Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 416: A. Drewniak - D. Kulita, 6.0, OP, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1420: P. Andres - R. Wąchała, 7.5, OP 1NS 2 NTW S3-1 502.99
1420: P. Andres - R. Wąchała, 7.5, OP 2NS 3 NTE H2+1 430-4.37
1420: P. Andres - R. Wąchała, 7.5, OP 3NS 3 NTN C10= 4000.89
2424: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 19EW 4 HW SQ+1 6501.33
2424: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 20EW 3 NTN H7= 600-8.06
2424: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 21EW 2 CS H7+5 1906.16
3415: W. Lewandowski - J. Ratajczak, 10.0, PM/OP 10NS 3 NTN C2-1 100-8.79
3415: W. Lewandowski - J. Ratajczak, 10.0, PM/OP 11NS 2 DE HQ+1 1100.81
3415: W. Lewandowski - J. Ratajczak, 10.0, PM/OP 12NS 4 DS C3-2 200-4.43
4417: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 13EW 3 NTW S9-3 300-7.27
4417: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 14EW 3 SE H5+1 170-0.97
4417: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 15EW 6 DW SA-3 150-3.85
6421: E. Konik - M. Urbanek, 8.0, OP 16EW 4 SE DA+1 6503.01
6421: E. Konik - M. Urbanek, 8.0, OP 17EW 1 NTS SQ+1 1204.47
6421: E. Konik - M. Urbanek, 8.0, OP 18EW 3 HS DK-1 1001.83
7423: K. Wąchała - A. Skotniczny, 12.0, OP 25EW 3 NTE H4= 6001.26
7423: K. Wąchała - A. Skotniczny, 12.0, OP 26EW 7 SN SK-5 50015.63
7423: K. Wąchała - A. Skotniczny, 12.0, OP 27EW 2 NTW H3= 120-0.54
8425: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 7EW 6 S xE H10+1 186012.15
8425: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 8EW 4 SE HJ+2 480-5.20
8425: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 9EW 4 SS HK= 420-2.40
9418: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 4NS 2 SN CQ-1 100-2.01
9418: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 5NS 2 SS DQ+1 140-1.09
9418: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 6NS 3 NTE D3= 600-4.00
 +/-3.60
 WYNIK1.14
 MIEJSCE356