Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 13: A. Barełkowski - B. Grybel, 4.0, DS, DS/158

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
124: M. Stachura - S. Grybel, 4.0, DS 1EW 1 NTW S3= 900.70
124: M. Stachura - S. Grybel, 4.0, DS 2EW 3 NT xW S2= 5506.94
124: M. Stachura - S. Grybel, 4.0, DS 3EW 3 NTN D5= 400-0.89
222: L. Grakowicz - J. Zajączkowski, 5.0, DS 25NS 3 NTE S6-1 10010.30
222: L. Grakowicz - J. Zajączkowski, 5.0, DS 26NS 6 HS S9+1 14605.17
222: L. Grakowicz - J. Zajączkowski, 5.0, DS 27NS 3 DE HJ= 1101.03
314: T. Cymbalista - W. Raczyński, 8.0, DS 28EW 4 SS SJ= 620-9.45
314: T. Cymbalista - W. Raczyński, 8.0, DS 29EW 2 SN H6+2 170-3.74
314: T. Cymbalista - W. Raczyński, 8.0, DS 30EW 1 NTN H6+1 1200.88
421: M. Miłaszewski - S. Borowiec, 24.0, DS 16EW 4 SE S8+1 6503.01
421: M. Miłaszewski - S. Borowiec, 24.0, DS 17EW 3 NTN S6-3 1509.37
421: M. Miłaszewski - S. Borowiec, 24.0, DS 18EW 3 HS SK= 140-4.05
519: M. Arszyło - L. Jarząb, 3.0, DS 7EW 6 SE D3= 14306.23
519: M. Arszyło - L. Jarząb, 3.0, DS 8EW 6 SE DQ= 9804.97
519: M. Arszyło - L. Jarząb, 3.0, DS 9EW 4 SS HK+1 450-3.18
615: A. Janiak - P. Birowski, 7.0, DS 22NS 4 HE DJ-1 1006.16
615: A. Janiak - P. Birowski, 7.0, DS 23NS 2 SE HT-2 2001.79
615: A. Janiak - P. Birowski, 7.0, DS 24NS 3 SS HK-1 50-3.22
720: J. Chopcian - A. Cybulak, 3.0, DS 4NS 3 NTW S4+2 660-11.61
720: J. Chopcian - A. Cybulak, 3.0, DS 5NS 3 NTE ST-3 150-1.05
720: J. Chopcian - A. Cybulak, 3.0, DS 6NS 4 HW DJ-1 1008.30
823: G. Czapulak - J. Niebudek, 8.0, DS 10NS 4 HN CK-2 200-10.25
823: G. Czapulak - J. Niebudek, 8.0, DS 11NS 3 NTE HQ= 400-5.94
823: G. Czapulak - J. Niebudek, 8.0, DS 12NS 5 DS SA-2 200-4.43
917: Z. Rogusz - A. Chomiczewski, 6.5, DS 19NS 4 HW S5+1 650-1.33
917: Z. Rogusz - A. Chomiczewski, 6.5, DS 20NS 3 NTN C3= 6008.06
917: Z. Rogusz - A. Chomiczewski, 6.5, DS 21NS 3 NTN D6-1 100-10.26
1016: B. Wegner - E. Gąska, 16.0, LB/DS 13EW 5 DW CA-1 100-3.05
1016: B. Wegner - E. Gąska, 16.0, LB/DS 14EW 4 SE C3= 4204.65
1016: B. Wegner - E. Gąska, 16.0, LB/DS 15EW 4 H xN CA-1 2003.67
 +/-
 WYNIK8.80
 MIEJSCE295