
5598: J. Hilbrecht - J. Grewling, 14.0, WP 16EW 6 SE DA-1 100-9.70
5598: J. Hilbrecht - J. Grewling, 14.0, WP 17EW 3 NTN S7-1 507.89
5598: J. Hilbrecht - J. Grewling, 14.0, WP 18EW 5 D xW SQ-3 500-10.50
6594: A. Małdziński - C. Kmiecik, 12.0, WP 1EW 3 DW S3-1 50-2.99
6594: A. Małdziński - C. Kmiecik, 12.0, WP 2EW 3 NTW D9= 4003.78
6594: A. Małdziński - C. Kmiecik, 12.0, WP 3EW 3 NTN C10= 400-0.89
7596: P. Sosnowski - R. Oczkowicz, 10.0, WP 19NS 4 HW H2= 620-0.36
7596: P. Sosnowski - R. Oczkowicz, 10.0, WP 20NS 2 DN C3= 90-0.65
7596: P. Sosnowski - R. Oczkowicz, 10.0, WP 21NS 3 HS S6+1 170-6.70
8595: R. Junik - J. Ziętara, 14.0, WP 25NS 3 NTE D8+2 660-3.06
8595: R. Junik - J. Ziętara, 14.0, WP 26NS 3 NTS SQ+3 690-6.25
8595: R. Junik - J. Ziętara, 14.0, WP 27NS 3 NTS SQ-6 300-3.60
9602: E. Sumińska - T. Kasperek, 3.0, WP 4EW 1 NTW C2= 901.96
9602: E. Sumińska - T. Kasperek, 3.0, WP 5EW 3 SS DQ= 1401.09
9602: E. Sumińska - T. Kasperek, 3.0, WP 6EW 3 DS SA-3 150-4.73
 +/-
 WYNIK-67.09
 MIEJSCE689