Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 170: M. Matwijewicz - P. Pietrażycki, 10.0, LB, LB/389

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1177: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 4.5, LB 13EW 5 DW H3-1 100-3.05
1177: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 4.5, LB 14EW 4 SE D8-1 50-6.15
1177: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 4.5, LB 15EW 5 DW SA-1 50-1.32
2172: Z. Świątek - B. Soroko, 3.0, -/LB 10NS 3 NTN C2+1 6304.57
2172: Z. Świątek - B. Soroko, 3.0, -/LB 11NS 2 SN DK-1 502.50
2172: Z. Świątek - B. Soroko, 3.0, -/LB 12NS 3 NTN H4+1 6308.53
3174: K. Wójcik - E. Sajkowski, 8.0, LB 7NS 6 SE H6+1 1460-6.91
3174: K. Wójcik - E. Sajkowski, 8.0, LB 8NS 6 SE HJ= 980-4.97
3174: K. Wójcik - E. Sajkowski, 8.0, LB 9NS 5 S xN S4= 6507.25
4176: E. Śniadecki - A. Śniadecki, 2.0, LB/- 25EW 3 NTE D5+2 6603.06
4176: E. Śniadecki - A. Śniadecki, 2.0, LB/- 26EW 3 HS SQ+3 23011.43
4176: E. Śniadecki - A. Śniadecki, 2.0, LB/- 27EW 3 NTW S4+1 4306.31
5169: K. Tumielewicz - W. Waszkowiak, 21.0, LB 16NS 4 SE DA+1 650-3.01
5169: K. Tumielewicz - W. Waszkowiak, 21.0, LB 17NS 3 NTN SJ= 4001.85
5169: K. Tumielewicz - W. Waszkowiak, 21.0, LB 18NS 3 HS SA-1 100-1.83
6171: M. Kowalski - K. Pronkiewicz, 4.0, LB 19EW 4 HW DJ+1 6501.33
6171: M. Kowalski - K. Pronkiewicz, 4.0, LB 20EW 4 S xW SJ-3 800-10.75
6171: M. Kowalski - K. Pronkiewicz, 4.0, LB 21EW 3 NTS D4= 600-2.34
8175: R. Komar - D. Forycki, 8.0, LB 22EW 4 HE DJ-1 100-6.16
8175: R. Komar - D. Forycki, 8.0, LB 23EW 2 SE H9-1 1000.71
8175: R. Komar - D. Forycki, 8.0, LB 24EW 4 HW S6= 42010.13
9168: A. Garczyński - L. Kiczaty, 10.0, LB 4EW 3 NTW HQ-3 300-7.04
9168: A. Garczyński - L. Kiczaty, 10.0, LB 5EW 3 SS C6+1 1700.22
9168: A. Garczyński - L. Kiczaty, 10.0, LB 6EW 3 NTE D2= 6004.00
 +/-3.60
 WYNIK11.94
 MIEJSCE273