Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 558: B. Pyka - W. Nowakowski, 1.0, WM, WM/337

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1554: Z. Krzepkowski - B. Jabłoński, 9.0, WM 7NS 6 NTW DA-1 10012.88
1554: Z. Krzepkowski - B. Jabłoński, 9.0, WM 8NS 6 SE HJ= 980-4.97
2561: T. Mielko - W. Dutkowski, 1.5, WM 11NS 2 NTW SJ-1 504.70
2561: T. Mielko - W. Dutkowski, 1.5, WM 12NS 3 NTN SQ+2 6608.96
3557: W. Deorocki - Z. Listewnik, 5.0, WM 21NS 4 HS S6+2 6804.34
3557: W. Deorocki - Z. Listewnik, 5.0, WM 22NS 4 HE D6-1 1006.16
4559: M. Czapliński - A. Dworakowska, 3.5, WM 23EW 2 C xE S5-1 200-1.79
4559: M. Czapliński - A. Dworakowska, 3.5, WM 24EW 3 SS HA= 140-1.62
5562: R. Bieda - R. Badysiak, 1.5, WM 15EW 3 NTW H2-1 50-1.32
5562: R. Bieda - R. Badysiak, 1.5, WM 16EW 4 SE H4+1 6503.01
6552: R. Grad - J. Chodkiewicz, 9.0, WM 13EW 3 DW S8+1 1301.89
6552: R. Grad - J. Chodkiewicz, 9.0, WM 14EW 4 SE D10-1 50-6.15
7550: W. Karpiński - J. Tchórzewski, 8.0, WM 17EW 3 NTN DA+1 430-2.65
7550: W. Karpiński - J. Tchórzewski, 8.0, WM 18EW 3 HN D10= 140-4.05
8553: E. Kończak - A. Skoczylas, 5.5, WM 29EW 2 NTN D5-3 3006.55
8553: E. Kończak - A. Skoczylas, 5.5, WM 30EW 3 NTN H6-1 505.11
9556: R. Mytych - M. Sarnowski, 0.0, WM 27EW 3 DW HJ= 110-1.03
9556: R. Mytych - M. Sarnowski, 0.0, WM 28EW 1 HW DJ= 804.40
10564: R. Pichla - B. Gierulski, 28.0, PM/WM 19EW 4 HW D9-1 100-12.14
10564: R. Pichla - B. Gierulski, 28.0, PM/WM 20EW 3 NTN H4= 600-8.06
11560: J. Ridinger - R. Wołek, 4.5, WM 1NS 3 DW HA-1 502.99
11560: J. Ridinger - R. Wołek, 4.5, WM 2NS 3 NTE H2+1 430-4.37
12549: A. Fronczak - K. Konefał, 23.0, PM/WM 25NS 3 NTE D8+2 660-3.06
12549: A. Fronczak - K. Konefał, 23.0, PM/WM 26NS 4 HS SQ+2 680-6.50
13563: P. Greń - A. Szyc, 2.0, WM 9NS 5 HW CA+1 680-11.87
13563: P. Greń - A. Szyc, 2.0, WM 10NS 2 DN SA+2 130-5.48
14555: J. Kwoczek - I. Smilgin, 3.5, WM 5EW 3 SS C6+1 1700.22
14555: J. Kwoczek - I. Smilgin, 3.5, WM 6EW 3 NTE D3+1 6304.68
15551: W. Ślesicki - M. Serdyński, 6.0, WM 3NS 2 DS S7+2 130-5.88
15551: W. Ślesicki - M. Serdyński, 6.0, WM 4NS 1 NTW HQ= 90-1.96
 +/-
 WYNIK-17.01
 MIEJSCE498