Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 6: R. Jucha - Z. Matyjaszczuk, 4.5, DS, DS/136

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
18: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 7NS 6 SE D3= 1430-6.23
18: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 8NS 4 SE HJ+2 4805.20
18: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 9NS 5 H xW SK-2 5004.17
23: L. Cegiel - S. Janiak, 10.0, DS 19NS 4 HW DJ+1 650-1.33
23: L. Cegiel - S. Janiak, 10.0, DS 20NS 3 NTN H7+1 6308.56
23: L. Cegiel - S. Janiak, 10.0, DS 21NS 4 SN DK= 6203.01
311: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 25NS 3 NTE SJ= 600-1.26
311: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 26NS 6 DS SQ= 13703.37
311: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 27NS 3 DE HJ+1 1300.41
410: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 4NS 3 DE C6= 110-2.43
410: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 5NS 2 SS H8+2 170-0.22
410: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 6NS 2 NTW S5= 1205.34
59: J. Kurianowicz - Z. Buciuto, 9.0, DS 28EW 2 SS D7= 1100.30
59: J. Kurianowicz - Z. Buciuto, 9.0, DS 29EW 3 HS DQ-2 2004.60
59: J. Kurianowicz - Z. Buciuto, 9.0, DS 30EW 1 NTN H6+2 1500.06
75: S. Bogdanowicz - S. Zabłocka-Śledzka, 6.0, DS 10NS 3 S xW H4-4 110011.88
75: S. Bogdanowicz - S. Zabłocka-Śledzka, 6.0, DS 11NS 2 NT xS C6-3 500-7.99
75: S. Bogdanowicz - S. Zabłocka-Śledzka, 6.0, DS 12NS 2 S xW DK= 470-9.04
87: T. Szczęch - D. Dworzyński, 4.5, DS 13EW 3 NTE C6= 6009.59
87: T. Szczęch - D. Dworzyński, 4.5, DS 14EW 3 NTW DA-1 50-6.15
87: T. Szczęch - D. Dworzyński, 4.5, DS 15EW 3 NTW H4-2 100-2.77
94: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 1EW 2 NTE CJ-1 50-2.99
94: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 2EW 2 SW CJ-1 50-6.17
94: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 3EW 5 SN C10-1 509.07
102: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 22EW 5 HE S2-1 100-6.16
102: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 23EW 2 NTN D2-1 1005.11
102: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 24EW TD 0.00
 +/-3.60
 WYNIK21.53
 MIEJSCE197