Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 289: D. Zwierzyńska - W. Zwierzyński, 3.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1290: M. Gwiazdowska - M. Dorau, 4.0, MA 11NS 2 NTE H10= 1200.60
1290: M. Gwiazdowska - M. Dorau, 4.0, MA 12NS 3 NTN SQ+2 6608.96
2288: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 13NS 3 NTW S9-2 2005.25
2288: M. Hauswirt - M. Swoboda, 5.5, MA 14NS 3 SE C8+1 1700.97
3286: P. Chrząstowski-Wachtel - J. Bojanowski, 5.0, MA 15NS 5 DW SA-1 501.32
3286: P. Chrząstowski-Wachtel - J. Bojanowski, 5.0, MA 16NS 6 SE DA-1 1009.70
4284: J. Chapski - J. Syska, 4.0, MA 17NS 4 SN DK-2 100-8.84
4284: J. Chapski - J. Syska, 4.0, MA 18NS 3 HS SK= 1404.05
5282: M. Komorowski - B. Sawicki, 5.5, MA 19NS 4 HW SQ= 620-0.36
5282: M. Komorowski - B. Sawicki, 5.5, MA 20NS 5 DN C3-2 200-6.01
6280: L. Orłowski - S. Orłowska, 0.0, MA 21NS 3 NTS D4= 6002.34
6280: L. Orłowski - S. Orłowska, 0.0, MA 22NS 4 HE C9= 620-7.50
7308: P. Orłowski - M. Pawlak, 4.0, MA 23NS 2 NT xW DA-1 2001.79
7308: P. Orłowski - M. Pawlak, 4.0, MA 24NS 4 HE SA-1 50-0.99
8306: A. Królikowski - A. Jarząbek, 4.5, MA 25NS 3 NTE S9+2 660-3.06
8306: A. Królikowski - A. Jarząbek, 4.5, MA 26NS 3 NTN SJ+1 630-7.21
9304: M. Jakubisiak - B. Rożek, 3.0, MA 27NS 2 NTN D8-3 150-0.15
9304: M. Jakubisiak - B. Rożek, 3.0, MA 28NS 4 SS SJ-3 300-8.71
10302: U. Tsitavets - W. Wnuk, 5.0, MA 29NS 2 SN C2+1 1402.98
10302: U. Tsitavets - W. Wnuk, 5.0, MA 30NS 3 NTN H6-1 50-5.11
11300: P. Gruchała - Ł. Ciebień, 0.0, 1EW 2 DW C6= 900.70
11300: P. Gruchała - Ł. Ciebień, 0.0, 2EW 3 NT xE S10+1 6508.48
12298: K. Wierzbicki - E. Fiejka, 3.5, MA 3EW 3 NTN C8+1 430-1.81
12298: K. Wierzbicki - E. Fiejka, 3.5, MA 4EW 2 HS SK-1 1002.01
13296: M. Jefremienko - H. Kamiński, 3.5, MA 5EW 3 SS DQ+1 1700.22
13296: M. Jefremienko - H. Kamiński, 3.5, MA 6EW 1 HW S2+2 140-4.73
14294: E. Brewińska - G. Ożóg, 4.0, MA 7EW 4 NTW H4+3 720-3.84
14294: E. Brewińska - G. Ożóg, 4.0, MA 8EW 4 SE H10+2 480-5.20
15292: I. Pruszko - A. Smoluchowska, 5.5, MA 9EW 4 SN DA= 420-2.40
15292: I. Pruszko - A. Smoluchowska, 5.5, MA 10EW 2 DN SA+1 1105.79
 +/-
 WYNIK-10.76
 MIEJSCE449